Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Pedros

Tryb HC w CM 01/02

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudów stworzyłem zasady HC dla CM 01/02.

Ogólnie rzecz biorąc, hardcore polega na samoograniczeniu się podczas gry, tak by maksymalnie ją utrudnić, a zarazem zbliżyć do rzeczywistości. Tryb moderate hardcore (mHC) to po prostu tryb HC, z tą zmianą, że łamiemy którąś z zasad.

Oto zasady HC dla CM 01/02 by Pedros:

1. Zaczynamy klubami z najniższej klasy rozgrywkowej dostępnej w danym kraju (Anglia: Conference, Hiszpania: Segunda Division B, etc.)

2. Instalować możemy jedynie oficjalne łatki oraz uaktualnienia bazy danych od ODB Uptade Team lub SIM Uptade.

3. Używanie wyłącznie własnoręcznie sporządzonej taktyki.

4. Bazowanie na samodzielnie opracowanym treningu.

5. Zakaz korzystania z ekranu wyszukiwania Player Staff & Search. Oznacza to, że opieramy się wyłącznie na wynikach pracy scoutów.

6. Do klubu można zatrudniać wyłącznie trenerów oraz asystenta posługujących się językiem kraju, w którym gramy. Ograniczenie językowe nie dotyczy scoutów ani fizjoterapeutów.

7. Grać można na bazie nie większej niż normalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy Ci, już 11 lat gram w CM 01/02 i nigdy nie wpadłem na to jak wyglądałyby zasady HC dla tej gry. Z zazdrością patrzyłem na graczy w FM, dla których Profesor wszystko przygotował, teraz dzięki Tobie mamy wszystko jak na talerzu. Dzięki! Już zaczynam rozgrywkę jakimś klubem z Conference!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak to żaden HC =)

Ad 1. Zaczynamy grać klubami, które nie mają menadżerów.

Ad 6. Nie zatrudniamy nowych trenerów, scoutów i fizjoterapeutów, chyba że trzeba, to wtedy...yyy..., wybieramy tylko spośród tych z najniższą możliwą reputacją.

Rzekłem =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam inne "ustawienia" HC.

Max wiek zawodnika - 20 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi