Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Lucas07

Fantasy NBA, sezon 2

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Do ECW w pewnym stopniu przekonałem np. Melera, więc to nie tylko ja chcę ECW. Przynajmniej tak LEGENDA pisała w Maryni ;). Moim zdaniem warto spróbować czegoś innego :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że bardziej wymagająca gra nie odniesie odwrotnego skutku - szybkie zniechęcenie. Czekam na draft :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mniej wymagające zasady nie pomogły z aktywnością, więc warto spróbować czegoś bardzie wymagającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i po drafcie, brakowało tylko zibiiego ;].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry, miałem wigilie firmową, która się przeciągnęła ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wrażenia po drafcie?

W końcu w jakimś drafcie trafił mi się pierwszy pick, więc mogłem spokojnie zacząć od LBJa, a potem brać po dwóch graczy.

Ostatecznie mój roster wygląda tak:

Nash

DeRozan

James

Horford

Chandler

Walker

G-Wall

Wright

D-Will

Kanter

Grant Hill

Turner

Vesely

Jestem zadowolony bo skład mam wypełniony swoimi ulubieńcami, a wśród nich znowu jest kilku pierwszoroczniaków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poszedłem zgoła odmienną drogą i zamiast ulubionych graczy wybierałem takich, którzy będą produkować staty :) Choć również kilku ulubieńców się załapało (Rondo, Batum, Davis). Czekam z niecierpliwością na początek sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Marcina Gortata więc wygrałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam trio Gay Love Holiday, ale nie wiem co to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam trio Gay Love Holiday, ale nie wiem co to znaczy.

To zależy czy lubisz wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrównany pojedynek z Dudkiem, ale najważniejsze, że zwycięski ;). Przez większość meczu przegrywałem, ale dobra końcówka w wykonaniu moich zawodników i jest 1-0 ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzięki dużej ilości meczów wygrałem na farcie i też 1-0 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały mecz prowadziłem w 7-9 kategoriach, żeby ostatniego wieczoru zejść do 5-4-2 :roll: Damn..

Może ktoś chciałby pozyskać w ramach wymiany Lamara Odoma :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę, że jednak inaczej się liczą punkty, każde zwycięstwo jest warte 1, a nie cały mecz :) ergo moje 6-5 to nie powód do dumy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Meler

to jest właśnie różnica pomiędzy "Each category wins" i "Most category wins". W tym drugim liczyłoby się zwycięstwo w spotkaniu, a nie stosunek kategorii :P

Odoma oddam, oddam Odoma, dorzucę 2,31 zł i przeterminowanego Lecha dla pierwszego chętnego!!!!!111oneone :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jo jest gupi :) Jo myśloł, że dyskutujemy czy ma być tak jak w zeszłym roku (puknty za każdą statystykę) czy ECW, a wam chodziło o MCW? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przez cały czas pisałem o ECW i właśnie ECW gramy :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pierdolcie, bo cały czas była dyskusja między ECW a Most Points Win, a Most Points Win jest całkeim czym innym niż MCW!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Meler

Wiem. Z tym, że ja i tak chciałem grać MCW :D Jako jedyny bodajże :D Różnice pomiędzy poszczególnymi systemim znam i nadal uważam, że powinniśmy grać MCW, ale cóż, nie będę wybrzydzał :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi