Skocz do zawartości

Zgłoszeni na moderatorów CMF


Rekomendowane odpowiedzi

Co do powrotu Feanora do MT - pełna zgoda :)

 

Natomiast co do moderatorów - koncept Qcza odnośnie okresu próbnego dla np. najlepszej czwórki z głosowania i weryfikacji ich pracy (logi :wub:) wydaje mi się wart rozważenia.

 

Kandydatury, które gotów jestem poprzeć (biorąc pod uwagę fakt, iż mogą oni stać się potem członkami MT) to Meler i Szczurek.

Odnośnik do komentarza

Doświadczenie mnie nauczyło, że po Tobie spływają wszystkie apelacje, więc skargę wysłałem do Icona, który miał przesłać je na wasze podwórko.

 

A to ciekawe co piszesz, bo przez cały czas bycia modem dostałem (o ile dobrze pamiętam) JEDNO odwołanie. Ciekawe więc, skąd to twoje doświadczenie :-k

Odnośnik do komentarza

Doświadczenie mnie nauczyło, że po Tobie spływają wszystkie apelacje, więc skargę wysłałem do Icona, który miał przesłać je na wasze podwórko.

 

A to ciekawe co piszesz, bo przez cały czas bycia modem dostałem (o ile dobrze pamiętam) JEDNO odwołanie. Ciekawe więc, skąd to twoje doświadczenie :-k

 

Bo to było moje odwołanie.

Odnośnik do komentarza

Icon, piszesz jakby ranga moda była jakimś niesamowitym wyzwaniem i odpowiedzialnością. Ja mogę tylko zapowiedzieć, że chcę być elastyczny w swoich działaniach, innymi słowy za mojej moderatorki nie będzie przyznawanych warnów kompletnie z dupska. To tylko forum internetowe. Chętnie jednak oddam ten "przywilej" komuś, kto uznaje te status za życiowy cel.

 

no wlasnie - skoro to tylko forum internetowe, to wspolczuje Ci, ze masz takie kompleksy zwiazane z osobami, ktorych nawet osobiscie nie znasz :-k

'untouchable two' to bedzie zwrot, ktory chyba na wieki wiekow bedzie mi sie kojarzyl wlasnie z Toba :-k

a przypisywanie mi i Vendowi calego zla, jakie splywa na CMF jest, hmm, groteskowe :roll:

Odnośnik do komentarza

Dyskusja może i będzie emocjonująca, też mogę sobie tu przyjść i pogadać, ale może do konkretów, ok? :) Czy moglibyśmy po prostu zagłosować na kandydatów i dwóch z najlepszymi wynikami zostałoby moderatorami? Konsultacje z użytkownikami to fajna rzecz, ale dodałbym do tego to, co bardzo dobrze ostatnio funkcjonuje na CMF, czyli jak sobie użytkownicy wybiorą, tak mają.

Odnośnik do komentarza

To znaczy po pierwsze ja nie mam szacunku do osoby, która straciła czas na organizację tego przedsięwzięcia, ale i tak przeczytałem. Po drugie niejasne dla mnie jest głosowanie nad osobami, gdy coś niby ma się wyklarować. Można głosować jednocześnie i dyskutować, nie widzę problemu, żeby się działo to już. Jeśli będzie się działo nieco później, to ok.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przypomnieć, ze to tylko internet a niektórzy jarają się sprawą jakby od tego zależało ich życie...

 

Jeżeli uzyskam poparcie i dostanę szansę (w co wątpię czytając temat) postaram się być niewidoczny (bo tak rozumiem pracę moderatora, trzeba robić swoje i nie rzucać się w oczy).

Aaa i wracając do mojej kartoteki ostatniego warna dostałem 14 Marca 2010 o 21:53 ;)

Odnośnik do komentarza

No ja najchętniej bym widział w tej roli Mike'a i Johnissa. Argumenty już tu podawano ;) Feanor, skoro jednak jest zainteresowany, jak i Pawoj i Szczur, też bym się IMO nadawali.

 

Robisz z siebie Palikota - deklarujesz, że nie będziesz wystawiał warnów z dupy, obiecujesz wielkie rzeczy, kreujesz się na zbawiciela.

Pomijając już celowość wplatania swoich poglądów politycznych w ten temat, to akurat całkowity fail. Z wyliczeń jakiś tam analityków(artykuł z GW albo Rzepy AFAIK) wynika, że obietnice RPP są najtańsze, ergo najbardziej możliwe do zrealizowania. To nie 3 miliony mieszkań PiSu z wyborów, czy ogólnikowe "druga Irlandia", "aby żyło się lepiej", tylko dość zwięzłe propozycje, które są możliwe do zrealizowania(co prawda Janusz nie wygra, ale to już inna sprawa) i często polegają jedynie na podjęciu takiej a nie innej decyzji i oczywiście późniejszego egzekwowania uchwalonych praw(legalizacja miękkich narkotyków, opodatkowania Kościoła, odcięcie dotacji państwowych dla KK, wyprowadzenie religii ze szkół, a przynajmniej przeniesienie ciężaru pensji katechetów na beneficjenta ichniejszych pracy, czyli KK etc). Oczywiście do tego jest trochę ogólnikowych tekstów, o poprawie służby zdrowia czy inwestycjach w infrastrukturę, ale to ma bodaj każda partia ;)

Odnośnik do komentarza
Przecież będą głosowania

Może mi coś umknęło, a może o czymś wieczorową porą zapomniałem:

Te głosowania będą wiążące? Bo jeśli tak, to wystarczy jeden link do Maryni, by modami zostały osoby totalnie nieodpowiednie. Sorry, na forum, na którym tak niewielka liczba osób jest zainteresowana tą sprawą (i na którym Marynia jest tak silną i specyficzną grupą) demokracja nie jest odpowiednim rozwiązaniem.

