Skocz do zawartości

Seju w ModTeamie


Czy Seju powinien zostać członkiem ModTeamu?  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Świat się nic a nic nie zmienia...

 

Kilka lat temu jeden z userów włamał się na konto Vamiego i pozmieniał mu informacje w profilu. Wielka afera z tego była, dziś ten user zasiada w MT ;)

 

Ludzie, więcej luzu. Wbrew pozorom najważniejsze dla moderatora to mieć dużo wolnego czasu i zaangażowania, reszta jest kwestią dostosowania się.

Odnośnik do komentarza

Oj, Tofus, Tofus. Niczego sie nie nauczyles. :)

 

Dr.S - nie no, luz. Mnie juz strony nie kreca w ogole, bo nic sie na nich nie dzieje, nawet ich nie odwiedzam, wiec jakos sie zdystansowalem, wtedy bylem zaangazowanym redaktorem i jakos mi to nie przeszkadzalo, no ale spoko, skoro chcecie wracac do tego, ze sie zalogowalem kilka razy na forum centruma (kiedy to bylo, rok temu, dwa?) - pewnie, ze tak, kiedys o ile pamietam tez takie akcje mialy miejsce. Fajny sad sie tutaj zrobil :keke:

Odnośnik do komentarza

Nie no, swiat stanal na glowie. Moze jeszcze jestesmy gotowi stwierdzic, ze wbijanie sie komus na konto jest calkowicie normalne, uczciwe i w ogole robmy tak wszyscy. I akurat w tej sprawie ciezko jest zachowac mi wiecej luzu. Nie toleruje takiego typu zachowan i nie zamierzam.

 

Ale tak jak pisal Seju, to bylo dawno i nie ma co tego rozstrzasac. Szczegolnie, ze tez juz do pracy redaktora podchodze z wieeeelkim dystansem, tak samo jak do wszelakiej dzialalnosci naszych FM-owych stron. Piszac wczorajszego posta nie chcialem wywolac takiej dyskusji i sadu nad Sejem. Wyszlo, jak wyszlo. Jak juz pisalem - bylo, minelo, trzeba o tym zapomniec i zyc w zgodzie. :) Z mojej strony to wszystko w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Owszem, fajny bo to nie jest ot tak się włamać na prywatne forum jakiejś redakcji. Co ciekawe widzę, że CM Rev w tym celuje. Ale nie będę wykopywał starych smieci - jedyne co z tego wynika to to, że Seju nie jest godny zaufania w chwili obecnej. Czy za 2 lata będzie - czemu nie, ale na dzień dzisiejszy nie chciałbym żeby miał dostęp do moich haseł np.

Odnośnik do komentarza

Bo ta nasza scena zawsze byla taka porzadna, grzeczna i swieta tylko nagle Seju sie zjawil i zepsul jej swiatobliwy wizerunek - dopoki nie wbijasz sie komus na konto bankowe, nie podpierdalasz mu pieniedzy, nie gwalcisz corki, zony albo to jakos mnie to nie razi. Widac za duzo widzialem, zeby wykradzenie supertajnych wiadomosci z redakcyjnego forum robilo na mnie wrazenie.

 

Na kazdego mozna by tu znalezc jakis hak - tylko po co, to tylko forum. A to, ze ktos kiedys w imie walki z konkurencja zalogowal sie na czyjesz konto nie czyni z niego pijaka i zlodzieja - jako moderator Seju sprawdza sie dobrze.

Odnośnik do komentarza

A to, ze ktos kiedys w imie walki z konkurencja zalogowal sie na czyjesz konto

... to dzisiaj nazywa się kradzieżą tożsamości internetowej :roll: Całkiem świeże przepisy k.k (patrz kazus posłanki Kępy), ale to tak zupełnie na marginesie.

 

b) panowie z centrumfm nadal maja zale, chociaz w redakcji Rev nie jestem od dawna

A co ma piernik do wiatraka? Mają żale, bo to co zrobiłeś robiłeś jako Seju a nie jako CM Rev. Naważyłeś piwa, wypij... proste.

Odnośnik do komentarza

Bo ta nasza scena zawsze byla taka porzadna, grzeczna i swieta tylko nagle Seju sie zjawil i zepsul jej swiatobliwy wizerunek - dopoki nie wbijasz sie komus na konto bankowe, nie podpierdalasz mu pieniedzy, nie gwalcisz corki, zony albo to jakos mnie to nie razi. Widac za duzo widzialem, zeby wykradzenie supertajnych wiadomosci z redakcyjnego forum robilo na mnie wrazenie.

 

Tez duzo widzialem i tez uwazam, ze sa na swiecie gorsze rzeczy od wlamania sie komus na konto internetowe. Nie zmienia to faktu, ze bardzo nie lubie takiego typu zachowan i nie zamierzam ich akceptowac. Niezaleznie od tego, czy ktos wbil sie komus na konto, zeby zmienic jego status na gadu-gadu czy przegladnac forum redakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...