Skocz do zawartości

MikeMitnik moderatorem


Icon

Czy MikeMitnik nadaje się na moderatora CMF?  

113 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika MikeMitnik do grona Moderatorów (nie do ModTeamu). Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać czy podoba Wam się pomysł włączenia MikeMitnik do grona moderatorów CMF.

 

Mitnik ma pełne poparcie z mojej i jasona strony. Reszta MT nie wyraziła opinii.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowany głos na nie dla Mitnicka jako moderatora. On prywatnie wie, dlaczego, natomiast dla szerszej publiki dodam, że jeśli się faktycznie zmienił, czego oczywiście nie wykluczam, a nikomu nie trzeba tłumaczyć, że zmiany potrzebował, by zyskać poparcie w takim konkursie, to w żaden sposób tego nie dostrzegłem czytając forum poza Marynią. Nie mówię tu o jego dawnym zachowaniu - jego działalności właściwie wcale nie dostrzegłem. A nie o moderatora Maryni tu przecież chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Napiszę tylko, że jakkolwiek by się to głosowanie nie skończyło, pozytywnie bądź negatywnie to już teraz dziękuję tym 35 osobom które na mnie oddały głos :) Fajnie widzieć, że niektórzy mają zdrowe podejście do pewnych spraw i umieją zachować dystans do internetowej rzeczywistości :) Ci którym było dane mnie poznać irl doskonale wiedzą jakim osobnikiem jest Mitnik :) Dzięki raz jeszcze za nominację :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...