Skocz do zawartości

Johniss moderatorem


Icon

Czy Johniss nadaje się na moderatora CMF?  

133 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika Jonhiss do grona Moderatorów (nie do ModTeamu). Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać czy podoba Wam się pomysł włączenia Johnissa do grona moderatorów CMF.

 

Jego kandydatura nie ma poparcia ze strony ModTeamu.

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem Johniss nie jest materiałem na moderatora. Siedzi głównie w Maryni, jest chamski wobec "Świeżaków" (tzw. nowych userów, którzy wbijają do Maryni), ciągle troluje, nie potrafi pogodzić się z otrzymanym ostrzeżeniem. Tak jak powiedział Seju, bliżej do tej funkcji Jahowi. Głos na "Nie".

Odnośnik do komentarza
Gacek nie wiem czemu postanowiłeś to zacytować, bo ja się nie odnosiłem do stanowiska Seja, a raczej do tego co dodał na koniec.

Postanowiłem to zacytować, bo zaskoczyło Cię stwierdzenie, że bliżej Jahu do roli moderatora niż Johnissowi, z czym się absolutnie zgadzam (może poza tym, że jeśli dobrze widziałem - Jahu ma bana ;) ).

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko zauważyć, że jako nie-mod wypracowałem m.in.:

 

- bezbanową strefę w Maryni,

- wyjebanie Venda z MT

- kilka twardych dyskusji dot. karania userów, które wstrząsnęły tą zabetonowaną strukturą, która w większości nie ma legitymacji do moderowania forum (ja i wielu innych nie mieliśmy wpływu na to, kto teraz odpowiada za porządek)

 

Czyli 100 proc. więcej niż każdy z członków MT. To, że nie popierają mnie oni i tacy userzy jak Gacek, aigel, Hyde/Pedros czy inne wynalazki to bardzo dobrze o mnie świadczy.

Odnośnik do komentarza

100% kłamstw.

 

- bezbanową strefę w Maryni,

Nie ma czegoś takiego na CMF jak bezbanowa strefa Maryni. Bany obowiązują wszędzie, ostrzeżenia też. Marynia jest traktowana lżej i bardziej z przymrużeniem oka. Twoja w tym zasługa żadna.

 

- wyjebanie Venda z MT

:lol: pozostawię to bez komentarza :) Napisz jeszcze, że to ty zmieniałeś mu status na użytkownika, to pęknę ze śmiechu :)

kilka twardych dyskusji dot. karania userów, które wstrząsnęły tą zabetonowaną strukturą, która w większości nie ma legitymacji do moderowania forum (ja i wielu innych nie mieliśmy wpływu na to, kto teraz odpowiada za porządek)

No patrz, bo to jest przecież forum dyskusyjne, więc nagradzanie nominacją za sprowokowanie jakiejś dyskusji jest lekką kpiną.

 

Proszę rozszerz drugi punkt, bo naprawdę przednio się uśmiałem.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem nie. Osobiście widziałbym Johnissa w nieco rozszerzonej wersji zwykłego użytkownika, ale wydaje mi się, że moderator nie jest odpowiednią funkcją dla Johnissa. Uważam, że należy mu się miejsce w ModTeamie - prezentuje inne podejście od zwykłych użytkowników, ma ciekawe uwagi i wniósłby dużo świeżości.

Odnośnik do komentarza
- wyjebanie Venda z MT

 

Moderator nie powinien używać wulgaryzmów, no chyba, że w Maryni. Ale to jest poważny temat, a ty ukazujesz tutaj chuligaństwo. Sam się pogrążasz zmniejszając szansę na bycie Moderatorem.

 

Jeszcze rzucasz bezpodstawnie jakimiś bzdetami, że ja niby jakiś Hyde. Co? Może to ty sprawdzałeś moje IP podczas akceptacji konta? No błagam, litości...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...