Skocz do zawartości

Tryb HC w CM 01/02


Pedros

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudów stworzyłem zasady HC dla CM 01/02.

 

Ogólnie rzecz biorąc, hardcore polega na samoograniczeniu się podczas gry, tak by maksymalnie ją utrudnić, a zarazem zbliżyć do rzeczywistości. Tryb moderate hardcore (mHC) to po prostu tryb HC, z tą zmianą, że łamiemy którąś z zasad.

 

Oto zasady HC dla CM 01/02 by Pedros:

 

1. Zaczynamy klubami z najniższej klasy rozgrywkowej dostępnej w danym kraju (Anglia: Conference, Hiszpania: Segunda Division B, etc.)

 

2. Instalować możemy jedynie oficjalne łatki oraz uaktualnienia bazy danych od ODB Uptade Team lub SIM Uptade.

 

3. Używanie wyłącznie własnoręcznie sporządzonej taktyki.

 

4. Bazowanie na samodzielnie opracowanym treningu.

 

5. Zakaz korzystania z ekranu wyszukiwania Player Staff & Search. Oznacza to, że opieramy się wyłącznie na wynikach pracy scoutów.

 

6. Do klubu można zatrudniać wyłącznie trenerów oraz asystenta posługujących się językiem kraju, w którym gramy. Ograniczenie językowe nie dotyczy scoutów ani fizjoterapeutów.

 

7. Grać można na bazie nie większej niż normalna.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Ci, już 11 lat gram w CM 01/02 i nigdy nie wpadłem na to jak wyglądałyby zasady HC dla tej gry. Z zazdrością patrzyłem na graczy w FM, dla których Profesor wszystko przygotował, teraz dzięki Tobie mamy wszystko jak na talerzu. Dzięki! Już zaczynam rozgrywkę jakimś klubem z Conference!

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Wiem, że temat sprzed 9 lat, ale zastanawia mnie, niby czemu nie można grać na bazie większej niż normalna? Przecież z rozwojem kariery tryb HC powinien trochę łagodnieć, bo w rzeczywistości także jest łatwiej jak się awansuje w hierarchii i obejmie lepszy klub, bądź doprowadzi pierwszy do dużych sukcesów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...