Skocz do zawartości
nalyr9

Wasze osiągnięcia z CM 03/04

Rekomendowane odpowiedzi

Granie diablo jest złe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawienie najczęściej 4-4-2 albo 4-1-2-1-2 ;)

Diablo znam tylko ze słyszenia, nigdy nie grałem tym. zazwyczaj, nawet w CM4 dawałem 4-4-2 z kamikadze i kontry. więcej nie grzebie w ustawieniach.

co do tabeli-> plizz.

w Scottish Cup wygrałem w ćwierćfinale z Hearts 6-1. dalej zagram z St.Johston. druga para to Dundee vs. Ayr. dobrze by było wygrać i awansować do LE :D

natomiast w półfinale Scottish League Cup przegrałem z Celticiem 2-1.

biorąc pod uwagę (swoją drogą czasem przepakowanych piłkarzy jak na taką ligę ;) ) moją obronę, musiałem postawić na atak totalny. a to wspomniany gracz, który zdobył 8 goli w spotkaniu. obiektywnie patrząc to trochę śmieszne statystyki są.

przecie w FM12 też grałem w tych ligach i wiem jacy są gracze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tabela na koniec sezonu.

ze straconymi trochę padaka, ale już zakupiłem nowego bramkarza. o niebo lepszy niż ten co był. mała rewolucja w składzie będzie.

najlepsi strzelcy ligi.

wszyscy trzej zostali najlepszymi graczami ligi III.

Scottish Cup jest nasz!!! :D

dostajemy w nagrodę zawrotną kwotę 1,100,000 ojro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawienie najczęściej 4-4-2 albo 4-1-2-1-2 ;)

Diablo znam tylko ze słyszenia, nigdy nie grałem tym. zazwyczaj, nawet w CM4 dawałem 4-4-2 z kamikadze i kontry. więcej nie grzebie w ustawieniach.

Spoko,wierzę,ale nie wydało Ci się ciut dziwne,że Środkowy Pomocnik strzela 8 bramek w meczu,a 42 w sezonie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwne... może trochę :P

w ogóle to z****ny jest ten CM. gram w eliminacjach LE, wygrałem na wyjeździe 4-2 z Hajdukiem Split. po tym meczu dwóch moich napastników out na 2 i 3 miesiące :D w lidze wygrana 5-0 na wyjeździe, kolejne spotkanie wygrywam do 70. minuty 3-0 ażeby przegrać 3-5.

gram w tą wersję dla sportu i szybkości.

jednak, jak się porówna z FM12 to... Rów Mariański. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tej szybkości to też tak nie do końca. Ja ustawiałem 6 lig w CM na dużej bazie i zdarzało mi się grać jeden sezon jedną dobę (wg. statusu gry). Tymczasem w FM2012 dwa razy tyle lig,a sezon trwał 6-8h. Nie ma porównania właściwie. I też chyba nie da się ukryć,że FM2012 to prawie gra idealna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no, oczywiście, że zależy od ustawień. ja jestem w tej kwestii minimalistą ;)

w Cmie odpaliłem 3 szkockie i dwie irlandzkie= 5. leci jak strzała. jeden dzionek = sezon i nawet kawałek. w FM12 duużo więcej na takiej samej ilości lig i małej bazie.

prawie robi wielką różnicę jak wiadomo. ja czekam na FMa takiego jak 2012 z podziałem w taktyce na obronę i atak. coś jak w CM 01/02.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Same ligi w CM aż tak bardzo nie oddziałują. Raczej duża baza robi tą różnice przez którą gra chodzi wolniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze grałem na małych bazach.

staram się trzymać tylko potrzebnych graczy, czy to w pierwszym składzie czy w U19/18.

wracając do osiągnięć to do Stranraer pościągałem kilku graczy do pierwszego zespołu i będę walczył w lidze. na razie po 3 meczach mam aż 4 punkty. dużo bramek tracę a mam dwóch o klasę lepszych GK niż wcześniej. i do tego NŚ out po znaczących wygranych :/ nie wiem czy będzie awans w tym roku. jak nie będzie to idę do Galway :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cisnij tam grubo i czekam na potyczki w europejskich pucharach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawisza i Warta spadek :o Pogoń też nisko, ale widzę, że Ty trzeci Bełchatów odepchnąłeś grubo :D Baran to widzę jakiś maniak :D Gra już w kadrze? Coś czuję, że strzeli z jakieś 20 bramek w TME :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh pogoń zaczęła dobrze sezon a potem tylko spadek...

A barana nie ma w kadrze xd

Ale na to poczekajmy, bo ma czas :)

Moje rezerwy poszły w moje ślady i też 1 miejsce ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ogólnie ten CM był trochę za łatwy. Mój ulubiony save rozegrałem chyba 4 lata temu, choć teraz chętnie wróciłbym do niego. Najpierw zacząłem Hull, nimi awansowałem do Championship,odszedłem do Legii gdzie już w II sezonie wygrałem LM w finale z Milanem. Postanowiłem objąć Wisłę Kraków, która prawie spadła z ligi. W I sezonie oczywiście mistrz, bo w składzie cały czas byli Uche, Żurawski i Frankowski. Po sezonie postanowiłem sprowadzić do klubu Sergio Aguero, który był strzałem w dziesiątkę. W lidze nie miał sobie równych, może z wyjątkiem Żurawia, razem z Frankiem tworzyli fantatyczny tercet w ofensywie. W LM w wielu meczach trzeba było murować bramkę i lizyć na błysk geniuszu, któregoś z wyżej wymienionych piłkarzy. Najbardziej zapamiętam półfinał. Do Krakowa przyjechała najlepsza drużyna tamtych czasów, Real Madryt, który szalał na rynku transferowym i miał w składzie takich piłkarzy jak John Terry, Thierry Henry, Samir Nasri+oczywiście największą gwiazdę-Kake. Ronaldo i Raul cały czas grali w barwach "Królewskich". W I meczu zabarykadowaliśmy się we własnej bramce, jednak po jakimś czasie Real zaczął robić głupie błędy i mecz skończył się remisem 2:2. do Madrytu nie mogłem zabrać Żurawskiego, bo był kontuzjowany, więc postanowiłem zagrać ustawieniem 5-3-1 z 2 defensywnymi pomocnikami, jednym środkowym, a ten napastnik miał cofać się jako ofensywny pomocnik. Real oddał wtedy około 40 strzałów, a my około 5. Jednak cuda się zdarzają, Gramy w finale! Nie pamiętam z kim dokładnie graliśmy, chyba z jakąś angielską drużyną. Po dość jednostronnym meczu przegraliśmy chyba 3 bramkami. Jednak w przyszłym sezonie wzmocniliśmy się piłkarzami Legii, która wygrała LM i po fazie grupowej mieliśmy komplet punktów. Niestety, wtedy save odmówił posłuszeństwa, a w tamtych czasach nie miałem jeszcze zwyczaju robienia kopii zapisów gier. Jak sobie przypominam to jeszcze chętnie pograłbym tą Wisłą, która potrafiła wyeliminować z LM najlepszą kadrowo drużynę w historii jaką udało mi się spotkać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze raz powiem ze gra w naszym kraju ze wzgledu na 2 grywalne ligi byla za prosta dlatego tez uwielbialem mniejsze kraje lub nizsze ligi innych krajow. Nigdy nie zapomne potyczki z tego forum kiedy to jeden z forumowiczow pisal kraj i atakowalismy najslabsze ekipy z najnizszych poziomow rozgrywkowych. Gaziasmonpasa w Turcji to było wyzwanie! Poczatek sezonu rozpoczalem bez bramkarzy (dwoch było kontuzjowanych na pol roku!) Poniewaz żaden nie chcial do klubu dolaczyc z wolnego transferu. Ledwo utrzymalem ekipe i w 4 sezony wygralem Puchar UEFA. Zebym tylko mial ten sejw...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drugi sezon w Stranraer:

- w lidze idzie średnio na jeża, może coś uda się ugrać więcej niż bronienie się przed spadkiem.

- Challenge Cup 2004/05 wygrana z Invernes 4-0. drugi raz z rzędu.

- League Cup mamy 3. rundę i zmierzymy się z Celticiem na wyjeździe :/ fatalnie.

- Puchar UEFA: w eliminacjach pokonaliśmy Hajduk Split 2-4 na wyjeździe i 3-1 w domu. w pierwszej rundzie mieliśmy wyjazd do Cottbus i wygrana 0-3, w domu przegrana 1-2, ale awans. w drugiej rundzie (ostatniej przed grupami) wylosowaliśmy Banik Ostrawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już w UEFA jesteś i idziesz jak burza (choć z Hajdukiem się śliznąłeś) to powinieneś złapać dobrą kasę za to. Powodzenia z Czechami! :) Jako, że jestem tru kibicem Celtiku to przykro mi, ale nie życzę powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CDNastąpił:

- League Cup 3.Rnd przegrałem z Celticiem na wyjeździe 3-2, choć do 78. minuty prowadziłem 2-0 :/

- Puchar UEFA na wyjeździe Banik pokonany 3-0, w domu 3-0, awansujemy dalej i w kolejnej rundzie gramy z portugalską Leirią. (ta faza grupowa dopiero później weszła, więc sorry za pomyłkę :P ).

- w lidze idzie coraz lepiej, przyzwoite wyniki się zaczęły i nie dostaję już w ciry tak mocno. choć i tak mam dużo bramek straconych. tabela.

- Scottish Cup 3.Rnd to w pierwszym meczu w domy remis 0-0 z Motherwell. w rewanżu porażka 2-1 i odpadamy. w kolejnym roku już nie zagramy w PE (no chyba, że zdobędziemy go :P ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co ja też muszę chyba zaktualizować swoje osiągnięcia (na razie odpuściłem sobie gre na nowym upie). Koniec sezonu:

-PP oczywiście odpadłem w ćwf. (to już chyba taka tradycja, bo w każdym sezonie to samo)

-TME 2 miejsce (1 miała legia z przewagą chyba 10pkt)

Skład sandecji bardzo się zmienił ponieważ lubie handlować zawodnikami (oczywiście z powodów niezbyt dużego budżetu transferowego, są to raczej wolne transfery. A mojej strony sprzedawanie wybijających się ludzi, których jestem w stanie zastąpić ).

http://img845.imageshack.us/img845/3166/sandecjasklad.png

Moja gwiazda baran - powoływany do rep. ale jako rezerwowy (w 1 meczu chyba wszedł). W TME nie śrubuje rekordów, ale też zachwyca:

http://img849.imageshack.us/img849/3153/baranhistoria2.png

Właśnie zacząłem kolejny sezon. Odpadłem w 1 meczu PP z lechem (nienawidze z nimi grać), moze Puchar UEFA lepiej pójdzie, 1 mecz z Fredrikstad FK (norwegia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia w Pucharze UEFA :) a ten Perquis to ten Perquis? Jakim cudem Ty go sciagnales do Sacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi