Skocz do zawartości

Puchar UEFA 2007/08


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Przeciwnikiem zdobywcy Pucharu Polski Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski będzie finalista Pucharu Azerbejdżanu MKT-Araz İmişli.

 

Spotkania z udziałem Dyskobolii odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.

 

MKT-Araz İmişli to 5. drużyna ligi azerskiej. Grę w pucharach zapewnił jej występ w finale krajowego pucharu, gdzie poniosła porażkę z mistrzem kraju - Xəzər-Lənkəran.

 

W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Rywalem GKS-u Bełchatów będzie gruziński Ameri Tbilisi.

 

Spotkania z udziałem GKS-u Bełchatów odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Bełchatowie.

 

Ameri to zdobywca Pucharu Gruzji. W finale klub ten wygrał 1-0 z FC Zestafoni.

 

90minut.pl

 

Ogórki :>

Odnośnik do komentarza
W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Przeciwnikiem zdobywcy Pucharu Polski Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski będzie finalista Pucharu Azerbejdżanu MKT-Araz İmişli.

 

Spotkania z udziałem Dyskobolii odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.

 

MKT-Araz İmişli to 5. drużyna ligi azerskiej. Grę w pucharach zapewnił jej występ w finale krajowego pucharu, gdzie poniosła porażkę z mistrzem kraju - Xəzər-Lənkəran.

 

W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Rywalem GKS-u Bełchatów będzie gruziński Ameri Tbilisi.

 

Spotkania z udziałem GKS-u Bełchatów odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Bełchatowie.

 

Ameri to zdobywca Pucharu Gruzji. W finale klub ten wygrał 1-0 z FC Zestafoni.

 

90minut.pl

 

Ogórki :>

 

Tak jak ich reprezentacje :keke:

Odnośnik do komentarza
A ja bym chcial wiedziec, kiedy chodzi o konkretna date albo w ktorej rundzie wlacza sie w rozgrywki druzyny niemieckie?

Więc Puchar UEFA (początek) przedstawia się następująco:

I runda kwalifikacyjna P. UEFA (w tym sezonie od tej zaczynają polskie drużyny :/; w tamtym sezonie Zagłębie grało od tej rundy)

II runda kwalifikacyjna P. UEFA (w tej kiedyś zaczynały polskie ekipy :roll: )

I runda Pucharu UEFA < w tym momencie do rozgrywek wchodzą drużyny niemieckie, po tej rundzie jest faza grupowa.

Dat dokładnych nie pamiętam kiedy która runda się rozpoczyna ;) ale jeżeli chodzi o miesiąc to wrzesień.

Odnośnik do komentarza
A ja bym chcial wiedziec, kiedy chodzi o konkretna date albo w ktorej rundzie wlacza sie w rozgrywki druzyny niemieckie?

Więc Puchar UEFA (początek) przedstawia się następująco:

I runda kwalifikacyjna P. UEFA (w tym sezonie od tej zaczynają polskie drużyny :/; w tamtym sezonie Zagłębie grało od tej rundy)

II runda kwalifikacyjna P. UEFA (w tej kiedyś zaczynały polskie ekipy :roll: )

I runda Pucharu UEFA < w tym momencie do rozgrywek wchodzą drużyny niemieckie, po tej rundzie jest faza grupowa.

Dat dokładnych nie pamiętam kiedy która runda się rozpoczyna ;) ale jeżeli chodzi o miesiąc to wrzesień.

:respekt:

Dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Przeciwnikiem zdobywcy Pucharu Polski Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski będzie finalista Pucharu Azerbejdżanu MKT-Araz İmişli.

 

Spotkania z udziałem Dyskobolii odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.

 

MKT-Araz İmişli to 5. drużyna ligi azerskiej. Grę w pucharach zapewnił jej występ w finale krajowego pucharu, gdzie poniosła porażkę z mistrzem kraju - Xəzər-Lənkəran.

 

W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Rywalem GKS-u Bełchatów będzie gruziński Ameri Tbilisi.

 

Spotkania z udziałem GKS-u Bełchatów odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Bełchatowie.

 

Ameri to zdobywca Pucharu Gruzji. W finale klub ten wygrał 1-0 z FC Zestafoni.

 

90minut.pl

 

Ogórki :>

 

 

Tak jak Polskie zespoły :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Qroclin po słabym meczu zremisował z równorzędnym przeciwnikiem 0-0. Jedyne dobre słowa można powiedzieć pod adresem Majewskiego, po jego wejściu w końcu odżył środek pola oraz Sokołowskiego, który parę razy podobnie jak Piechniak szarpnął skrzydłem. Wynik imo nienajgorszy, ale... z takimi zespołami trzeba do cholery wygrywać i nie obchodzi mnie za jak egzotycznego rywala są uważanani. Punkty do współczynnika uciekły, u siebie Qroclin powinien wygrać, chyba jeszcze aż tak nisko nie upadliśmy, żeby odpaść na tym etapie rozgrywek. Odnośnie meczu Bełchatowa, osobiście oczekuję po nim zdecydowanie więcej niż po Qroclinie, ciekawi mnie w szczególności jak będzie wyglądało zestawienie pomocy na to spotkanie wobec kontuzji paru kluczowych zawodników, w ataku pewniakiem jest Costly.

Odnośnik do komentarza

Bingo, zwycięstwo 2-0 stawia zespół z Bełchatowa w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem. Podobała mi się dzisiaj gra wicemistrza Polski w obronie, bardzo dobre boki: Kowalczyk (imo drugi Golo), doświadczony Stolarczyk i bardzo dobra para stoperów. Środek słusznie ocenił Mielcarski - trzech klonów, jak dojdzie Garguła powinno się to trochę wyważyć. Nieźli skrzydłowi, szczególnie Wróbel, odrobinę słabsze wrażenie sprawiał Popek, ale również trzeba ocenić go na +. W linii ataku osamotniony Costly, zostawił sporo sił na boisku, aczkolwiek gra na jednego napastnika wydaje się mało efektywna. Podsumowując - cenne zwycięstwo bez straty gola, gruzini wiele nie pograli, nie ma innej opcji jak awans.

Odnośnik do komentarza

komplet wyników 1 rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA, 1 mecz

 

FT Banants Yerevan 1 - 1 Young Boys Bern

FT Din. Tbilisi 2 - 0 Vaduz

FT Araz Imishli 0 - 0 Groclin Dyskobolia

FT Santa Coloma 1 - 0 Maccabi Tel Aviv

FT Zlate Moravce 3 - 1 Alma Ata

FT Vojvodina Novi Sad 5 - 1 Hibernians

FT Flora Tallinn 0 - 1 Valerenga Oslo

FT Slaven Belupo 6 - 2 Teuta Durres

FT Bezanija 2 - 2 Besa

FT HJK Helsinki 2 - 0 Etzella Ettelbruck

FT MyPa 1 - 0 EB/Streymur

FT Nistru Otaci 1 - 1 Budapest Honved

FT Aktobe Lento 1 - 0 Mattersburg

FT L. Metalurgs 1 - 1 Dinamo Brest

FT FC Skonto Riga 1 - 1 Din. Minsk

FT B36 Torshavn 1 - 3 Ekranas

FT Helsingborg 6 - 0 Trans Narva

FT Lillestrom 2 - 1 Kaerjeng

FT Omonia Nicosia 2 - 0 Rudar Pljevlja

FT Sliema W. 0 - 3 Litex Lovech

FT Carmarthen 0 - 8 Brann Bergen

FT Hacken 1 - 1 Reykjavik

FT Nova Gorica 1 - 2 Rabotnicki

FT Petrzalka 1 - 1 Zimbru

FT Vardar Skopje 0 - 1 Anorthosis

FT Zrinski 1 - 6 Partizan Belgrade

FT Buducnost P 1 - 1 Hajduk Split

FT MTK Budapest 2 - 1 FC Mika

FT Rhyl 3 - 1 Haka Valkeakoski

FT Ried 3 - 1 FK Neftchi

FT Belchatow 2 - 0 FC Ameri

FT Dungannon Swifts 1 - 0 Suduva

FT Glentoran 0 - 5 AIK Stockholm

FT St. Patricks 0 - 0 OB Odense

FT Siroki Brijeg 3 - 1 NK Koper

FT SP Libertas 1 - 1 Drogheda United

FT Keflavik 3 - 2 FC Midtjylland

 

Jeśli chodzi o sensacje to na pewno tylko remis u siebie Artmedii z Zimbru no i mimo wszystko porażka Midtjylland z Keflavikiem. Z nazywaniem remisu Groclinu niespodzianką bym się wstrzymał, bo zakaukaskie drużyny grają u siebie bardzo twardo i to niezwykle trudny teren dla każdego rywala.

Odnośnik do komentarza

Niestety albo na szczescie ;) nie ogladalem meczu Groclinu. Zobaczymy co będzie z tych chłopaków pod wodzą innego trenera.

 

GKS może nie grał jakoś super ale zrobił to co należało- wygrał dość pewnie bez straty gola. Na tym etapie to jest najważniejsze. Mam nadzieje że Costly będzie miał okazję pograć w tej rundzie, szkoda że nie strzelił gola.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Partizan Belgrad został wykluczony z rozgrywek piłkarskiego Pucharu UEFA po tym jak chuligani starli się z kibicami bośniackiego Zrinjski Mostar podczas wyjazdowego meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej.

Zespół z Belgradu został wykluczony na rok, a dodatkowo ukarano go grzywną w wysokości 50 tysięcy franków szwajcarskich.

 

W wyniku starć gra została wstrzymana na 10 minut. Kibice Partizana bili się z policją i ochroną. Fani obu drużyn obrzucili się również racami i kamieniami. Spotkanie zostało dokończone, a Partizan wygrał 6:1.

 

To kolejny przypadek chuligańskich wybryków surowo ukarany przez UEFA. Wcześniej za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu Pucharu Intertoto Legia Warszawa została wykluczona z rozgrywek na dwa lata.

 

Hyhy :kekeke: . Nie żebym żałował :>

Odnośnik do komentarza

Wypowiedz trenera ZIelinskiego po meczu z Azerami:

Jacek Zieliński (trener Groclinu): Nie ukrywam, że cieszymy się bardzo tego zwycięstwa. Może trochę wymęczone, ale bardzo smakuje. Trzeba pamiętać, w jakiej sytuacji byliśmy przed meczem. Po porażce z Ruchem Chorzów przeszła po nas fala krytyki, całkiem zresztą zasłużonej. Dziś byliśmy innym zespołem, graliśmy z determinacją, wolą walki. Choć zdajemy sobie sprawę, że jeszcze nie wszystko było tak, jak byśmy chcieli. Chłopcy podnieśli głowy i wreszcie pojawił się uśmiech na ich twarzach. Najważniejsze, że mamy awans, bo tak naprawdę w pucharach nie ma już słabych drużyn. Moim cichym marzeniem jest zagrać w następnej rundzie z HSV Hamburg.

 

Jak mu puszcza baka to pewnie powie, ze ladnie pachnie. A gra z HSV............ w sumie to bez znaczenia kogo wylosuja bo i tak odpadna.

Odnośnik do komentarza
Paweł Strąk, pomocnik PGE GKS Bełchatów, podczas rewanżowego meczu I rundy eliminacji do Pucharu UEFA z Ameri Tbilisi przezywał chwile zwątpienia.

Wicemistrzowie Polski przegrali 0:2, ale w pierwszym meczu to oni wygrali 2:0. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a zwycięzca został wyłoniony w serii rzutów karnych, wygranych przez polski zespół.

 

- W Bełchatowie Ameri grało przeciwko nam jak polski trzecioligowiec, a w czwartek momentami prezentowało poziom Bayernu. Pierwsza obroniona "jedenastka" przez Piotra Lecha uskrzydliła nas, każdemu następnie łatwiej się strzelało - powiedział Strąk.

 

Judging Current Ability = 1

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...