Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny sezon zakończony. A moja misja w górniku chyba zakończona :)

Zaczne od najważniejszego... Jak już pisałem polskie zespoły radziły sobie w tym sezonie zaskakująco dobrze:)

W p.UEFA Arka zaszła najwyżej, bo do ćwf. gdzie przegrała z Aston Villą (która dotarła do finału, a tam przegrała z Chievo).

Sandecja po wyjściu z grupy wylosowała Barcelone, z która przegrała nieznacznie 0-1 (w dwumeczu!)

Ja natomiast jak burza:

AEK Ateny 3-0 [2mecz]

ćwf. Man Utd 4-2 [2mecz]

płf. Rangers 7-5 [2mecz]

finał - Barcelona 1-0

 

POLSKI KLUB ZDOBYŁ LIGĘ MISTRZÓW !!!

 

W PP z Jagiellonią 4-1 [2mecz], i tak o to za mojej kadencji w Górniku zdobyłem Puchar Polski po raz 2. (2011/2017).

W lidze było bardzo równo punktowo, nikt się zbytnio nie wychylał, więc było ciasno w walce o lidera :)

Taka relacja :D :

Ostatni mecz 65 minuta prowadze 1-0 z Bełchatowem, Arka na foletu lidera remisuje mecz, co daje mi Mistrzostwo kraju, aż tu nagle 1-1...1-2 i po tytule mistrzowskim :/

TME: http://img543.images...582/tme2017.png

1.Liga: http://img195.images...2/1liga2017.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Witam,

 

moje największe osiągnięcie to awans z grużyną Fiorenzuola (możliwa literówka ;) ) do serie A we Włoszech. Przejąłem klub jak bronił się przed spadkiem w lidze C2C (dla niewtajemniczonych to 4 liga włoska :) ), i później średnio co 2 sezony awans..

 

Z innych osiągnięć to finał ligi mistrzów Rapidem Wiedeń, i kilka mistrzostw Austrii pod rząd.

Odnośnik do komentarza

Witam, po długiej nieobecności. Dłuższy czas nie grałem w CMa, ale dziś ukończyłem sezon 2021/2022 który okazał się klęską na całej linii. Jedyny sukces SPE wygrany z Zagłębiem Lubin. W lidze do 16 lub 17 kolejki prowadziłem, w LM po wyjściu z grupy zniszczyłem Szachtar 7:2, aż przyszła kontuzja mojego najlepszego stopera już po wznowieniu rundy wiosennej, (oraz doszła kontuzja Freddyego Adu w trakcie przygotowań) i wtedy wszystko się rozsypało; Do tego praktycznie każdy mecz kończyłem w dziesiątkę, moi łapali idiotyczne kartki, na ogół od razu czerwa. W jednym meczu po 2 min grałem w 9:/. Zaczęło się Najpierw porażka w lidze z Zagłębiem Sosnowiec, potem porażka z Monaco w 1m ćw LM, wygrana z ostatnim Lechem która dała nadzieje, że to chwilowy kryzys, jednak potem przyszła przegrana z Zagłębie S w 1m półfinału PP, przegrana w lidze, następnie eliminacja mojej drużyny przez Monaco, kolejna porażka w lidze, przegrana w rew z Zagłębiem w PP. Od 20 kolejki zaliczyłem jeden remis, i 4 przegrane, mam jeszcze jeden mecz, ale Legia już zdobyła MP (25 kolejka przegrana na Łazienkowskiej 4:1, pokazał mi gdzie moje miejsce), ja już mam ViceMP.

Wynik jak na klub z budżetem 170mln zł tragiczny. I tu już wiem gdzie leżał problem słabej postawy mojego teamu. Otóż przed sezonem pozbyłem się rezerwowych śr obrońców, którzy dobrze zarabiali, ale nie mieli szans na pierwszy skład, moi młodzi stoperzy radzili sobie świetnie, nie mieli kontuzji, oraz grali czysto, postanowiłem drogich rezerwowych sprzedać, zastąpić tańszymi wychowankami. I tu moje skąpstwo mnie zniszczyło. Przy budżecie 170mln, grając w LM mogłem spokojnie tamtych trzymać nawet gdyby zagrali po 10 meczy w sezonie. Nowi wychowankowie mający po 16-19 lat widocznie nie radzili sobie z presją , forma ich skakała np mecz na 9 a kolejny 4 lub i ewidentnie przez nich traciłem bramki. Jestem co prawda fanem Realu gdzie nie stawia się zbyt chętnie na swoich, ale preferuję jednak grę opartych na wychowankach. Obecnie mam 3 w podstawowym składzie, a w pierwszej drużynie 5. Przy czym graczy których ściągałem do klubu w wieku 15-16 lat mam więcej, jednak, że były to transfery nie uznaje ich za ''swoich''. Miałem po tym sezonie zrezygnować i przejść do jakiegoś klubu z 2 ligi Polskiej, ale po takiej klęsce muszę się odegrać w przyszłym sezonie i sypnąć trochę grosza na transfery. Ogólnie mój najwyższy transfer to była kwota 3,5mln zł, a na transfery mam już budżet po 70 mln. Przygotowania do sezonu 2022/2023 czas zacząć :)

Odnośnik do komentarza

Ten Twoj sezon mike przypomina mi o moim dawnym sejwie na Widzewie. To byl dziwny czas.

