Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam gram dalej na 1 upie :D

Tabela:

http://img688.imageshack.us/img688/7152/tabela2011.png

Szczerze to pod koniec sezonu udało mi sie wyprzedzić legie, po ich kilku wpadkach =]

Wisła cały sezon w strefie spadkowej, a na koniec sezonu wygrali mecz i im się udało wyskoczyć xd

PP dla mnie :D Po raz 1 na moim savie:)

Z LM tak jak pisałem odpadłem z barcą, a w P UEFA odpadłem z Esbjerg(dania) - 1.mecz (4-0 w plecy), więc pomomi tego że w 2.meczu dominowałem ale nie udało się odrobić strat (0-2 dla mnie).

Sprowadziłem kilku świetnych zawodników:

[w euro]

Mariusz Stępiński - 300k - teraz wart. 450k (widzew)

Łukasz Piszczek - 300k - teraz wart 120k (dortmund)

Adrian Mrowiec - 175k - teraz wart. 1.9kk (kowno)

Miguel Veloso - 30k - teraz wart. 325k (sporting)

Lukasz Wiśniewski - 575k - teraz wart. 1.5kk (polonia)

 

 

Lukasz Wiśniewski (20 lat)Napastnik (środek)

występy: 7(3), bramki: 6, asysty: 3 , GM: 2

 

 

I mój młodzieżowiec:

Piotr Tupalski (17 lat)Snajper (środek)

występy: 28(2), bramki: 12, asysty: 13 , GM: 4

Odnośnik do komentarza

Podbeskidzie ciągle w Ekstraklasie :o Prócz Twojej ex-Sandecji, Piasta, Zawiszy i Cracovii (która i tak spadła) jednak nie za wiele ruchu w TME :D

 

Gratulacje za mistrza :D Piszczek to zapewnie już melodia przeszłości? :D Mógłbyś Boixos wrzucić skrina ze składem reprezentacji? :D Tak z ciekawości jak to wyglądało na v1 po tylu latach :D

Odnośnik do komentarza

65 występów/11 bramek, cały czas był podstawowym zawodnikiem dortmundu, ale w tym sezonie zdegradowali go do szerokiej kadry (ma 31lat) i chce przejść na emeryture xd

Więc w borussi nie będzie już polskiej 3 bo Piszczek u mnie (35lat), Kuba już na emeryturze, a Robert już nie długo się na nią uda.

Śmieszy mnie tam Kukiełka :D

Odnośnik do komentarza

Jakiś obłęd w kolejnym sezonie :D

PP pierwszy mecz z Elblągiem 4:0 w plecy...

LM - Dinamo (chorwacja) 3:2, 2:0 i kolejny przeciwnik Standard:

pierwszy mecz 1:1, 2 mecz 1:1 no to karne, ale patrzcie co się stało:

http://img856.imageshack.us/img856/6186/gzstandard.png

No to teraz została mi tylko liga, gdzie po 4 meczach mam komplet pkt. no i puchar UEFA.

Odnośnik do komentarza

Dupa zatrzymał mnie Anderleht (5:2), TME wygrałem po raz 3 i takie osiągnięcie na ten sezon musi mi wystarczyć :D

Moi napastnicy są strasznie kapryśni, mam szeroką kadre składającą się z wielu bardzo dobrych zawodników (w tym wielu rozkręcających się młodzików), więc stosuje często rotacje, a napastnicy jako jedyni jak posiedzą na ławce 2-3 mecze to od razu do prasy, że nie chce ich wystawiać w podstawowym :/

 

Za to nasza Polska kadra idzie jak burza, w Mistrzostwach Europy wylosowali grupe:

Białoruś

Włochy

Niemcy

 

A wyszli z grupy na 1 miejscu po:

2-1 z białorusią

2-0 z włochami

1-1 z Angią

Lewy ma już 73 występy i nadal strzela bramki :)

 

Teraz w ćwf. wylosowali Portugalie.

