Skocz do zawartości

Manchester City


Rekomendowane odpowiedzi

Sven-Goran Eriksson nie jest już trenerem Manchesteru City. Angielskie media twierdzą, że Szwed zostanie selekcjonerem kadry Meksyku.

 

- Chciałbym podziękować fanom, zawodnikom i całemu sztabowi zespołu za wielkie poparcie podczas sezonu - powiedział Szwed. - Życzę klubowi, i każdej osobie z nim związanej, samych sukcesów w następnych latach.

 

W imieniu klubu trenerowi podziękował za współpracę dyrektor wykonawczy klubu Alistair Mackintosh. - Zawsze pozostanie przyjacielem naszego klubu - stwierdził.

 

Eriksson pracował z Manchesterem City niespełna rok. Prowadzona przez niego drużyna zajęła 9. miejsce w Premier League.

Scorp, sa jakies nazwiska na giełdzie?

Odnośnik do komentarza
Scorp, sa jakies nazwiska na giełdzie?

 

Tak, niestety ponoc Mark Hughes jest bliski zastapienia Szweda :/ Mowilo sie takze o Zico :doh!:

 

 

Ja mam mieszane uczucia. W sumie wszyscy spodziewali sie wiecej po tym sezonie, a tu tylko 9 miejsce w lidze. Ja bym jednak Szwedowi dal jeszcze rok - chocby za te 2 zwyciestwa z utd :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Były premier Tajlandii - Thaksin Shinawatra - sprzedał Manchester City, grupie inwestycyjnej z ZEA Abu Dhabi United Group.

Cele grupy są ambitne - ManCity ma skończyć w czwórce w tym sezonie, a w przyszłości być wiodącą siłą ligi.

 

Więcej informacji

 

Ps - napis na koszulce wyjątkowo niefortunny zważając na nazwę lokalnego rywala :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Były premier Tajlandii - Thaksin Shinawatra - sprzedał Manchester City, grupie inwestycyjnej z ZEA Abu Dhabi United Group.

Cele grupy są ambitne - ManCity ma skończyć w czwórce w tym sezonie, a w przyszłości być wiodącą siłą ligi.

 

Więcej informacji

 

No na to by wyglądało że sypneli "groszem", bo w pierwszej połowie meczu z Sunderlandem sędzia chyba w 5 sytuacjach ostro skrzywdził podopiecznych Keana

Odnośnik do komentarza

Ty wszędzie wałki sędziego widzisz ?

 

Do PiSu się nadajesz, układ tu, układ tam. Newcastle też sypnęło, bo w 1 połowie sędzia ew. karnego nie zagwizdał, ale w przerwie Arsenal też zapłacił, bo potem parę "błędów" na ich korzyść było.

Odnośnik do komentarza
Ty wszędzie wałki sędziego widzisz ?

 

Do PiSu się nadajesz, układ tu, układ tam. Newcastle też sypnęło, bo w 1 połowie sędzia ew. karnego nie zagwizdał, ale w przerwie Arsenal też zapłacił, bo potem parę "błędów" na ich korzyść było.

Dlaczego od razu na niego skaczesz?

Zabronisz komuś mieć własne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Ty wszędzie wałki sędziego widzisz ?

 

Do PiSu się nadajesz, układ tu, układ tam. Newcastle też sypnęło, bo w 1 połowie sędzia ew. karnego nie zagwizdał, ale w przerwie Arsenal też zapłacił, bo potem parę "błędów" na ich korzyść było.

 

:rotfl: Jestem kibicem Manchesteru City :roll: To miał być żarcik odnośnie nowego inwestora :D Ewentualne błędy sędziowskie na korzyść City jakoś zniosę :D

Odnośnik do komentarza

Wybacz, jestem nauczony, że żarty kwituje się emotikonką ;). Poza tym czytałem ostatnio twoje żale na Celitc.

 

Żeby nie zbaczać, Spursi odkupili już od Manchesteru Corluke i być może to nie koniec transferów między tymi dwoma klubami, ponieważ Citizens zaproponowali za Berbatova 30 mln funtów.

Odnośnik do komentarza
Wybacz, jestem nauczony, że żarty kwituje się emotikonką ;) . Poza tym czytałem ostatnio twoje żale na Celitc.

 

Żeby nie zbaczać, Spursi odkupili już od Manchesteru Corluke i być może to nie koniec transferów między tymi dwoma klubami, ponieważ Citizens zaproponowali za Berbatova 30 mln funtów.

 

Bo Celtic to Celtic na wejściu już mam żal, że istnieją :P

 

O Corluce nie słyszałem ale to by wyjaśniało transfer Zabalety :) Mimo tych wzmocnień które zrobiono, nie wydaje mi się żebyśmy byli w stanie zająć miejsce w czwórce :/ Za młody skład a zawodnicy których sprowadzono, będą potrzebować czasu na dostosowanie się do angielskiej wersji gry.

Odnośnik do komentarza

Eee tam... Wyglada to coraz lepiej. Juz wczoraj Jo pokazal sie z dobrej strony a Wright-Phillips to po prostu miod i orzeszki :) Do teraz nie moge uwierzyc ze znowu jest z nami :) Ćorluki mi za bardzo nie jest zal bo przyszli ostatnio Zabaleta i Kompany. Szkoda tyko ze Elano wyladowal na lawce :roll:

 

Co do przejecia klubu - juz od kilku tygodni bylo wiadomo ze Shinawatra chcial sprzedac klub. Ma wystarczajaco duzo wlasnych problemow...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...