Skocz do zawartości

Zgłoszeni na moderatorów CMF


Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu są to kandydaci na moderatorów czy członków MT? Pytam, bo coś mi świta w pamięci, że wcześniej była mowa o moderatorach. Oczywiście dla niektórych być może moderator = członek MT, ale dla mnie nie, stąd to pytanie.

 

+1

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z obietnicą przedstawiam listę osób, które zostały zgłoszone przez Was na moderatorów CMF. Moderatorami może zostać grupa góra 2-3 osób, więc będziemy musieli wybrać tych, którzy mają największe społeczne zaufanie.

 

Zaznaczam od razu, że kandydatura Johnissa ma 0,001% szans na przejście. Czemu? Nie potrzeba nam osób, które nie wychodzą poza HydePark. To ma być moderator, który jest aktywny na całym forum, a nie taki, który zgasi Jaha czy Mr_Davida.

 

Pozwoliłem sobie wyboldować najważniejsze zdania z tych wypowiedzi.

 

1. Na ile wskazanie swoich kandydatów przez użytkowników forum będzie miało znaczenie, skoro jak widać niektórzy z góry są już skreśleni?

2. Wybrani mają zostać ci, którzy mają największe społeczne zaufanie... czyje? MT czy użytkowników?

3. Podawanie kandydatur, nad którymi użytkownicy mają debatować, by po chwili stwierdzać, że ktoś praktycznie i tak nie ma szans moderatorem zostać mija się z celem, a całe to przedsięwzięcie traci w moich oczach sens, bo zaraz dowiemy się, że jeszcze X i Y też nie mają szans.

4. Gdyby te wybory jakikolwiek sens miały zagłosowałbym na Johnissa, pawoja i Mitnicka. Cała trójka potrafi się wykazać zdroworozsądkowym podejściem do życia, którym można z pewnością wykazywać się również poza HP.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
No, teraz pojawiają się kolejne wymagania. Nie może być aktywny w Hydeparku, musi grać w FMa, no i obowiązkowo powinien mieć wyczyszczoną skrzynkę PM. Śmiesznie, coraz śmieszniej. Beton wciąż się broni.

Krytyka niektórych kandydatur to akurat uzasadniona obawa o powagę i poziom forum, a nie zabetonowanie MT.

Różnie można oceniać Icona, ale zawsze sprawiał na mnie wrażenie otwartego na innych od siebie ludzi w MT.

Odnośnik do komentarza

No, teraz pojawiają się kolejne wymagania. Nie może być aktywny w Hydeparku, musi grać w FMa, no i obowiązkowo powinien mieć wyczyszczoną skrzynkę PM. Śmiesznie, coraz śmieszniej. Beton wciąż się broni.

Johniss o MT jak Korwin o bandzie czworga ;).

 

Jeśli miałbym wybierać to w roli moderatora/członka MT najchętniej zobaczyłbym Johnissa, MikeMitnicka oraz SZU.

Odnośnik do komentarza
No, teraz pojawiają się kolejne wymagania. Nie może być aktywny w Hydeparku, musi grać w FMa, no i obowiązkowo powinien mieć wyczyszczoną skrzynkę PM. Śmiesznie, coraz śmieszniej. Beton wciąż się broni.

Krytyka niektórych kandydatur to akurat uzasadniona obawa o powagę i poziom forum, a nie zabetonowanie MT.

Różnie można oceniać Icona, ale zawsze sprawiał na mnie wrażenie otwartego na innych od siebie ludzi w MT.

 

Przecież miał się wstrzymać z oceną, jeśli dobrze czytam jego pierwszy post. A, rozumiem. Wstrzymał się kilka godzin :)

I powtarzam, trudno o powagę forum, jeśli w skład MT wchodzi untouchable duo.

Odnośnik do komentarza

a co to za roznica kiedy gral w FMa? moderator ma moderowac a nie grac.

 

yysz, chyba powinienem wyboldowac, ze na serio było to drugie zdanie.

Ja sie nie mam zamiaru jakos merytorycznie wypowiadac w tym temacie, póki kazdy z wymienionych nie napisze oficjalnie, czy go funkcja moda interesuje czy nie.

Odnośnik do komentarza
Przecież miał się wstrzymać z oceną, jeśli dobrze czytam jego pierwszy post.

Ja go i tak rozumiem.

Należało wpisać na listę osoby, które dostały ponad jeden głos, bo przecież tego można się z łatwością dowiedzieć, takie rzeczy łatwo można dogadać.

System jest taki, że z łatwością zakwalifikować do głosowania można jakiegoś Gacka, który kompletnie się na moderatora nie nadaje, a takie osoby widzę też na tej liście podanej przez Icona. Głos ludu tak, ale nie decydujący, bo wtedy naprawdę taki Gacek* mógłby zostać wybrany, zwłaszcza na forum z liczną grupą Maryniarzy. Dlatego nie widzę powodu do krytykowania Icona, zwłaszcza w sytuacji, gdy są na tej liście kandydatów nicki, które moim zdaniem byłyby o wiele, wiele gorszymi modami od "untouchable duo".

 

 

*Żebym był dobrze zrozumiany - swój nick podaję na przykład osoby skrajnie niedopasowanej do roli moderatora, a nie osoby lubianej przez Maryniarzy.

Odnośnik do komentarza

W tej roli widzialbym oczywiście Gabe'a i Feanora, ale skoro chcą ostać na emeryturze, to swoj głos oddaje na pawoja, Szczurka i Johnissa. Chciałbym żeby również za 'porządek' odpowiadali ludzie o innej charakterystyce niż obecni moderatory (pomijając niektóre jednostki). Innymi słowy warto postawić na kolesi, ktorzy nie odbierają wszystkiego AŻ tak poważnie i dosłownie, a nawet jeśli, to potrafią odpowiednio sie do takich słów ustosunkować, nie strzelając ślepakami.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Oficjalnie piszę, że owa funkcja mnie interesuje i z miłą chęcią chciałbym się sprawdzić w nowej roli :) Biorąc pod uwagę moje perturbacje z Iconem, Profem i MT, moją niechlubną przeszłość tym bardziej chciałbym się zrehabilitować i udowodnić niektórym jak to się mylili co do mojej osoby. Internet fajnie wypacza niektóre obrazy, szczególnie na cmf. Jeżeli taka będzie wola mt i użytkowników którzy mnie zgłosili to jestem na "tak". Jeżeli mt uzna, że kontrowersyjna przeszłość mitnika stoi na przeszkodzie to trudno :) Nie mam zamiaru nikomu lizać dupy i o cokolwiek prosić :) Aha! I najważniejsze. O nominację też nikogo nie prosiłem, ba, zaskoczyłem się bardzo miło. CMF to bardzo specyficzne i fajne miejsce gdzie niektórym mimo wszystko brakuje dystansu do toczących się tutaj dyskusji czy sporów.

 

Tak dmuchając na zimne, gdyby MT olał moja kandydaturę to wg mnie do moderki nadaje się 3 ludzi. Meler, Johniss i Pawoj. Z całym szacunkiem do Szczurka czy meydego ale kolejne ciepłe kluchy w mt raczej nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...