Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Nie widziałem takiego tematu więc zakładam. Pochwalcie się tutaj Waszymi osiągnięciami z CM 03/04 :) Nie wiem czy ktoś mnie przebije, ale ja mam 49 sezon Exeterem City. Rok 2052 i 84 lata jako manager klubu ;]. Poniżej załączam screeny:

 

 

http://www.speedyshare.com/files/30132669/Desktop.rar

 

Swoja droga, ciekawe czy ktoś na świecie rozegrał więcej sezonów :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nikt nie grywa już w tą sędziwą giercę, że zero postów? ; - D

Ja obecnie gram 5 sezon, wyprowadziłem Hull City z dołów angielskich lig, po czym wprowadziłem ją do ekstraklasy. Tam jednak za długo miejsca nie zagrzałem, bo trafiła się wymarzona oferta z Cheslea.. w połowie sezonu, więc wyniosłem się z Hull i przeniosłem się do Londynu, gdzie w pierwszym sezonie ugrałem Mistrzostwo Anglii i LM. Planuję tam zostać drugi sezon, wygrać wszystko, po czym przenieść się do jakiegoś małego klubu i zrobić z niego potentata. :-)

Odnośnik do komentarza

W tę wersję grałem dawno temu, ale do dziś wiążę z nią najlepsze wspomnienia.

Największe sukcesy święciłem z belgijskim Sint-Truiden: trzy z rzędu mistrzostwa Belgii i dwa Puchary UEFA (przedzielone ćwierćfinałem Ligi Mistrzów).

No właśnie, w Champions League nigdy nie awansowałem do finału - jedynie prowadząc grecki Akratitos dotarłem do półfinału, przegrywając ostatecznie z Manchesterem United. Warto odnotować, że w grupie wyprzedziłem właśnie Czerwone Diabły.

Grecja to w ogóle jedna z moich ulubionych lig - zarówno z Akratitosem, jak i Panileiakosem wygrałem wszystkie krajowe tytuły: mistrzostwa, puchary, superpuchary.

Niezłe wyniki na krajowym podwórku odnosiłem też z Antwerpią (mistrzostwo Belgii), niestety w Europie bez sukcesu.

Sporo czasu spędziłem w Holandii, ale to trochę za wysokie progi... Wywalczyłem tylko wicemistrzostwo z RBC i trzecie miejsce z ADO Den Haag. Z tym drugim klubem zdobyłem ponadto Puchar Holandii (2:1 w finale z Feyenoordem).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Pamietam kilka przygod - szczegolnie zabawe z GKS Katowice i przejecie awansujacej Miedzi. W 4 lata powstala druzyna nie tyle awansujaca do Ekstraklasy, ale też polfinal UEFA w sezonie 07/08,4 tytuly w LM i kilka cwiercfinalow do sezonu bodajze 16/17.

 

W moim najlepszym savie udalo mi się w 3 sezony zbudowac z Greuter Furth druzyne ktora już siedziala w top3 Bundesligi i grala dzielnie w Europie. Zaliczylem z nimi 17 mistrzost, 8 wygranych Lig Mistrzow,15 Pucharow Niemiec i jeden Puchar UEFa w ktorej to edycji w cwiercfinale spotkalem się z... Wisla :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Najbardziej w pamieci mi sie zakorzenił Widzew Łódź. Rok 2042

-37 mistrzostw polski

nie pamietam pucharów polski ale pamietam . ze półfinal UEFA, cwiercfinal Pucharu Mistrzów. Intertoto tez kilka razy. Ale sie wtedy miało skład.Na samym poczatku : Chajewski , Faranczuk , Lubieniecki , Ederson , Savolainen to byli gracze.Ale w późniejszych czasach też nieźli.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

O.o Widzę ze ktoś jeszcze gra w Cm-a ! :D

Dawno temu grałem "wielkim" juventusem , osiągnięć nie pamietam . A ale wszystko zdobyłem co się dało , miałem najlepszych graczy jacy tylko byly w "tym czasie" :) Ronaldinho i C.Ronaldo którego sciągłem za 80mln euro ! Co było moim rekordowym traqnsferem do tej pory :) Oczywiście żadnych przekrętów i tym podobnych rzeczy.. W chwili obecnej prowadzę sobie Colchester , który wyprowadziłem z 3 ligi angielskiej. Mam 2021 rok , 4 tytuły mistrza angli , 4 ligi mistrzów , 1 puchar uefa , 2 puchary ligi i 1 puchar angli :)

Odnośnik do komentarza

Widze ze powoli sie rozrusza I to forum :) nas fanow starego dobrego 03/04 nie brakuje :)

 

Anglia swego czasu byla dla mnie bajka - prowadzilem Leyton Orient. Jednak od czasa gdy mieszkam w tym kraju angielska liga jak I szkocka po prostu mi "smierdzi" I uderzam w jakies malutkie miejsca typu Turcja, Wegry czy ligi Skandynawii. Nie wiem tez czego, ale fascynuje mnie ostatnio gra najslabszymi ekipami w Rosji czy na Ukrainie. Na pewno odwiedze I te klimaty ponownie jak tylko update wyskoczy na swiatlo dzienne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi się kiedyś udało Gretną (3 liga szkocka) co sezon awansować i w 4 sezonie grałem już w Szkockiej Ekstraklasie. W 3 sezonie wygrałem Puchar Szkocji i w momencie wejścia do SPL grałem w Pucharze UEFA. W 4 sezonie zająłem 2 miejsce i w następnym grałem w LM. Niestety na tym skończyła się moja przygoda z Gretną ponieważ padł mi windows a nie miałem nigdzie kopii zapasowych tego save'a. Obecnie gram Błękitnymi 3 sezon. W 1 sezonie awans, drugi sezon 5 miejsce w lidze i Puchar Polski. W obecnym 3 sezonie jestem na etapie półfinału intertoto, ale chyba tu zakończę Europejską przygodę na ten sezon ponieważ trafiłem na Romę

Odnośnik do komentarza

Liga szkocja zawsze przyprawiala mnie do mdlosci, choc jestem kibicem Celtow :P Gretna to tez druzyna ktora prowadzilem kiedys, ale było za latwo bo po awansie do SPL stoi przed kimkolwiek wyrownanie poziomu i walka z 2 ekipami. Poza tym liga mocno przepakowana, co mnie nie dziwi bo Szkoci zawsze mowia ze Celtic Czy Gers (no, moze nie teraz) to ekipy ktore bylyby w top10 w Premiership.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...