Skocz do zawartości
Icon

Dudek w ModTeamie

Czy Dudek powinien zostać członkiem ModTeamu?  

94 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z ankietą w sprawie dołączenia użytkownika Dudek do grona ModTeamu. Ankieta ma charakter poglądowy dla MT i nie jest wiążąca. Temat jest otwarty dla dyskusji, możecie tutaj oceniać moderatorską działalność Dudka i wyrażać opinie na temat jego dołączenia do MT.

Jego kandydatura ma pełne poparcie z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem, czy to ma jakies znaczenie, ale moje poparcie tez ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dudek akurat jest imho idealnym moderatorem tzn. w ogóle go nie widać, a jednocześnie nikt nie twierdzi że nic nie robi. Fajnie by było jakby ktoś jasno wyłuszczył różnicę miedzy modem, a MT ale o ile dobrze rozumiem tę różnicę to jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam mu nic do zarzucenia, co juz jest duzym pozytywem ;). Dosc sympatyczny w Marynii, w livescorze to jeden z nielicznych kibicow Manchesteru United z ktorym mozna normalnie pogadac, moze troche poza tymi tematami aktywnosc nie jest na najlepszym poziomie, ale ja tez nie czytam kazdego tematu, wiec moglem niektore rzeczy przeoczyc. IMO bedzie to duze wzmocnienie MT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz wspomnianej "niewidzialności", Dudek jest również kimś, z kim można podyskutować bez opaski na oczach. Jak najbardziej zasługuje na swoją szansę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

roznica polega na tym, ze moderator wykonuje obowiazki moderatorskie zwiazane z tematami i postami (edycja niedozwolonych tagow, upominanie userow, itepe), natomiast czlonek MT uczestniczy w dyskusjach, w ktorych ksztaltowane sa kierunki rozwoju i zmiany w funkcjonowaniu CMF - rowniez te zgloszone przez uzytkownikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może się myle, ale moderator wcale nie musi być aktywny, nawet lepiej jak go nie widać. mam rację? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym zapomniał o istotnej rzeczy - ankieta zostanie wyłączona, a temat zamknięty w poniedziałek 10.10.2011r. Podobnie jak w przypadku tematu Seju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam wrażenie, że Dudek jest osobą na właściwą miejscu, swoją pracę(której nawet nie widać imho) wykonuje sumiennie, co widać w postaci braku skarg na Dudka czy masowego odwołania od ostrzeżeń w temacie służbowym

Jedyne co mogę Dudkowi zarzucić to, to, że... kibicuje nie temu klubowi w Łodzi ;-) i nigdy nie wpadł na łódzkie piwko...

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zdecydowanie za. Koledzy wczesniej wytlumaczyli dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głos na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie że tak. Dudek jest właśnie taki, jaki mod powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wuchte razy tak. Dziękujemy widzimy się w finale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Dudek powinien zostać członkiem ModTeamu?

[*]TAK  (77 głosow [90.59%])
[*]NIE  (8 głosow [9.41%])

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Teraz pozostaje jedynie potwierdzenie ankiety przez MT, co jest formalnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.