Skocz do zawartości

Zgłoszeni na moderatorów CMF


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą przedstawiam listę osób, które zostały zgłoszone przez Was na moderatorów CMF. Moderatorami może zostać grupa góra 2-3 osób, więc będziemy musieli wybrać tych, którzy mają największe społeczne zaufanie. W administracji dyskutowaliśmy trochę nad osobami, które były typowane. Nie będę tutaj się rozwodził nad tym jaki przebieg miała dyskusja żeby niczego nie sugerować. Nie kontaktowałem się z tymi osobami, więc nie wiem czy w ogóle są zainteresowane. Przedstawię Wam nicki, które pojawiały się najczęściej i nad którymi chciałbym abyście się skupili. Te osoby zaproponowała mi więcej niż jedna osoba:

 

Szczurek

Gabe

Meler

Johniss

meyde

pawoj

Feanor

MikeMitnik

Magic

 

 

Osoby, które zostały wytypowane tylko przez jednego użytkownika nie powinny być przedmiotem dyskusji, ale zgodnie z obietnicą przedstawię ich nicki: Kinas, FYM, Gacek, SZU, jmk, Vami, Guli.

 

Pojawiły się też nicki Seju i Dudka, ale oni są już moderatorami, więc ich zaangażowanie będziemy oceniać w innych kategoriach i nie w tej dyskusji.

 

Kolejność osób przypadkowa, podkreślam - jeżeli któraś z pogrubionych osób nie ma zamiaru być przedmiotem dyskusji proszę o taką informację, a zostanie wykreślona.

 

Mam nadzieję, że dyskusja będzie w miarę merytoryczna, bez osobistych wyjazdów. Chcę poznać opinię użytkowników o kandydatach na moderatorów. Na razie w drodze dyskusji, później zostanie dołączona ankieta, kiedy więcej się wyklaruje.

 

Swoje zdanie na temat tych osób zachowam na razie do siebie.

Odnośnik do komentarza

Żebym wiedział, że ktoś mnie zgłosi, to bym może jakąś kampanię zrobił, co by się nie skończyło na jednej osobie :keke:

 

Żeby nie było OT, to ja chciałbym swojej strony poprzeć Johnissa. Jak powszechnie wiadomo jest to osoba, która na wiele rzeczy potrafi spojrzeć innym okiem niż większość, a to powoduje, że może być swego rodzaju pozytywną przeciwwagą w ekipie moderatorskiej.

Odnośnik do komentarza

Może by tak dodać ankietę, tak w ramach ciekawostki, by sprawdzić kto wg. społeczności najbardziej się nadaje na moda. Mój typ na moda(chociaż pewnie mało istotny, jako głos świeżego forumowicza), to Feanor. Odnoszę wrażenie, że stosunkowo rzadko się odzywa, ale jeśli już to jego opinie są bardzo wyważone i rozsądne.

Odnośnik do komentarza

Czy wszystkie osoby podane wyraziły już wstępną zgodę na dołączenie do administracji w razie wyboru? Bo wiem, że Gabe i Feanor mieli przygody z MT i odchodzili z braku czasu (tak mi się wydaje, ale mogę źle pamiętać ;) ). Jeśli nie mają oni nic przeciwko dołączeniu do MT, to są to moje dwa typy. Moim trzecim typem jest Szczurek - dobre kontakty z użytkownikami łączy z wyważonym sposobem wypowiedzi.

Osobę, która zgłosiła mnie do konkursu, proszę o nie robienie więcej takich żartów. ;)

EDIT: Dodawałem tamte dwa typy wcześnie, ale wysłałem news godzinę później, gdy sprawdza została wyjaśniona. W tej sytuacji poza Szczurkiem typuję meyde, który nigdy w moich oczach nie przekroczył granic niegodnych moderatorom. Moim zdaniem (skoro Feanor i Gabe nie wyrażają chęci) tylko ta dwójka z podanej listy nadaje się na moderatorów.

Odnośnik do komentarza

Swój głos oddaję na Johnissa. Być może dlatego, że znam go również spoza forum i wiem, że naprawdę byłby ciekawym wzmocnieniem MT. Potrzebny jest ktoś, kto ma inne podejście od wszystkich, potrafiłby coś nowego i świeżego wnieść do pracy MT. Z racji tego, że nie chce kandydować Gabe, który byłby moją dwójką w typowaniu, pozwolę sobie poprzestać na tej jednej kandydaturze. Problemem w kandydaturze Johnissa może być podejście niektórych adminów do niego, ale jeśli całe MT ma być zróżnicowane, niejednolite, to ktoś taki powinien dostać swoją szansę.

Odnośnik do komentarza

Mogę tylko powtórzyć swoją nominację, jak widać niebłędną, bo ktoś podziela 'mój typ', według mnie modem powinien zostać MikeMitnick, a to z powodu, że jest spokojny i wyważony - jak sam twierdzi, kieruje się w życiu ogólnie 'byciem dobrym człowiekiem', dodatkowo zna klimaty Maryni, ma poczucie humoru i nie jest spięty, więc moim zdaniem sprawdzi się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy jestesmy fajni, zabawni, posiadamy poczucie humoru i opanowana do perfekcji umiejetnosc napisania "wypierdalaj" swiezakowi w maryni. Powtarzamy w kolko te same zarty, a nasi koledzy sie z nich smieja. Zostanmy adminami! A FM... kto tu gra w FM-a? Ups...

 

Zauwazylem swego czasu, ze w tematach zwiazanych stricte z gra bardzo aktywny byl Kinas. Nie wiem jak teraz, ale moim zdaniem to dobry kandydat na ogarniecie tego, co sie tam dzieje. Duzo pomagal we fristajlowym. Kandydatura Magika rowniez wydaje sie byc rozsadna, ale to nie ta aktywnosc co kiedys. W gre IMO wchodzi jeszcze FYM. W ogole ktos ma tutaj pomysl na siebie w roli moderatora, czy po prostu fajnie miec kolorowy podpis? :)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim Szczurek. Jak jak już było powiedziane, w MT brakuje osób, które na pewne rzeczy potrafią spojrzeć inaczej. Jest także lubiany wśród użytkowników CMF. Zaproponowałbym także Kinasa, jednakże dostał on tylko jedną kandydaturę, zatem z pierwszego postu wynika, że nie mamy co się na nim skupiać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...