Skocz do zawartości

Seju w ModTeamie


Czy Seju powinien zostać członkiem ModTeamu?  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika Seju do grona ModTeamu. Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać moderatorską działalność Seju i wyrażać opinie na temat jego dołączenia do MT.

 

Jego kandydatura ma pełne poparcie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na nie. Uwazam, ze funkcje moderatora powinna pelnic osoba w pelni uczciwa i zaufana, a niestety, Seju taka osoba nie jest.

Z tej strony to NIE ... za wpierdolenie się na forum redakcyjne Centrum FM.

Nazwij po imieniu Czarls.

 

Ale biorąc pod uwagę tą inną, że za pracę jaką odwalił w graficznym to błyszczy na tle innych popierdułek z MT to TAK. Choć nie skończył i nie kontynuuje...

Odnośnik do komentarza

A jakim jest argumentem ze swoja sepcyfika?

 

Swoje slowa kierowalem glownie do Panow z Centru CM, ktorym Seju za skore zalazl i teraz storpeduja kazda jego nominacje na jakiekolwiek stanowisko :)

 

No, zalazł za skórę, więc niech mu jeszcze wierszyki pochwalne piszą...

 

Wyrażają swoje zdanie wedle tego z jakiej strony go poznali. Ale rozumiem, że dla Ciebie "Moja opinia jest mojsza niż twojsza".

Odnośnik do komentarza

Troche smieszne, ze, wracajac do tamtej sytuacji z forum skoro juz sie tak napaliliscie, nie dotarliscie do wiarygodnych zrodel, gdyz wasze hasla i loginy lataly po pozostalych stronach i kazdy kto chcial mial tam dostep, a ze ktos z ForumCM podrzucil wam moje IP, to ja przyjalem to na klate :keke: O osobie pana powyzej wypowiadac sie nie bede z wiadomych wzgledow.

Tak jak pisalem - prosze o zamkniecie i usuniecie tematu, nie mam zamiaru czytac zali na swoja osobe pisanych przez ludzi, ktorzy mnie nie znaja (z forumowych AKCJI). Zreszta na jednej z trzech pierwszych stron traktujacych o nowym wyborze moderatorow napisalem swoje zdanie o kandydatach, co tez zrobilo swoje (i oczywiscie je podtrzymuje). No i jesli ktos ma ochote zobczyc mnie w MT, niech mnie moze najpierw o to zapyta... :_confused:

Odnośnik do komentarza

Troche smieszne, ze, wracajac do tamtej sytuacji z forum skoro juz sie tak napaliliscie, nie dotarliscie do wiarygodnych zrodel, gdyz wasze hasla i loginy lataly po pozostalych stronach i kazdy kto chcial mial tam dostep, a ze ktos z ForumCM podrzucil wam moje IP, to ja przyjalem to na klate :keke:O osobie pana powyzej wypowiadac sie nie bede z wiadomych wzgledow.

Tak jak pisalem - prosze o zamkniecie i usuniecie tematu, nie mam zamiaru czytac zali na swoja osobe pisanych przez ludzi, ktorzy mnie nie znaja (z forumowych AKCJI). Zreszta na jednej z trzech pierwszych stron traktujacych o nowym wyborze moderatorow napisalem swoje zdanie o kandydatach, co tez zrobilo swoje (i oczywiscie je podtrzymuje). No i jesli ktos ma ochote zobczyc mnie w MT, niech mnie moze najpierw o to zapyta... :_confused:

 

No, bo jesteś tchórzem (co również anuluje Cię z grona kandydatow do MT moim zdaniem), a "przyjmowanie na klatę fałszywych oskarżeń" jest takim totalnym :rotfl:em, że wybacz, ale żal mi Cię. Teraz odrzucasz oskarżenia, już po fakcie. Trzeba było od początku. Ja sam popełniałem błędy ale przyznawałem sie do nich. Gdy ktoś mi zarzuca nieprawdę (tak jak swego czasu Ty) to tego na klatę brać nie bedę - bo to zwykłe oszczerstwa.

 

Aha, wątpię, żeby ktokolwiek Cię odrzucał "bo byleś na Rev". Ludzie CIę nie lubią, bo zrobiłęś co zrobiłeś - czy przyjąłeś na klatę fałszywe czy prawdziwe oskarżenia... czyj to problem? Nasz? ;)

Odnośnik do komentarza

Jaki ty slodki jestes :D Wyjdz, prosze cie, marna prowokacjo, bo nie mam ochoty z toba po prostu rozmawiac.

 

Pzede wszystkim sam wyjdź - przecież nie jesteś zainteresowany pracą w MT ;) Poza tym kto CIęzmusza do rozmowy? Wyraziłęm swoje zdanie - mało tego, zawarłem w nim powody, dla których uważam że się do MT tak czy inaczej nie nadajesz. Co Ci nie odpowiada?

 

Widać nie tak beznadziejny, skoro CI żyłka skacze ;) Ale to i tak nie było moim crelem, wbrew temu, co próbujesz dopasować do swojego skrzywdzonego przez uzytkowników świata.

Odnośnik do komentarza

Troche smieszne, ze, wracajac do tamtej sytuacji z forum skoro juz sie tak napaliliscie, nie dotarliscie do wiarygodnych zrodel, gdyz wasze hasla i loginy lataly po pozostalych stronach i kazdy kto chcial mial tam dostep, a ze ktos z ForumCM podrzucil wam moje IP, to ja przyjalem to na klate :keke: O osobie pana powyzej wypowiadac sie nie bede z wiadomych wzgledow.

Tak jak pisalem - prosze o zamkniecie i usuniecie tematu, nie mam zamiaru czytac zali na swoja osobe pisanych przez ludzi, ktorzy mnie nie znaja (z forumowych AKCJI). Zreszta na jednej z trzech pierwszych stron traktujacych o nowym wyborze moderatorow napisalem swoje zdanie o kandydatach, co tez zrobilo swoje (i oczywiscie je podtrzymuje). No i jesli ktos ma ochote zobczyc mnie w MT, niech mnie moze najpierw o to zapyta... :_confused:

 

Kwestia jest prosta: nawet gdybym mial Twoj login i haslo na jakiekolwiek forum, to bym z tego nie korzystal. Ty najzwyczajniej w swiecie zlamales prawo, wlamales mi sie na konto i nie mam zadnego powodu twierdzic, ze teraz jako czlonek MT bylbys czlowiekiem uczciwym i zaufanym. Zreszta, to nie jest temat na takiego typu dyskusje. Jose77 niepotrzebnie to odkopal. Bylo, minelo, niesmak pozostal.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...