 

Edit:

Z Portugalią 1:1 wygrali w karnych

Z Węgrami 2:2 wygrali w karnych

I dopiero w finale zatrzymała ich Francja 1:0, w 78 Anelka strzelił :/

Odnośnik do komentarza

Nowy sezon dopiero rozpoczęty a już jest o czym pisać :D

W pierwszym meczu TME wygrałem mecz 5:0 ;P Więc szykuje się chyba 4 korona z rzędu, choć do tego jeszcze długo droga. W tym sezonie chce się skupić na PP i UEFA.

W PP zagram w ćwf. z moją ex sandecją :)

A w Lm po wyeliminowaniu jakiejś Jerozolimy (6:0 w dwumeczu), trafiłem na Arsenal... W 1 meczu, w 15 minucie było już 3:0 :D No niestety o klase lepsi napastnicy od moich obrońców, mecz skończył się 4:0 więc nawet nie źle, ale nie dawało mi to jakiejś nadziei na awans xd

A tu w 2 meczu do 38 minuty było 3:0 dla mnie, więc została jedna bramka do odrobienia, już się podnieciłem, ale Gol sfaulował kogoś w polu karnym no i było 3:1, później kontra arsenalu, van persie łatwo wygrał z moim obrońcą i lobem strzelił mi 2 bramke... A Bramka arsenalu do końca meczu była zaczarowana, jak nie bramkarz to słupek, poprzeczka itp. 2mecz zakończył sie 6:3. I tak byłem z siebie dumny, bo moi powalczyli w 2 meczu i nawet mój obrońca który strzelił 1 bramke był wybrany graczem meczu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam sezon 2019/2020, gram Błękitnymi (moja dotychczasowa kariera opisana jest gdzieś wyżej), Przed chwilą zakończyłem finał Pucharu UEFA wygraną z Herthą 1:0 po bramce F.Adu z rzutu karnego:) Jest to mój największy sukces w karierze. Sezonu jeszcze nie zakończyłem, ale MP już raczej nie wygram, więc nadal mam tylko 2 tytuły. Za to w 1 meczu finału PP wygrałem na Łazienkowskeij 3:0 więc jest szansa na podwójna koronę:)

Odnośnik do komentarza

W poprzednim sezonie zdobyłem PP oraz PU, w lidze 4 miejsce, Polska awansowała z 6 na 4 miejsce w rankingu UEFA. 8 zespołów w pucharach. 2 w LM bezpośrednio a trzeci zespół gra w 3 r. kw LM. W obecnej edycji w rozgrywkach grupowych gra 3 zespoły z Polski (marzenia :)). Niestety jednym z tych zespołów grających w LM nie jest mój klub Błękitni. W lidze moi zawodnicy grali bardzo słabo, a PU lałem wszystkich w dwumeczach jak chciałem, ale z drugiej strony mam szansę obronić Puchar UEFA, oraz dzięki temu, że inne zespoły Polskie będą grać w LM zwiększą swoje budżety, ponieważ praktycznie każdy klub jedzie na debecie (oprócz Legii która 3 sezon z rzędu gra w LM przez co pozbyła się długów a teraz jest na plusie). Błękitnymi mam zamiar grac do póki nie będę miał najwięcej MP (na razie mam tylko 2) a wtedy obejmę zespół z 2 ligi i będę tworzył nową potęgę :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o CMowych wymiataczy, warto wspomnieć o zaciągu ze Skandynawii. Obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi Porarinn Brynjar Kristjansson strzela bramki jak na zawołanie. Do wyjęcia dosłownie za grosze, około 50K powinno wystarczyć. Przechodzi do większości klubów polskiej ekstraklasy. Ponadto na lewą obronę (lub pomoc) polecam Tronda Erika Bertelsena. Demon szybkości, wysokie atrybuty dośrodkowania i dryblingu. Cena - 50K. Do tego bardzo dobry bramkarz norweskiego Moss - Per Morten Kristiansen. Do kupienia również za około 50K. Polecam jeszcze lewego skrzydłowego Lionela Morgana z angielskiego Wimbledonu - do Wisły Kraków kupiony za 575K. Na drugą flankę polecam Johna Thorringtona - również około 50K. Obaj szybcy i dobrze dryblujący.

