Skocz do zawartości

Edytor FM 2012


Kartvel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Ja mam pytanie odnośnie rozgrywek drużyn rezerw i u-18 w polskiej ekstraklasie - czy da się je jakoś usunąć i zastąpić rozgrywkami u-23 (tak, żeby tylko ta drużyna była obok pierwszego zespołu)? Głowkowałem nad tym, szukałem w edytorze, ale nic nie mogłem znaleźć. Proszę zatem o pomoc, o ile o możliwe.

Odnośnik do komentarza

Znam tylko jedną opcję - dla każdego klubu dodać rezerwowy zespół w bazie, ustawić go na U-23. Następnie przypisać te zespoły do rozgrywek i w kreatorze tworząc strukturę ligi od zera, ustawić niestandardową ligę rezerw dla tych rozgrywek zawierających zespoły U-23. Czy to zadziała - nie mam pojęcia.

 

Normalnie kreatorem da się tylko rezerwy i zakres od U-21 do U-18.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Cześć

 

Potrzebna mała podpowiedź. Czy kojarzycie czy jest jakiś edytor, którym można byłoby sprawdzić jak maksymalnie może się rozwinąć dany zawodnik ? Mam u siebie jednego gostka, który ma rewelacyjne parametry podanie, dyrbling, dośrodkowanie ale całość niweczy szybkość na poziomie 10. Jest on jednak bardzo młody. No niemnniej więcje pytanie brzmi czy dalej go trzymać. Ja używam edytora FMRTE ale tam nie ma takiej opcji :( . Natomiast z wcześniejszych wersji kojarzę, że była opcja pokazania jak maksymalnie piłkarz może się rozwinąć ale to wychodzi na to, iż nie w tym narzędziu a nazwy tego gdzie to widziałem nie pamiętam i dlatego będe wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powie mi ktoś jak w edytorze ustawić żeby finał super pucharu polski odbywał się na Narodowym i tylko na Narodowym bo u mnie ciągle jest na stadionie Legi i jeszcze jak ustawić żeby mecze PP o ćwierć finału odbywały się także na narodowym.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. Tydzień temurozpocząłem ponownie grę w FM 2012. Nie mam aktualizacji tylko podstawową wersję i nie oryginalną. Nie dawno kupiłem nowy komputer i dopiero dziś podłączyłem internet. Mam oryginalnego FM'a ale na starym kompie i jako, że nie miałem internetu to na nowym niemiałem jak zainstalować Steama. Znajomy nagrał mi na płytye gre ściągniętą z chomika. Ale nie o to chodzi.

Próbowałem dziś uruchomić zaawansowany panel w edytorze. Choć tak naprawdę nie wiem jakie daje on możliwości. Ja chciałbym usunąc wszystkie rozgrywki kontynentalne takie jak Liga Europy, Liga Mistrzów, Azjatycka Liga mistzrów, Copa Libertadores, a zamiast tego zrobić jedną lige światową z róznymi fazami eilimnacyjnymi. Z bazy usunąłem Ligę Mistrzów i Ligę Europy oraz Klubowe Mistrzostwa Świata i stworzyłem nowe zasady kontynentalne: "Eliminacje Ligi Światowej - Faza Bałtycka". Chciałbym stworzyć 16 takich raz, a następnie jeden turniej kończący rozgrywki, do którego kwalifikowałyby się finaliści wszystkich grup eliminacyjnych. Czy moglibyście mi powiedzieć czy da się to zrobić i ewentualnie podpowiedzieć jak to zrobić?

 

Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. Tydzień temurozpocząłem ponownie grę w FM 2012. Nie mam aktualizacji tylko podstawową wersję i nie oryginalną. Nie dawno kupiłem nowy komputer i dopiero dziś podłączyłem internet. Mam oryginalnego FM'a ale na starym kompie i jako, że nie miałem internetu to na nowym niemiałem jak zainstalować Steama. Znajomy nagrał mi na płytye gre ściągniętą z chomika. Ale nie o to chodzi.

 

Tak na przyszłość - nie chwal się, że korzystasz z pirackiej wersji, a skoro masz już internet i możesz korzystać ze Steama i oryginalnej wersji FMa to w ogóle nie wiem po co ten piracki wstęp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam, chciałbym troszkę dopieścić dodatek PLU 1.1, ale nie wszystko wiem co i jak. Niepokoi mnie fakt iż Ekstraklasa mimo iż ustawiona terminami tak jak trzeba i tak gra wszystko w sobotę i ew. w niedzielę, a jeśli drużyna gra w europejskich pucharach to mecze są przekładane na inny termin (przestawiałem terminy na "współdzielne" ale to nic nie daje, w podstawce jeśli drużyna grała w pucharach to w lidze grała w niedzielę, bądź poniedziałek, a nie w innym terminie jak Lech, Wisła czy Legia niedawno). Druga sprawa to Puchar Polski który w dziwny sposób jest losowany i tak czasem drużyna zwycięska z któregoś regionalnego gra od 1 rundy, a klub ekstraklasy od eliminacji. Chciałbym też usunąć całkowicie drugie drużyny wszystkim zespołom i zamiast tego powstawiać do lig odpowiednio inne kluby ponieważ w momencie wejścia klubu do Ekstraklasy jego "dwójka" gra i w ME i w lidze co powoduje fakt iż co chwile przekładają im się mecze. No i ostatnie pytanie - jak przestawić terminy rozgrywania meczów w danych ligch bo nie mogę tego znaleźć i zmienić zasady naliczania kartek bo w tym momencie kartki są liczone dla WSZYSTKICH polskich rozgrywek razem bez podziału na ligę i PP. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź!

 

PS. Pobawiłem się Pucharem Polski tworząc go w formie jak kiedyś, tzn eliminacje i potem grupy 8x4, 1/8 finału itd. Czy mógłby ktoś to przyczaić i zobaczyć co jest źle? W ogóle mi tego Pucharu Polski nie rozgrywa :/

 

Wrzucam plik z tą edycją: http://www.sendspace.com/file/o3tf4b

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo wiele nie brakuje by tą wersję ulepszyć a do FM 2013 jeszcze kupa czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...