Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Martin chciałbym bym taki nietykalny w amatorach :)

 

Podsumowanie Tego Sezonu :

 

Wystartowałem w 17 wyścigach

 

Na podium byłem 16 razy

 

Pole Position miałem 14 razy

 

Wygrałem 10 wyścigów

 

2 razy zdobyłem najszybsze okrążenie wyścigu

 

Zdobyłem razem 146 punktów

 

Wygrałem grupę Rookie - 31 z przewagą 67 punktów nad drugim Adriano Rodrigues'em

 

Awansuje do amatorów z bolidem 3 lvl i 32 mln posiadam również 2 sponsorów (nie wiem czy zostala dodana kasa za przejechanie sezonu calego itd.)

 

Średnia pozycja na wyścig - 2.41

 

Średnio zdobycz punktowa na wyścig - 8.59

 

Teraz trzeba się skoncentrować na zakontraktowaniu dobrego kierowcy i walczeniu o jak najlepsze lokaty w Amatorach :)

 

i takie pytanko kiedy pierwszy wyscig ?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy wyscig 28 wrzesnia, reset tydzien wczesniej, pod warunkiem ze bedzie conajmniej 400 osob na "waiting list".

 

Dla tych co nie umieja cztac ogłoszeń na stronie głównej dam jeszcze terminarz na sezon 6:

 

1. Suzuka (Japan)

2. Sakhir (Bahrain)

3. Shanghai (China)

4. Spa (Belgium)

5. Imola (San Marino)

6. Silverstone (United Kingdom)

7. Interlagos (Brazil)

8. Buenos Aires (Argentina)

9. Indianapolis (United States)

10. Monte Carlo (Monaco)

11. Paul Ricard (France)

12. Hungaroring (Hungary)

13. Hockenheim (Germany)

14. A1-Ring (Austria)

15. Estoril (Portugal)

16. Jerez (Spain)

17. Zandvoort (Netherlands)

 

Test track: Barcelona (Spain)

 

 

martin - teoretycznie można sie w amatorach utrzymac nawet z bolidem na 2 poziomie, ale musisz przede wszystkim znaleźć świetnego kierowce. Minimum do utrzymania to skończyć któryś z wyścigów w top 10 (choć w wielu grupach trzeba było zdobyć przynajmniej jeden punkt)

Odnośnik do komentarza

Devil - jedyne co moge Ci doradzić, to szukaj goscia z jak najwyzsza koncentracją, przyzwoitym talentem i jak najniższą agresywnbością. Stamina wiecej niż 0 tez mile widziana. Zwracaj również uwagę jak potencjalni kandydaci jeździli u innych graczy (biorąc ewentualną poprawke na poziom tych graczy.). Rywalizacja o kierowców w amatorach bedzie podejrzewam bardzo zacięta, bo dochodza dwie nowe grupy. Obawiam się, ze bez conajmniej 2-2,5M za wyścig sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza

Ponieważ sezon się zakończył, a do nowego jeszcze trochę czasu, pozwolę sobie na zamieszczenie małego ogłoszenia.

 

TEAM Banana Hunters ogłasza nabór na jedno wolne miejsce w zespole.

 

Team w chwili obecnej jest międzynarodowy, więc wśród wymagań jakie stawiamy kandydatowi jest przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego. Oprócz tego kandydat musi legitymować się minimum podstawowym* poziomem doświadczenia w GPRO.

Chętnych proszę o kontakt na PW. Rekrutację chcemy zakończyć przed rozpoczęciem nowego sezonu. Wszyscy kandydaci zostaną indywidualnie powiadomieni o decyzji teamu. Team podejmuje decyzję bezwzględną większością głosów, po wysłuchaniu rekomendacji osoby przedstawiającej kandydatów, więc warto coś o sobie napisać w PW. :)

 

 

(*) interpretacja określenia podstawowy jest płynna.

 

EDIT:

Nabór zakończony. Dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali się nadesłać aplikację.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...