 

W pierwszym sezonie fartem wygralem lige (bedac 3 na kolejke przed) nie orientujac się nawet ze ja wygralem. Lubin pamietam przegral w 90 minucie mecz, tak jak i Legia, a ja wskoczylem na 1 miejsce i wygralem lige. Malo tego moj serbski napastnik zostal krolem strzelcow (a statystyki mial niskie) i doszedlem do wniosku, ze to moj amulet ktorego puszczac nie będę. Sprzedalem za to tych, ktorzy chcieli isc na szerokie wody. Dostalem kilka baniek od Panatinaikosu, Anderlechtu i Stuttgartu i przystapilem do LM awansujac do grupy smierci. Arsenal padl przy mnie, ale bodajze ManU i Roma już latwe nie byly. Wygralem znow mistrza, a w nastepnym sezonie wszyscy najlepsi zawiedli. Skonczylem.... 13sty dziwiac się, ze nikt mnie z klubu nie pognal wczesniej :o

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dawno nikt tu nie zaglądał więc taka mała relacja z sezonu na który cudem znalazłem czas xd

Górnik w po3 koronie! ;)

W lidze wyprzedziłem korone jakimiś 4pkt. chyba ( nie mam już tabeli więc bez screena)

W PP w finale spotkałem się z chojniczanką.. W 1 spotkaniu [na wyjeździe] wygrałem tylko 2-0.... Ale za to u siebie ich zniszczyłem xd

po 30minutach gry było 6:0 a do końca meczu udało mi się jeszcze przekroczyć magiczny wynik: 10:0.

Więc w dwumeczu było 12:2 :D

Z ligi mistrzów odpadłem w grupie (arka zaszła dość wysoko, bo chyba do ćwf.), bo w ostatnim meczu w grupie grałem z arsenalem nad którym miałem 1 pkt. przewagi (byłem na 2, a oni na 3), no i przegrałem 3-0 i został mi tylko Puchar UEFA... i tak z głupa Doszedłem do finału, gdzie spotkałam sie UWAGA!

Ze Śląskiem :D

Wygrałem w 2meczu 3:1 :)

A w reprezentacji (korea) wyszedłem z grupy na mistrzostwach świata (czyli zrealizowałem plany kibiców i prezesów xd), ale później odpadłem z francją. 2 faworytami rozgrywek, którzy zdobyli mistrzostwo już 2 raz z rzędu :)

 

 

Mój napastnik zdobył króla strzelców w PP i w TME :) 5 zawodników z klubu jest stale w podstawowym składzie reprezentacji Polski, a w 11 roku TME moich znalazło się chyba:

6 zawodników w podstawie. Więc dobrze mi chyba idzie :D

i 2 w rezerwie :)

Odnośnik do komentarza

Witam przyjaciele. Mam pewien problem z cmem na lapku. Zainstalowalem patche 4.1.2 , 4.1.4 i 4.1.5 . Elegancko smiga , tylko gdy odpalam gre w lewym dolnym rogu jest wersja 4.1.1 . Gdy chce zagrac na CM Club Update , wyskakuje błąd tak jak mialbym naprawde wersje 4.1.1. Reinstalowałem i nic. Próbowałem jeszcze raz patchowac , gdy bylo spatchowane to wyskakiwal komunikat ze np.: Patch 4.1.5 jest juz zainstalowany. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem sezon 2022/2023 uwięczony mistrzostwem Polski, czwartym w historii klubu. Z PP odpadłem w 2 rundzie, mimo gry najmocniejszym składem. W LM odpadłem w półfinale z Bayernem. Pierwszy mecz w Monachium wygrany 2:1 i w rewanżu porażka 2:0:/ Polsce w rankingu UEFY już nie wiele brakuje do 3 miejsca. Do 1. Ligi wróciła Wisła po 2 sezonach. W 1. Lidze utrzymał się beniaminek Hutnik. Miałem odejść z klubu i objąć jakiś zespół z 2 ligi. Ale, że teraz mam 20 lecie pracy (nie do wyobrażenia w realiach naszej ligi w rzeczywistości) postanowiłem zostać w klubie. Poza tym do 2 ligi nie wszedł żaden zespół który by mnie interesował. Walczył więc będę o 5 MP i może w końcu o wygraną w LM

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich :) Z powodu wakacji zebrała mi się chęć na starego CMa, ale nie mogłem znaleźć pudełka z CM 03/04 więc odpaliłem CM4 (z takich większych moich sukcesów pamiętam jak Glentoranem z Irlandii Północnej udało mi się dojść do ćwierćfinału P.UEFA, oczywiście w kraju dublet, a także wygrana Irlandią ME oraz półfinał albo ćwierićfinał MŚ już dobrze nie pamiętam) ;) wiadomo stare, dobre CMy najlepsze ;) i rozpocząłem karierę Szczakowianką. Szczerze w pierwszym sezonie po około 2 letniej przerwie od wszelkich menedżerów spodziewałem się trudnej przeprawy, a tu Puchar Polski zdobyty po rzutach karnych z Amicą i niestety przegrany w ostatniej kolejce mistrzowski tytuł z Wisłą Płock (różnica bramek), ale i tak wicemistrzostwo było dla mnie ogromnym sukcesem. Jednak zaczął się drugi sezon i tu już nie jest tak kolorowo :/ odeszło z mojej drużyny dwóch czołowych napastników (Salami i Bykowski), którzy łącznie zdobyli dla mnie w pierwszym sezonie ponad 60 goli. Pieniędzy od zarządu zbyt wiele nie dostałem więc nie miałem jak załatać tej dziury jakimiś wartościowymi zastępcami. Jedynie europejskie puchary mogę zapisać na plus pokonałem Hake (2:0,0:0) i Hajduk (2:0,4:0) poległem dopiero z Herthą (1:3, 0:1). Najgorzej prezentują się rodzime rozgrywki bo jako drużyna broniąca trofeum odpadłem w 3 rundzie Pucharu Polski z 3 ligową Resovią 1:3, a w lidze dopiero 10 pozycja i 1pkt nad barażami na 7 meczy przed końcem sezonu. Mam nadzieję, że uda mi się pozostać na bezpiecznej pozycji bo wiadomo jak to w barażach, każda wpadka może się skończyć bardzo źle ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, po długiej grze w Polsce postanowiłem rozpocząć nową karierę we Włoszech. Konkretnie w Serie C2 zostałem menadżerem San Marino. Oczekiwania kibiców oraz zarządu - utrzymać się w lidze. Moje wyniki - awans bezpośredni do Serie C1, w Pucharze Serie C doszedłem do 3 rundy. Lipą jest to, że w Pucharze Włoch nie grałem wcale. Zadłużyłem troszkę klub, ale ponieważ była szansa na awans postanowiłem zaryzykować :) Kolejny sezon czas zacząć :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakończyłem drugi sezon mojej kariery we Włoszech. Zająłem 3 miejsce w tabeli co skutkowało grą w barażach. Na 4 kolejki przed końcem byłem liderem, lecz fatalna postawa moich graczy spowodowała, że spadłem na 3 miejsce. Baraże przegrałem w dwumeczu 0-1. W Pucharze Serie C odpadłem w półfinale. Nie wiem czym była spowodowana zapaść formy moich graczy w końcówce sezonu. Być może wpływa miała na to kontuzja mojego najlepszego stopera. Teraz po wzmocnieniach rozpoczynam nowym sezon z nadzieją awansu do Serie B. Jeszcze kwestia finansów. Poprzedni sezon zakończyłem z kontem na minusie 270tys euro. Ten zakończyłem na plusie 980tys euro. Ale na transfery tylko 90tys dostałem. Już połowa wydana :) na wspomniane wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza

W swojej karierze Szczakowianką w końcu udało mi się odnieść jakiś sukces po 3 sezonach posuchy gdzie plasowałem się kolejno na 10 i 2 razy 6 miejscu, jedynym wartym uwagi wynikiem był półfinał Intertoto gdzie udało mi się wyeliminować m.in AIK i HSV (późniejszy mistrz Niemiec), w Pucharze Polski podobnie jak w lidze, nie radziłem sobie najlepiej i odpadałem bardzo szybko. Największym plusem jest, że przez te lata udało mi się zbudować całkiem dobrze prosperujący finansowo zespół i dzięki temu w 5 sezonie gry udało mi się zdobyć wicemistrzostwo i dotrzeć do ćwierćfinału PP, gdzie odpadłem z hegemonem ligi czyli Wisłą (dzięki bardzo dobrym występom w pucharach jest to u mnie taki polski Celtic, wygrywają wszystko z ogromną przewagą). Gram teraz 6 sezon i jestem już w połowie mimo dużego budżetu transferowego (5mln) nie mogę ściągnąć nikogo z kim mógłbym spokojnie wojować w Europie i walczyć jak równy z równym z Wiślakami. W LM zakończyłem rozgrywki z 1pkt jednak miałem kilka dobrych meczy m.in 0:0 i 0:1 z Bayernem. W PP czeka mnie półfinałowe starcie z Wisłą, w tym sezonie już raz udało mi się wygrać z nimi w lidze 1:0 więc mam nadzieję, że w pucharach również się uda. ;) W Ekstraklasie sytuacja wygląda całkiem ciekawie zajmuje aktualnie 5 miejsce ze stratą 1pkt do drugiej pozycji i 4 do liderującej Wisły także druga część sezonu zapowiada się bardzo pasjonująco ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rozpocząłem niedawno karierę we Włoszech, oczywiście od najniższej klasy rozgrywkowej :)

Pierwszy sezon SAN MARINO.. niestety spadek..

Drugi sezon Solbiatese.. utrzymałem się w barażach :)

Trzeci sezon Solbiatese.. Baraże o awans.. przegrane :(

W następnym sezonie celuję w mistrza :)

http://imageshack.us/photo/my-images/812/fzkv.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/401/tdg6.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/713/aopx.jpg/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...