Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

No i skonczylem szosty D.gif Brawa dla maregsa, dobry wyscig wink.gif

 

Swietny debiut :D Startowalem 7, jestem 5. Wspaniala walka z Michalem, ktora udalo mi sie wygrac, choc przy ostatnich okrazeniach balem sie, ze bede pitowal z powodu braku paliwa. Widac wymiana drivera sie oplacila. Tylko szkoda, ze takie slabe pitstopy :/

Odnośnik do komentarza
Ja mam mieszane uczucie, w zeszłym sezonie w amatorach sezon ukończyłem z zerowym dorobkiem punktowym, teraz w pierwszym GP zdobyłem 1 punkt tylko że startowałem z 4 miejsca, praca PITowców zdecydowanie do poprawienia

 

Oooo, dobrze piszesz ! Pitmeni do poprawy, tylko szkoda mi 6 baniek wydawać na nich :/

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem wyścigu ale jestem bardzo zadowolony z wyniku. Pierwszy wyścig w amatorach zacząłem z 9. pozycji skończyłem na 6. Nie jest źle, oby tak dalej a będzie naprawdę dobrze :) Wydaje mi się że miałem za dużo paliwa bo drugi pit miałem na 61 lapie (w sumie zatankowałem 210litrów)

Odnośnik do komentarza

Ok pierwszy wyścig mojego drugiego sezonu przejechany :) Wreszcie !! moge tak powiedzieć :) Wygrałem :) udało mi się wygrać z prawie 27 sekundowa przewaga nad drugim :) od poczatku prowadzilem bo zdobylme PP :D kasy nawet zarobilem prawie 7 mln :P a overall mojego kierowcy wzrosl z 85 na 90 :D

Odnośnik do komentarza

No właśnie, zamiast jakiś gwiazdek przydałoby się zrobić aktualną listę graczy :keke:

 

ps. na przyszłość jak robicie nowy temat, to róbcie go dopiero jak zacznie się następny sezon i już wiadomo kto w jakiej grupie sie znalazł.

Odnośnik do komentarza

Jak wół pisałem: kto awansował albo spadł niech napisze mi tę informacje na priva. Parę osób tak zrobiło i wszystko zaktualizowałem. Sory ale nie będe teraz sprawdzał wszystkich grup których jest koło 50 i patrzył w których są gracze z forum których jest ponad 30 ...

Odnośnik do komentarza
jeśli wygrał to on na 9.miejscu nie jest. Ja jestem teraz w Amator10 nie w Rookie21 :)

 

Czytanie ze zrozumieniem boli? Cytuje co następuje: Lista graczy z CMF:

kolejno nick na forum, imię i nazwisko w grze, [team], (pozycja na koniec poprzedniego sezonu)

Odnośnik do komentarza
Jak wół pisałem: kto awansował albo spadł niech napisze mi tę informacje na priva. Parę osób tak zrobiło i wszystko zaktualizowałem. Sory ale nie będe teraz sprawdzał wszystkich grup których jest koło 50 i patrzył w których są gracze z forum których jest ponad 30 ...

Ja wysłałem i mnie nie zaktualizowałeś :> No i jak ci się nie chciało, to było nie zakładać tematu, może znalazł by się ktoś komu by się chciało :kekeke: Zresztą olać to, pewnie i tak mało komu jest to potrzebne :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...