 

Kolegom Johnissa chciałbym zaproponować drobny eksperyment myślowy: dwie osoby oddają na mnie swój głos, przechodzę do finałowego etapu konkursu (nawet wbrew mojemu osobistemu przekonaniu, że tylko paru nicków tutaj, zresztą również będących kandydatami, uważam za potencjalnie gorszych moderatorów ode mnie) i mój nick zostaje poddany głosowaniu. Przecież to jest totalny absurd.

I to właśnie niektórzy odczuwają widząc nick m.in. Johnissa.

Naprawdę chcecie, by moderatorem był ktoś aż tak kontrowersyjny?

Zwłaszcza w sytuacji, w której kilka nicków z tej listy jest akceptowalnych bez dyskusji?

Odnośnik do komentarza

Bo to było moje odwołanie.

To nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Nikt dla ciebie regulaminu nie będzie zmieniał - odwołujesz się do tego moda, który przyznał ci warna. Ty zdecydowałeś się na to dopiero po tygodniu, więc dopiero wtedy odwołanie zostało rozpatrzone. Skończ już płakać, bo robi się to żenujące.

 

Chciałbym przypomnieć, ze to tylko internet a niektórzy jarają się sprawą jakby od tego zależało ich życie...

QFT

Odnośnik do komentarza

Bo to było moje odwołanie.

To nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

 

Chłopie, nie potrafisz utrzymać swojego wcześniejszego stanowiska. Czyli jednak potwierdzasz, że przy wcześniejszych warnach dostałeś ode mnie odwołanie, tylko je zwyczajnie zlałeś? Więc to chyba oczywiste, że w kolejnym tego typu wypadku postanowiłem wysłać je komu innemu. Jako moderator zachowujesz się jak AdR i jak on powinieneś skończyć.

 

Niestety, do MT trudniej wejść niż z niego wylecieć, bo nie odpowiadacie za żadne wpadki. W tym przypadku zgadzam się ze Szczurkiem. Mod Team rozrasta się do niewyobrażalnych rozmiarów, gdy na dobrą sprawę do tak małego forum potrzeba 4-5 aktywnych moderatorów. Aktywnych tzn. nie nadgorliwców i szukających dziury w całym (przykład Venda) i nie z opóźnionym zapłonem i refleksem szachisty (przykład Fenomena).

Odnośnik do komentarza

Bo to było moje odwołanie.

To nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

 

Chłopie, nie potrafisz utrzymać swojego wcześniejszego stanowiska. Czyli jednak potwierdzasz, że przy wcześniejszych warnach dostałeś ode mnie odwołanie, tylko je zwyczajnie zlałeś?

 

Nic nie zlałem. Odwołanie otrzymałem, rozpatrzyłem je i postanowiłem zostawić warna.

Odnośnik do komentarza

@Gacek

Czyli dla Ciebie demokratyczne głosowanie jest dobre, póki prowadzi do Twojej wersji rozwiązania danej sprawy? Te argumenty o Maryni to coś z cyklu: "Źli pisowcy mają twardy elektorat, który chodzi na wybory."

Każdy ma szansę głosować - a jak ktoś ma to w dupie, to potem niech nie narzeka na wybór (jeśli uważał, że pod głosowaniem była lepsza opcja).

Odnośnik do komentarza

@up

Nie, źle zinterpretowales moje słowa. Dla mnie demokratyczne głosowanie w tym wypadku jest pozbawione sensu niezaleznie od tego, czy spodoba mi sie jego wynik.

To sa wybory moderatora, forumowego sedziego, a nie premiera, który nie ma tu odpowiednika. Imo nie powinien więc być to konkurs popularności, która przycmiewa całą resztę. A tak ten spór odbieram -jako próbę zastąpienia nielubianych kolesi swoim kolesiem. A czy ktos sie nadaje? a co tam, wazne, ze swoj.

Za ewentualne pomyłki przepraszam, pisze z komórki.

Odnośnik do komentarza

na początku podziękowania za miłe słowa ze strony Jason'a, przyznam szczerze, że się nie spodziewałem...

 

wracając do tematu:

 

czytając temat, opinie za, przeciw... bla bla bla

 

uważam, że powrót do MT Feanora i Gabe jest chyba marzeniem ... marzenia czasem się spełniają

 

patrząc na świeżaków uważam, że szanse powinni dostać:

 

Szczurek - szanowny kolega jest pewnego rodzaju fenomenem, potrafił na przestrzeni lat zmienić się z trolla, w inteligentnego człowieka(tak bynajmniej go odbieram w chwili obecnej)

pawoj - ktoś już wspomniał, Pedagog, sporo osób zna pawoja i również pewne rzeczy może potwierdzić, że ma dobre podłoże w kwestii wykształcenia jak i pozytywne podejście do otoczenia

meyde - podobnie do Szczurka, wydaje mi się, że warto mu zaufać

MikeMitnick - podobnie co do meydego i Szczurka, kiedyś stały bywalec banlisty, top#5 trollingu, dzisiaj bardzo pozytywny człowiek

 

moim zdaniem najistotniejsze jest szybkie rozstrzygnięcie kandydatur, ponieważ lada dzień będzie premiera FM 2012, a to bardzo dobry moment na sprawdzenie umiejętności nowych moderatorów

 

nie zamierzam wypowiadać się na temat pozostałych kandydatów, pozostawie to w swojej głowie

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...