Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Lucas07

Fantasy NBA, sezon 2

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sympatia do kilku osób została brutalnie zweryfikowana, więc czas na kilka zmian. Pierwszą z nich jest przyjęcie Ryśka Jeffersona w zamian za młodego Czecha. Kolejne już niedługo ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dudek

oby te zmiany nie wyszły Ci na dobre :keke: ;)

Tzn mogą, ale dopiero w kolejnym tygodniu, do 8 stycznia wszyscy mają grać padakę!!! :P

Edyta:

Może niech ktoś ogarnięty doda pełną listę nazw teamów i nicków na CMF, bo nie do końca się orientuję do kogo pisać z propozycją tradea. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolek23 - jest w pierwszym poście.

Btw. widzę, że kolejny ważny zawodnik Ci wypadł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh pierwsze doniesienia mówiły o złamanej kości palca Manu Gino, ale oczywiście musiało to być coś groźniejszego. Złamana kość śródręcza i 6-8 tygodni pauzy :/

Dudek bardzo dobrze przebudowałeś sobie skład, ciężko będzie mi urwać cokolwiek, oprócz kilku kluczowych dla mnie kategorii. Zwłaszcza, że nadal czekam na powrót Brooka Lopeza (jeszcze 5 tygodni tylko :D), oraz Manu :) Oj ciężki sezon się zapowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto chce Zacha? :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I zmiany zrobione.

Vesely ->Jefferson

Kanter ->Hayes->Haslem

Hill -> Jerebko

Williams -> Bass

Walker -> Blake

Wright -> Cook -> Fernandez

Teraz kilka dni obserwacji i ewentualnie kolejne 2 wymiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopisz jeszcze Cook -> Fernandez :) Bardzo dobre wymiany imho :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko zobaczyłem, że jest wolny, to nie mogłem się powstrzymać przed dodaniem go do rosteru :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o, wygrana 8-3 podoba mnie sie to, drobne zmiany dały efekt, teraz cieżka walka i licze na kolejny bilans dodatni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie 8-2-1 w czym mocno pomogły kontuzje w ekipie rywala.

Na dodatek Howard zagrał mecz życia ;]

Przy okazji - Turner -> Brooks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczyłem, że ostatniego dnia uda się jeszcze coś urwać, ale genialny mecz Howarda sprawił, że straciłem szanse :) Gratuluje :) Szykuje się kolejny ciężki matchup, ale jakoś muszę przetrwać brak Manu i Brooka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10-1-0 :eusa_dance:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chicago Heathejter znakomicie rozpoczęło ten sezon, jestem zadowolony z postawy moich zawodników, którzy dosyć pewnie ograli Bytom Amateurs. W trzeciej kolejce spotkanie z Boston kolekCeltics i liczę na kolejne zwycięstwo z jednym ze słabszych zespołów CMF Fantasy League. Będzie to pojedynek dwóch osłabionych zespołów, Heathejter muszą radzić sobie bez Zacha Randolpha, a kolekCeltics bez Brooka Lopeza oraz Manu Ginobiliego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hawkeye - odważna decyzja z ceglarzem Jacksonem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hawkeye - odważna decyzja z ceglarzem Jacksonem :D

Zdaje się grać poniżej swojej średniej kariery teraz, a Delfino nic więcej nie wyciągnie z siebie, więc będzie albo tak samo jak z Carlosem albo lepiej. Chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na oferty za Raya Allena, jest na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne wymiany.

Jerebko ostatnio mocno cieniuje, więc w jego miejsce D.J. White. Co prawda chciałem tam wstawić Morrisa, ale ktoś mnie mocno przelicytował :P

Oprócz tego team opuści także Blake, który ostatnio mocno cierpi przez popisy strzeleckie Kobasa. W jego miejsce przyjdzie Luke Ridnour, który nie dość, że jest od Blake'a lepszy niemal w każdym elemencie (wyjątkiem asysty i straty, ale tutaj różnica jest minimalna), to jeszcze ma tendencję zwyżkową, a przy problemach z kostką Barei powienien dostać więcej minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ridnour to bardzo dobry transfer :) Sam się nad nim zastanawiałem 2-3 dni temu, ale odpuściłem gdyż nie miałem za bardzo kogo zwalniać ;)

btw: Dudek współczuję z powodu kontuzji Horforda. Jeśli naprawdę będzie pauzował 3-4 miesiące, to nie opłaca się go zostawiać w roosterze :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I na pewno go nie zostawię, bo to faktycznie bez sensu. Po prostu czekałem na konkretniejsze info, bo jeszcze niedawno miał tylko DTD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morrisa chyba troche za bardzo przelicytowałem, ale bałem się, że znajdzie się jakiś inny chętny na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi