Skocz do zawartości

Meler moderatorem


Icon

Czy Meler nadaje się na moderatora CMF?  

104 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika Meler do grona Moderatorów (nie do ModTeamu). Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać czy podoba Wam się pomysł włączenia Melera do grona moderatorów CMF.

 

Jego kandydatura ma pełne poparcie z mojej i Fenomena strony. Henkel jest bardziej na tak niż na nie, ale nie określił się jednoznacznie, reszta nie określiła się jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza

To może dla odmiany teraz wypowiedź bardziej obserwatora forum, niż uczestnika dyskusji. Meler wydaje się dość aktywny na forum, ale to chyba nie jest główny czynnik, brany pod uwagę przy kandydaturze na moda. Co istotniejsze chyba każdy jego post jaki przeczytałem, był całkiem sensowny. Chociaż w niektórych wpisach, dało się dostrzec pewną dozę uszczypliwości w kierunku oponenta w dyskusji. I bardzo dobrze. Moderator powinien mieć cojones. Zdecydowane tak, dla tej kandydatury. Dopiero co byłem na wyborach, a tu znowu agitka.. .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...