Odnośnik do komentarza

Nowy sezon dopiero rozpoczęty a już jest o czym pisać :D

W pierwszym meczu TME wygrałem mecz 5:0 ;P Więc szykuje się chyba 4 korona z rzędu, choć do tego jeszcze długo droga. W tym sezonie chce się skupić na PP i UEFA.

W PP zagram w ćwf. z moją ex sandecją :)

A w Lm po wyeliminowaniu jakiejś Jerozolimy (6:0 w dwumeczu), trafiłem na Arsenal... W 1 meczu, w 15 minucie było już 3:0 :D No niestety o klase lepsi napastnicy od moich obrońców, mecz skończył się 4:0 więc nawet nie źle, ale nie dawało mi to jakiejś nadziei na awans xd

A tu w 2 meczu do 38 minuty było 3:0 dla mnie, więc została jedna bramka do odrobienia, już się podnieciłem, ale Gol sfaulował kogoś w polu karnym no i było 3:1, później kontra arsenalu, van persie łatwo wygrał z moim obrońcą i lobem strzelił mi 2 bramke... A Bramka arsenalu do końca meczu była zaczarowana, jak nie bramkarz to słupek, poprzeczka itp. 2mecz zakończył sie 6:3. I tak byłem z siebie dumny, bo moi powalczyli w 2 meczu i nawet mój obrońca który strzelił 1 bramke był wybrany graczem meczu :)

 

Wróciłem :D

Nie miałem czasu na gre ostatnio, więc dziś poszedł sezon do końca xd

Ogólnie liczyłem w tym sezonie na jakieś fajerwerki, ale sypiące się jak grad z nieba kontuzje (tygodniowe, miesięczne) sprawiły, że przy mojej nawet szerokiej kadrze musiałem grzebać po U-18 i w okienku ściągać na szybko grajków.

Więc tak w PP w półfinale przegrałem z Legią (triumfatorzy PP) 1-0,0-0

W UEFA odpadłem w 4rdn.(czyli zaraz przed ćwfn.:D) z Celtikiem 2-1 [dla mnie] i 2-0 ... nie wiem jak mogłem wdu**ić... później celtic odpadł z Barceloną xd

Więc wygrałem tylko TME po raz kolejny z rzędu...

http://img541.imageshack.us/img541/9337/seriazwycistw.png

Legia wgl. w tym sezonie straciła swojego trenera, który się nie zmieniał od 2006 roku, tylko nie moge znaleźć kto to był, efekt widać:

http://img823.imageshack.us/img823/7899/tebela20122013.png

 

 

UEFA wygrała Roma, a LM wygrał szahtar.

 

A tu takie ciekawostki:

http://img707.imageshack.us/img707/525/krolrealmadryt.png

http://img255.imageshack.us/img255/9467/iwanbetis.png

http://img17.imageshack.us/img17/7615/brehmersociedad.png

 

Jest jeszcze takich paru ;)

Odnośnik do komentarza

W poprzednim sezonie zdobyłem PP oraz PU, w lidze 4 miejsce, Polska awansowała z 6 na 4 miejsce w rankingu UEFA. 8 zespołów w pucharach. 2 w LM bezpośrednio a trzeci zespół gra w 3 r. kw LM. W obecnej edycji w rozgrywkach grupowych gra 3 zespoły z Polski (marzenia :)). Niestety jednym z tych zespołów grających w LM nie jest mój klub Błękitni. W lidze moi zawodnicy grali bardzo słabo, a PU lałem wszystkich w dwumeczach jak chciałem, ale z drugiej strony mam szansę obronić Puchar UEFA, oraz dzięki temu, że inne zespoły Polskie będą grać w LM zwiększą swoje budżety, ponieważ praktycznie każdy klub jedzie na debecie (oprócz Legii która 3 sezon z rzędu gra w LM przez co pozbyła się długów a teraz jest na plusie). Błękitnymi mam zamiar grac do póki nie będę miał najwięcej MP (na razie mam tylko 2) a wtedy obejmę zespół z 2 ligi i będę tworzył nową potęgę :)

 

Nowa potęga prócz Błekitnych? Nie ma szans :D

 

Jeżeli chodzi o CMowych wymiataczy, warto wspomnieć o zaciągu ze Skandynawii. Obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi Porarinn Brynjar Kristjansson strzela bramki jak na zawołanie. Do wyjęcia dosłownie za grosze, około 50K powinno wystarczyć. Przechodzi do większości klubów polskiej ekstraklasy. Ponadto na lewą obronę (lub pomoc) polecam Tronda Erika Bertelsena. Demon szybkości, wysokie atrybuty dośrodkowania i dryblingu. Cena - 50K. Do tego bardzo dobry bramkarz norweskiego Moss - Per Morten Kristiansen. Do kupienia również za około 50K. Polecam jeszcze lewego skrzydłowego Lionela Morgana z angielskiego Wimbledonu - do Wisły Kraków kupiony za 575K. Na drugą flankę polecam Johna Thorringtona - również około 50K. Obaj szybcy i dobrze dryblujący.

 

Wychodzi na to, że trzeba kasować miłych Panów ;D

 

Nowy sezon dopiero rozpoczęty a już jest o czym pisać :D

W pierwszym meczu TME wygrałem mecz 5:0 ;P Więc szykuje się chyba 4 korona z rzędu, choć do tego jeszcze długo droga. W tym sezonie chce się skupić na PP i UEFA.

W PP zagram w ćwf. z moją ex sandecją :)

A w Lm po wyeliminowaniu jakiejś Jerozolimy (6:0 w dwumeczu), trafiłem na Arsenal... W 1 meczu, w 15 minucie było już 3:0 :D No niestety o klase lepsi napastnicy od moich obrońców, mecz skończył się 4:0 więc nawet nie źle, ale nie dawało mi to jakiejś nadziei na awans xd

A tu w 2 meczu do 38 minuty było 3:0 dla mnie, więc została jedna bramka do odrobienia, już się podnieciłem, ale Gol sfaulował kogoś w polu karnym no i było 3:1, później kontra arsenalu, van persie łatwo wygrał z moim obrońcą i lobem strzelił mi 2 bramke... A Bramka arsenalu do końca meczu była zaczarowana, jak nie bramkarz to słupek, poprzeczka itp. 2mecz zakończył sie 6:3. I tak byłem z siebie dumny, bo moi powalczyli w 2 meczu i nawet mój obrońca który strzelił 1 bramke był wybrany graczem meczu :)

 

Wróciłem :D

Nie miałem czasu na gre ostatnio, więc dziś poszedł sezon do końca xd

Ogólnie liczyłem w tym sezonie na jakieś fajerwerki, ale sypiące się jak grad z nieba kontuzje (tygodniowe, miesięczne) sprawiły, że przy mojej nawet szerokiej kadrze musiałem grzebać po U-18 i w okienku ściągać na szybko grajków.

Więc tak w PP w półfinale przegrałem z Legią (triumfatorzy PP) 1-0,0-0

W UEFA odpadłem w 4rdn.(czyli zaraz przed ćwfn. :D) z Celtikiem 2-1 [dla mnie] i 2-0 ... nie wiem jak mogłem wdu**ić... później celtic odpadł z Barceloną xd

Więc wygrałem tylko TME po raz kolejny z rzędu...

http://img541.images...riazwycistw.png

Legia wgl. w tym sezonie straciła swojego trenera, który się nie zmieniał od 2006 roku, tylko nie moge znaleźć kto to był, efekt widać:

http://img823.images...ela20122013.png

 

 

UEFA wygrała Roma, a LM wygrał szahtar.

 

A tu takie ciekawostki:

http://img707.images...lrealmadryt.png

http://img255.images...7/iwanbetis.png

http://img17.imagesh...mersociedad.png

 

Jest jeszcze takich paru ;)

 

Teraz się pochwal kto jest trenerami Ekstraklasy bo to mnie bardzo, a to bardzo interesuje :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...