Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Lucas07

Fantasy NBA, sezon 2

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na jakiej platformie gramy?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sympatia do kilku osób została brutalnie zweryfikowana, więc czas na kilka zmian. Pierwszą z nich jest przyjęcie Ryśka Jeffersona w zamian za młodego Czecha. Kolejne już niedługo ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dudek

oby te zmiany nie wyszły Ci na dobre :keke: ;)

Tzn mogą, ale dopiero w kolejnym tygodniu, do 8 stycznia wszyscy mają grać padakę!!! :P

Edyta:

Może niech ktoś ogarnięty doda pełną listę nazw teamów i nicków na CMF, bo nie do końca się orientuję do kogo pisać z propozycją tradea. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolek23 - jest w pierwszym poście.

Btw. widzę, że kolejny ważny zawodnik Ci wypadł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eh pierwsze doniesienia mówiły o złamanej kości palca Manu Gino, ale oczywiście musiało to być coś groźniejszego. Złamana kość śródręcza i 6-8 tygodni pauzy :/

Dudek bardzo dobrze przebudowałeś sobie skład, ciężko będzie mi urwać cokolwiek, oprócz kilku kluczowych dla mnie kategorii. Zwłaszcza, że nadal czekam na powrót Brooka Lopeza (jeszcze 5 tygodni tylko :D), oraz Manu :) Oj ciężki sezon się zapowiada :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto chce Zacha? :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I zmiany zrobione.

Vesely ->Jefferson

Kanter ->Hayes->Haslem

Hill -> Jerebko

Williams -> Bass

Walker -> Blake

Wright -> Cook -> Fernandez

Teraz kilka dni obserwacji i ewentualnie kolejne 2 wymiany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopisz jeszcze Cook -> Fernandez :) Bardzo dobre wymiany imho :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tylko zobaczyłem, że jest wolny, to nie mogłem się powstrzymać przed dodaniem go do rosteru :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o, wygrana 8-3 podoba mnie sie to, drobne zmiany dały efekt, teraz cieżka walka i licze na kolejny bilans dodatni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie 8-2-1 w czym mocno pomogły kontuzje w ekipie rywala.

Na dodatek Howard zagrał mecz życia ;]

Przy okazji - Turner -> Brooks.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liczyłem, że ostatniego dnia uda się jeszcze coś urwać, ale genialny mecz Howarda sprawił, że straciłem szanse :) Gratuluje :) Szykuje się kolejny ciężki matchup, ale jakoś muszę przetrwać brak Manu i Brooka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chicago Heathejter znakomicie rozpoczęło ten sezon, jestem zadowolony z postawy moich zawodników, którzy dosyć pewnie ograli Bytom Amateurs. W trzeciej kolejce spotkanie z Boston kolekCeltics i liczę na kolejne zwycięstwo z jednym ze słabszych zespołów CMF Fantasy League. Będzie to pojedynek dwóch osłabionych zespołów, Heathejter muszą radzić sobie bez Zacha Randolpha, a kolekCeltics bez Brooka Lopeza oraz Manu Ginobiliego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hawkeye - odważna decyzja z ceglarzem Jacksonem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hawkeye - odważna decyzja z ceglarzem Jacksonem :D

Zdaje się grać poniżej swojej średniej kariery teraz, a Delfino nic więcej nie wyciągnie z siebie, więc będzie albo tak samo jak z Carlosem albo lepiej. Chyba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekam na oferty za Raya Allena, jest na sprzedaż

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne wymiany.

Jerebko ostatnio mocno cieniuje, więc w jego miejsce D.J. White. Co prawda chciałem tam wstawić Morrisa, ale ktoś mnie mocno przelicytował :P

Oprócz tego team opuści także Blake, który ostatnio mocno cierpi przez popisy strzeleckie Kobasa. W jego miejsce przyjdzie Luke Ridnour, który nie dość, że jest od Blake'a lepszy niemal w każdym elemencie (wyjątkiem asysty i straty, ale tutaj różnica jest minimalna), to jeszcze ma tendencję zwyżkową, a przy problemach z kostką Barei powienien dostać więcej minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ridnour to bardzo dobry transfer :) Sam się nad nim zastanawiałem 2-3 dni temu, ale odpuściłem gdyż nie miałem za bardzo kogo zwalniać ;)

btw: Dudek współczuję z powodu kontuzji Horforda. Jeśli naprawdę będzie pauzował 3-4 miesiące, to nie opłaca się go zostawiać w roosterze :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I na pewno go nie zostawię, bo to faktycznie bez sensu. Po prostu czekałem na konkretniejsze info, bo jeszcze niedawno miał tylko DTD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Morrisa chyba troche za bardzo przelicytowałem, ale bałem się, że znajdzie się jakiś inny chętny na niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta