Skocz do zawartości

FM2012 - Treningi


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

ponowię może tu, bo we fristajlowym post zaginął w akcji:

 

 

 

mam pytanie do tych z Was, którzy grają w słabszych ligach, słabymi i amatorskimi klubami: czy udało się Wam wychować naprawdę solidnego zawodnika? Już od kilku lat próbuję, jednak żadnym sposobem nie mogę się doczekać prawdziwej perełki właśnie w klubach, gdzie zawodnicy grają na amatorskich treningach. Nie mogę podpisywać zawodowych kontraktów (pewnie ze względu na status klubu... ;) ), a na tych reżimach amatorskich obciążenia są tak małe, że atrybuty nie rosną. Wiadomo, do tego dochodzi baaardzo słaby personel (trener na 3* to marzenie...) i słabe zaplecze.

Tym samym grając w conference cały czas muszę kontraktować zawodników bez klubu, bo na transfery mam całe i okrągłe ZERO, a w tak budowanej drużynie największym sukcesem było miejsce 7. Fakt, że byłem kandydatem do spadku ;) Ale potem już zdecydowanie gorzej, okolice 12-15 miejsca i spokojne utrzymywanie się, ale bez perspektyw na rozwój klubu. Jak w takich warunkach przełamać barierę przeciętności? ;) ;) Jak tu śnić o potędze? ;>

 

Dodam, że przed sezonem próbuję rozbujać budżet sparingami z lepszymi drużynami, ale zarobić tak mogę ledwie ze 100 000, za to zawodnicy są wymęczeni i ze zrujnowanym morale...

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Witam!

Ściągnąłem sobie Raikan007's Training Regime i mam pewnien kłopot bo jest tam strasznie opcji treningowych.

Więc mam prośbę żebyście podali jaka pozycja na boisku i rola na boisku odpowiada danemu treningowi.

1.Advanced Forward

2.Advanced Playmaker

3.Covering CB

4.Deep lying forward

5.Inside forward

6.Keeper

7.Poacher

8.Target man

9.Trequrista

Z góry dzięki

dokladniej mowiac nie znam zbyt angielskiego i nie wiem co to znaczy pomoze ktos?

Odnośnik do komentarza

1.Advanced Forward - Wysunięty napastnik

2.Advanced Playmaker - wysunięty rozgrywający

3.Covering CB - zabezpieczający, środkowy obrońca

4.Deep lying forward - Cofnięty napastnik

5.Inside forward - schodzący napastnik

6.Keeper - golkiper

7.Poacher - Lis pola karnego

8.Target man - Odgrywający

9.Trequrista - Klasyczna 10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WITAM CZESC DALSZA DO TRENINGU RAIKANA JEST JESZCZE KILKA POZYCJI KTORYCH NIE ZNAM MOGE PROSIC O TLUMACZAENIE?

ATTACKING MIDDFILDER

BALL PLAYING CB

BALL WINNING CM

CB YOUTH

CENTRE MIDFFILDER

CM YOUTH

COMMPLETE FWD

DEEP LYING PLAYMAKER

DEFENSIVE MID

FB YOUTH

FULLBACK

ST YOUTH

STOPER CB

WIDE MIDFIELDER

WING BACKS

WINGERS

Odnośnik do komentarza

Pomocnik Atakujący

Grający piłką obrońca

Nie wiem

Młody obrońca

Środkowy Pomocnik,

Młody pomocnik

Kompletny skrzydłowy

Rozgrywający

Defensywny Pomocnik

Młody Boczny obrońca

Boczny obrońca

Młody Stoper

Stoper

Boczny pomocnik

Cofnięty skrzydłowy

Skrzydłowy

 

Tam gdzie napisałem ,,młody'' to trening dla juniora

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...