Skocz do zawartości

Total War


krzyśko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Mnie osobiście Empire mało przekonuje jednak to może dlatego, że akurat taki klimat zbytnio mnie nie wciąga a i na full detalach mi nie ruszy bo to by było zabójstwo dla mojego PieCeta :P

 

@Ghq

 

Patche powinny być na płycie (przynajmniej w przypadku MTW II tak było). Jeżeli nie to czeka cię troszeczkę ściągania :P

Odnośnik do komentarza

Patche są. Ale mam większe problemy. Po zainstalowaniu MTW2, przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat o braku płyty w napędzie. Sprawdzałem DVD1 i DVD2, z żadną nie chce się uruchomić. Poza tym, gdy chcę zainstalować Kingdoms, najpierw aktualizuje podstawkę do wersji 1.2, ale wyskakuje błąd SFX.dat lub Voice1.dat. Próbowałem instalować grę na różnych czystych partycjach. Zawsze to samo. Błędy związane z tymi plikami powodują, że nie mogę zainstalować dodatku. W oczekiwaniu na kuriera robiłem formaty dysków, instalowałem na nowo Windowsa.

Odnośnik do komentarza

Musisz czekać aż żony powiją męskich potomków tudzież już urodzeni młodzi osiągną 16 lat. Z kolei córki można wydać za mąż. Drugi sposób to kupić "generała", tyle, że problem jest taki, ze oddział generała jest na końcu drzewka rozwoju dla stajni, więc na początku raczej niedostępny. Trzeci patent - czasem wyróżnia się w bitwach jakiś "kapitan" i wódz go adoptuje.

Można tez przekupić obcego generała, ale to kosztuje masę pieniędzy no i jest on bardzo nielojalny.

Chociaż w Rome przekupiony przeze mnie Trak osiągnął godność pretora i był jednym z najlepszych wodzów :keke:

Odnośnik do komentarza

znaczy jak nie mam rządców, to zostawiam bez. Z resztą barbarzyńcy mają czasem tragiczne staty "społeczne" i albo są nieudolni finansowo albo podsycają niepokoje, albo obydwa na raz. Ważniejsze jest, żeby do bitwy wojsko nie szło bez dowódcy, choćby tego z jedną gwiazdką.

Odnośnik do komentarza
No ale wtedy budować tam nic nie można... A oba nowe miasta dają mi więcej kasy niż stolica.

Pewnie masz odptaszkowane "automatyczne zarządzanie", się samo zaznacza po wyjściu z miasta zarządcy. I pamiętaj o dziwnych sposobach naliczania kasy w Rome/BI (utrzymanie wojsk jest rozłożone wg. wielkości miast, tak więc te duże po prostu utrzymują Ci armię)

Plus zarządcy jest taki, że można dowalić podatki - bez zarządcy tylko można wybrac profil zarządzania.

Odnośnik do komentarza
Chyba zacznę od nowa jakąś łatwą frakcją - kogo polecisz?

Najłatwiej jest chyba Sasanidami, bo mają bezpieczną całą wschodnią granicę, a wszystkie frakcje, które tworzą hordy idą na zachód ztcp.

Będziesz się użerał z Cesarstwem Wschodniorzymskim, ale to lepsze niż mieć regularne wizyty hord.

Btw, czekałem aż zajmiesz Brytanię i Ci wyskoczą Bryto-Romanie :keke: To jest fun :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...