Skocz do zawartości
Magic

Manchester City

Rekomendowane odpowiedzi

Sven-Goran Eriksson nie jest już trenerem Manchesteru City. Angielskie media twierdzą, że Szwed zostanie selekcjonerem kadry Meksyku.

- Chciałbym podziękować fanom, zawodnikom i całemu sztabowi zespołu za wielkie poparcie podczas sezonu - powiedział Szwed. - Życzę klubowi, i każdej osobie z nim związanej, samych sukcesów w następnych latach.

W imieniu klubu trenerowi podziękował za współpracę dyrektor wykonawczy klubu Alistair Mackintosh. - Zawsze pozostanie przyjacielem naszego klubu - stwierdził.

Eriksson pracował z Manchesterem City niespełna rok. Prowadzona przez niego drużyna zajęła 9. miejsce w Premier League.

Scorp, sa jakies nazwiska na giełdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym wysunął Twoją kandydaturę jasonx! :kekeke: jako najlepszy strateg byś im tam pokazał co i jak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Scorp, sa jakies nazwiska na giełdzie?

Tak, niestety ponoc Mark Hughes jest bliski zastapienia Szweda :/ Mowilo sie takze o Zico :doh!:

Ja mam mieszane uczucia. W sumie wszyscy spodziewali sie wiecej po tym sezonie, a tu tylko 9 miejsce w lidze. Ja bym jednak Szwedowi dal jeszcze rok - chocby za te 2 zwyciestwa z utd :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Mark Hughes to całkiem niezły kandydat. Z przeciętnym Blackburn osiągnął w upływającym sezonie całkiem przyzwoite wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyzwoity zespol, przyzwoite wyniki - ale nic specjalnego nie osiagnal, a poza tym ja Hughesa po prostu nie lubie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kto go lubi :P przeca gral w Man Yooo i Chelski :P

ja tam tez dalbym SGE jeszcze jeden sezon :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a kto go lubi :P przeca gral w Man Yooo i Chelski :P

Pfff, odezwał się pawi pomiot z głębin League One... ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyzwoity zespol, przyzwoite wyniki - ale nic specjalnego nie osiagnal, a poza tym ja Hughesa po prostu nie lubie :/

No i stało się Hughes nowym menedzerem City. Mało tego kosztował nas 5 mln funtów :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były premier Tajlandii - Thaksin Shinawatra - sprzedał Manchester City, grupie inwestycyjnej z ZEA Abu Dhabi United Group.

Cele grupy są ambitne - ManCity ma skończyć w czwórce w tym sezonie, a w przyszłości być wiodącą siłą ligi.

Więcej informacji

Ps - napis na koszulce wyjątkowo niefortunny zważając na nazwę lokalnego rywala :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Były premier Tajlandii - Thaksin Shinawatra - sprzedał Manchester City, grupie inwestycyjnej z ZEA Abu Dhabi United Group.

Cele grupy są ambitne - ManCity ma skończyć w czwórce w tym sezonie, a w przyszłości być wiodącą siłą ligi.

Więcej informacji

No na to by wyglądało że sypneli "groszem", bo w pierwszej połowie meczu z Sunderlandem sędzia chyba w 5 sytuacjach ostro skrzywdził podopiecznych Keana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty wszędzie wałki sędziego widzisz ?

Do PiSu się nadajesz, układ tu, układ tam. Newcastle też sypnęło, bo w 1 połowie sędzia ew. karnego nie zagwizdał, ale w przerwie Arsenal też zapłacił, bo potem parę "błędów" na ich korzyść było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do PiSu się nadajesz, układ tu, układ tam. Newcastle też sypnęło, bo w 1 połowie sędzia ew. karnego nie zagwizdał, ale w przerwie Arsenal też zapłacił, bo potem parę "błędów" na ich korzyść było.

Dlaczego od razu na niego skaczesz?

Zabronisz komuś mieć własne zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OM: Dobra idźcie się kłócić do Maryni. Kolega zażartował, żartu nie zrozumiano, dalsza dyskusja w temacie "układy w Premiership" nie będzie miała sensu :MO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:rotfl: Jestem kibicem Manchesteru City :roll: To miał być żarcik odnośnie nowego inwestora :D Ewentualne błędy sędziowskie na korzyść City jakoś zniosę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz, jestem nauczony, że żarty kwituje się emotikonką ;). Poza tym czytałem ostatnio twoje żale na Celitc.

Żeby nie zbaczać, Spursi odkupili już od Manchesteru Corluke i być może to nie koniec transferów między tymi dwoma klubami, ponieważ Citizens zaproponowali za Berbatova 30 mln funtów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wybacz, jestem nauczony, że żarty kwituje się emotikonką ;) . Poza tym czytałem ostatnio twoje żale na Celitc.

Żeby nie zbaczać, Spursi odkupili już od Manchesteru Corluke i być może to nie koniec transferów między tymi dwoma klubami, ponieważ Citizens zaproponowali za Berbatova 30 mln funtów.

Bo Celtic to Celtic na wejściu już mam żal, że istnieją :P

O Corluce nie słyszałem ale to by wyjaśniało transfer Zabalety :) Mimo tych wzmocnień które zrobiono, nie wydaje mi się żebyśmy byli w stanie zająć miejsce w czwórce :/ Za młody skład a zawodnicy których sprowadzono, będą potrzebować czasu na dostosowanie się do angielskiej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eee tam... Wyglada to coraz lepiej. Juz wczoraj Jo pokazal sie z dobrej strony a Wright-Phillips to po prostu miod i orzeszki :) Do teraz nie moge uwierzyc ze znowu jest z nami :) Ćorluki mi za bardzo nie jest zal bo przyszli ostatnio Zabaleta i Kompany. Szkoda tyko ze Elano wyladowal na lawce :roll:

Co do przejecia klubu - juz od kilku tygodni bylo wiadomo ze Shinawatra chcial sprzedac klub. Ma wystarczajaco duzo wlasnych problemow...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz bliżej przejścia do City jest nie kto inny, jak Dimitar Berbatov... Swoją drogą zachowuje się jak frajer, początkowo deklarując, że jego marzeniem jest grać dla United, po czym podpisze kontrakt z znienawidzoną drużyną?

LINK 1

LINK 2

Chociaż IMHO to byłoby najlepszym rozwiązaniem :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd wiesz, że się zgodził albo że jest zainteresowany, że już mu pociskasz od frajera? Na razie kluby się porozumiały, zresztą City ponoć robi też podchody pod Villę i Gomeza, ale Berbatow przecież deklarował, że chce odejść, bo chce grać w Lidze Mistrzów - w City chyba na to nie może liczyć, hę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Berbatov juz chyba nigdzie nie przejdzie, ale zainteresowanie nim zglosil takze Real Madryt, takze nawet gdyby City chcialo go kupic, bedzie mialo utrudnione zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi