Skocz do zawartości

Manchester City


Rekomendowane odpowiedzi

Sezon jest długi, Manchester City będzie grał w czterech różnych rozgrywkach z jak podejrzewam zamiarem wygrania każdych. Ciężko to bojować jednym nominalnym prawym obrońcą zwłaszcza, gdy ci grają w obecnej piłce na tak dużej intensywności.

 

Zapewne masz też na myśli, że mogli poszukać kogoś tańszego jako zmiennika, ale to Manchester City, oni mają to w dupie.

Odnośnik do komentarza

Zapewne masz też na myśli, że mogli poszukać kogoś tańszego jako zmiennika, ale to Manchester City, oni mają to w dupie.

 

Dokładnie. Na zmiennika kogoś tańszego, a hajs na wzmocnienie jakiejś innej pozycji. No ale wiadomo, ich kasa, ich sprawa.

 

Ze strony kibiców Realu Madryt bardzo Guardioli dziękujemy ;)

 

W rzeczy samej :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem o co Wam chodzi. City, jak już smigler zauważył, ma do rozegrania w sezonie (przynajmniej tak zakładają) około 60 meczów. Więc logicznym jest, że zmiennik Walkera zagra w około 15-20. A to wszystko przy założeniu, że Kyle nie złapie żadnej kontuzji. To mieli kupić jakiegoś ogórka za 5 złotych? Guardiola już przerabiał brak alternatywy na prawej obronie w Barcelonie, gdzie jak Alvesowi odechciewało się grac, to nie miał kogo za niego wstawić. Bo zarząd wychodził z założenia, że przecież jest Alves, to po co w kadrze ktoś o zbliżonym skillu. Bardziej bym krytykował personalny wybór, bo Danilo to nie wiem czy się w Anglii sprawdzi, ale sam fakt, że City kupiło kogoś, kto w ich mniemaniu jest wartościowym zmiennikiem nie wiem dlaczego podlega takiej krytyce i podśmiechujkom.

Jestem bardziej ciekaw co zrobią z lewą obroną, bo tam nie ma nikogo, a Monaco w ciemię bite nie jest i za Mendy'ego po prostu obedrą City ze skóry. A nie wiem czy mają pomysł na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza

W Porto jednak Danilo gral niezle. W Realu sie nie sprawdzil, ale czegos sie pewnie w Madrycie nauczyl, wiec niekoniecznie musi byc od razu totalna fajtlapa. Poza tym on chyba tez moze grac na lewej obronie, gdzie Man City tez ma teraz wakat i nawet jesli kupia Mendy'ego, to wowczas Danilo moze byc zelaznym rezerwowym na obie flanki.

Odnośnik do komentarza

City potrzebowalo 3-4 bocznych obrońców i bramkarza, więc właściwie nie było wyjścia. Już rok temu było wiadomo że z Clichym i Zabaleta duzo nie ugramy. Ja tam z transferów jestem bardzo zadowolony - szczególnie Mendy'ego. Wziąć jeszcze jakiegoś środkowego DM na zmianę dla Fernandinho i Toure i będzie super.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...