Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2012


Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem chętny do gry online. Moja wersja gry: 12.0.4

Liga dowolna, preferuję włoską. Limit czasowy do ugadania, ogólnie pracuję na 2 zmiany lecz teraz jeszcze przez tydzień jestem na L4. Mogę być hostem, net 6mb.

Szukam min. 1 os. choć możemy pograć i w 6 ;) czekam na wiadomości, gg: 4954379

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra widzę, że wiele ludzi jest chętnych do gry online jednak żaden z was nie weźmie się za to, żeby do czegoś doszło. Też chciałbym pograć online dlatego pierwszym krokiem będzie kto ma silnego kompa i neta żeby postawić host ? Następnie poczekamy z tydzień na zawodników, aby było was jak najwięcej i zaczynamy !

Odnośnik do komentarza

Dobra widzę, że wiele ludzi jest chętnych do gry online jednak żaden z was nie weźmie się za to, żeby do czegoś doszło. Też chciałbym pograć online dlatego pierwszym krokiem będzie kto ma silnego kompa i neta żeby postawić host ? Następnie poczekamy z tydzień na zawodników, aby było was jak najwięcej i zaczynamy !

hmm myśle ze mój komp i net ogarnie to

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam osoby która zagra parę sezonów przez neta w FM'a 2012.

Jeżeli ktoś założył już serwer i można się dołączyć to też jestem chętny.

Osoba z którą chciałbym grać, to osoba która nie załamuje się po porażkach i gra dalej.

Bo szkoda twojego i mojego czasu jeżeli masz zrezygnować po paru godzinach przez jakieś głupie porażki.

Liczy się dobra zabawa, a nie kto wygra, wiadomo rywalizacja zawsze jest ciekawa i dlatego właśnie tu piszę ponieważ chcę zagrać z żywym człowiekiem a nie komputerem mrugniecie.gif

Ilość osób w grze jest mi obojętna !

Moje gadu 43538164

 

ps;. mam dużo czasu

Odnośnik do komentarza

Szukam rywali/rywala do rozgrywki sieciowej. Czas gry do ustalenia, liga również, choć preferuję Anglię. Jestem doświadczonym graczem, więc oczekuję poważnych propozycji. Mam oryginalną wersję gry, więc ty również musisz mieć oryginał, żebyśmy mogli pograć. Zapraszam na gg: 7125776. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam osoby / osób chętnych do gry. Preferowana liga - angielska. Liczę na kontakt ze strony poważnych graczy którzy nie zrezygnują po paru spotkaniach z dalszej gry.

Myślę, że optymalna będzie gra we 2-3 osoby. Czasu mam w tym miesiącu bardzo dużo.. Spokojnie mogę poświęcić 3/4 h dziennie. Jeśli jest ktoś chętny pisać na meila Marcin_FCJ@interia.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...