Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem do Master 3. Zobaczymy co z tego wyjdzie :P Na początku może być ciężko, bo mam dopiero 26 bolid w M3 :] Oby udało się znaleźć jakiegoś super kierowce, no i jakiegoś dyrektora technicznego ( tylko nie wiem czym się kierować przy jego wyborze :D )
jak juz bedziesz wiedzial to nam powiesz (dyr.techn.) :)
no ja już złożyem oferte 3 kierowcom :) mam nadzieje ze z którymś się uda podpisać kontrakt bo kazdemu oferuje 2,8 mln za wyścig :) jeden ma koncentracje 215 a talent 133 wiec dobry startował w 31 wyscigach z czego 5 wygrał i 20 razy by na podium zdobył 165 punkcikow 7 razy PP i 9 razy FL woec nie ejst zle noi ma srednio 5,32 na wyscig punktow wiec mam nadzieje ze podpisze z nim kontrakt :) jak narazie oferte zlozylem mu ja i jakis drugo gość :)
wiem o ktorym mowisz : d ja dalem 1 ofertE:) a tam gdzie dales devil oferte jednemu innemu to juz jest 7 ofert :D fes debile :D ;P
Odnośnik do komentarza
no co trzeba walczyć o jakiegoś dobrego kierowce jeżeli myśli się o awnasie :)

 

 

Powiem Ci tak. Mój brat w tym sezonie awansował z 5 miejsca do amateur. Ma bolid na 4 poziomie i prawie 40 mln (miałby 5 więcej gdyby nie awaria internetu i brak przejechania wszystkich wyscigów). Wziął kierowcę z Overallem 71. Na finiszu kierowca miał OA 90-kilka. Płacił mu trochę ponad 1,5 mln. W rookie zwyciężanie nie jest najważniejsze. W rookie trzeba zdobywać punkty. Zazwyczaj 50 wystarczy aby awansować. Często widzę jak awansujący z pierwszego miejsca rookie ledwo utrzymuje się w amateur, albo spada z hukiem (pozdrowienia dla rabandzi :) ).

Odnośnik do komentarza

Dlategoteż w tym zesonie, mimo tego, że zamierzam awansować, to nie będę rzucał się na żadnego z kierowców z "pierwszego rzutu". Ma być w miarę tani, i przyzwoity. Podpiszę każdego z kierowców na 2 wyścigu, jeśli okaże się cienki to kop w tyłek i następny.

Odnośnik do komentarza
no co trzeba walczyć o jakiegoś dobrego kierowce jeżeli myśli się o awnasie :)

 

 

Powiem Ci tak. Mój brat w tym sezonie awansował z 5 miejsca do amateur. Ma bolid na 4 poziomie i prawie 40 mln (miałby 5 więcej gdyby nie awaria internetu i brak przejechania wszystkich wyscigów). Wziął kierowcę z Overallem 71. Na finiszu kierowca miał OA 90-kilka. Płacił mu trochę ponad 1,5 mln. W rookie zwyciężanie nie jest najważniejsze. W rookie trzeba zdobywać punkty. Zazwyczaj 50 wystarczy aby awansować. Często widzę jak awansujący z pierwszego miejsca rookie ledwo utrzymuje się w amateur, albo spada z hukiem (pozdrowienia dla rabandzi :) ).

heh ja tylko spadlem bo kierowca mnie zawiodl . staty mial w ch** dobre a jezdzil jak pokraka : ) bolid byl odpowiedni : ) coz zdarza sie : ) ale szybko wroce do A d;)

 

edit: do mojego kierowcy juz 3 oferty sa . kiepsko to widze: ) ale mysle ze wybierze moja ;P

Odnośnik do komentarza
Właśnie !! Powiedz mi, jak to zrobiłeś, że awansowałeś z 16-ego miejsca ?????

11 managerów na wyższych lokatach było na minusie, mnie tak załatwiono po pierwszym sezonie :)

 

No własnie nie za bardzo, bo kolesie na 5. 6. i 7. byli na plusie i też awansowali. Pierwsza piątka cała była na plusie. Dalej od 9-ego do 15-ego kolesie na minusie i na 16. Powdel, który awansował, a gościu z 17-ego już nie awansował. Zresztą zobacz klasyfikacje z Rookie 10

Odnośnik do komentarza
no to może zwolniło się dużo miejsc w amatorach i poprostu awansowali więcej osób żeby liczba graczy w amatorach się zgadzała :?

 

Dokładnie tak było. Zawodnicy, którzy skończyli na minusie, ale nad kreską, również spadli.

 

Rabandzia, mi chodziło bardziej o to, że awansowałeś z pierwszego miejsca z małą ilością kasy i o ile dobrze pamiętam to kilka razy jechałeś w wyścigu po to, aby wyjść na plus i naprawić auto. A jak wiadomo, bolidy zniszczone jeżdżą wolniej od tych z nowymi częściami..

Odnośnik do komentarza
no to może zwolniło się dużo miejsc w amatorach i poprostu awansowali więcej osób żeby liczba graczy w amatorach się zgadzała :?

 

Dokładnie tak było. Zawodnicy, którzy skończyli na minusie, ale nad kreską, również spadli.

 

 

Ale zawodnicy, którzy skończyli pod kreską na plusie zajmowali tamtych miejsce, więc wszystko się wyrównywało. No, chyba że sporo ludzi odeszło na emeryturę

Odnośnik do komentarza
no to może zwolniło się dużo miejsc w amatorach i poprostu awansowali więcej osób żeby liczba graczy w amatorach się zgadzała :?

 

Dokładnie tak było. Zawodnicy, którzy skończyli na minusie, ale nad kreską, również spadli.

 

 

Ale zawodnicy, którzy skończyli pod kreską na plusie zajmowali tamtych miejsce, więc wszystko się wyrównywało. No, chyba że sporo ludzi odeszło na emeryturę

 

A może tych na minusie, ale nad kreską było więcej niż tych na plusie, ale pod nią? Emerytów też było kilku np. u mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...