Skocz do zawartości

Szczurek moderatorem


Icon

Czy Szczurek nadaje się na moderatora CMF?  

101 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika Szczurek do grona Moderatorów (nie do ModTeamu). Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać czy podoba Wam się pomysł włączenia Szczurka do grona moderatorów CMF.

 

Jego kandydatura ma pełne poparcie z mojej i Henkla strony. Kandydatury tej nie popiera Fenomen i jasonx.

Odnośnik do komentarza

Może moje opinia nie da Wam wiele, ale skoro nikt nie pisze... Ja jestem na tak, ponieważ - mimo że nie znam zbyt dobrze Szczurka - czytając jego posty odczuwałem, że jest to osoba wyważona, pisząca mądre posty i naprawdę sympatyczna. Myślę, że śmiało można z nim pogadać o wielu sprawach i wydaje mi się, że - jeżeli zostałby modem - byłby bardzo pomocnym userem. Zdecydowanie tak.

Odnośnik do komentarza

Może moje opinia nie da Wam wiele, ale skoro nikt nie pisze... Ja jestem na tak, ponieważ - mimo że nie znam zbyt dobrze Szczurka - czytając jego posty odczuwałem, że jest to osoba wyważona, pisząca mądre posty i naprawdę sympatyczna. Myślę, że śmiało można z nim pogadać o wielu sprawach i wydaje mi się, że - jeżeli zostałby modem - byłby bardzo pomocnym userem. Zdecydowanie tak.

a jeżeli by nie został to nie byłby? Cóż za logika wspaniała.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...