Skocz do zawartości

Dudek w ModTeamie


Czy Dudek powinien zostać członkiem ModTeamu?  

94 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika Dudek do grona ModTeamu. Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać moderatorską działalność Dudka i wyrażać opinie na temat jego dołączenia do MT.

 

Jego kandydatura ma pełne poparcie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Nie mam mu nic do zarzucenia, co juz jest duzym pozytywem ;). Dosc sympatyczny w Marynii, w livescorze to jeden z nielicznych kibicow Manchesteru United z ktorym mozna normalnie pogadac, moze troche poza tymi tematami aktywnosc nie jest na najlepszym poziomie, ale ja tez nie czytam kazdego tematu, wiec moglem niektore rzeczy przeoczyc. IMO bedzie to duze wzmocnienie MT.

Odnośnik do komentarza

roznica polega na tym, ze moderator wykonuje obowiazki moderatorskie zwiazane z tematami i postami (edycja niedozwolonych tagow, upominanie userow, itepe), natomiast czlonek MT uczestniczy w dyskusjach, w ktorych ksztaltowane sa kierunki rozwoju i zmiany w funkcjonowaniu CMF - rowniez te zgloszone przez uzytkownikow

Odnośnik do komentarza

mam wrażenie, że Dudek jest osobą na właściwą miejscu, swoją pracę(której nawet nie widać imho) wykonuje sumiennie, co widać w postaci braku skarg na Dudka czy masowego odwołania od ostrzeżeń w temacie służbowym

 

Jedyne co mogę Dudkowi zarzucić to, to, że... kibicuje nie temu klubowi w Łodzi ;-) i nigdy nie wpadł na łódzkie piwko...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...