Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

smigi to 2022, a nawet jego połowa, no to wiesz duuużo się zmienia

Kur*a to nie mój sezon :D

W MŚ odpadłem po wyjściu z grp. z Meksykiem 0-2

Ogólnie

playoff o 3msc. Meksyk 3-0 Algieria

finał włochy 0-0 Irlandia (Irlandia zwyciężyła w karnych, przynajmniej tyle pociechy dla mnie xd)

Odnośnik do komentarza

Silnik to swoją drogą,ale u siebie nie pamiętam by jakieś duże kluby poza Hiszpańskimi padały,a tu jednak Manchester City,który finansowo przecież jest bardzo bezpieczny.

To ja prosze kazdego z was o wpisywanie bankrutow jakichkolwiek, ktore wyczailiscie uzywajac uaktualnienia CM Club Update w odpowiednim topiku :P

 

 

smigi to 2022, a nawet jego połowa, no to wiesz duuużo się zmienia

Kur*a to nie mój sezon :D

W MŚ odpadłem po wyjściu z grp. z Meksykiem 0-2

Ogólnie

playoff o 3msc. Meksyk 3-0 Algieria

finał włochy 0-0 Irlandia (Irlandia zwyciężyła w karnych, przynajmniej tyle pociechy dla mnie xd)

Irlandia? SERIO? :P Pamiętaj, że czasem trzeba upaść, aby wstać i walnąć wszystko w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że mnie wyrzucili ;)

Cm ma to do siebie, że nie pamiętają, że ostatnio byłeś wicemistrzem MŚ & ME i wygrałeś PK... ważne jest tu i teraz. Byłem jednym z faworytów do wygrania, a odpadłem tak wcześnie, więc wylotka.

Irlandia raczej im się udało;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Witam,

Po bardzo długiej przerwie wróciłem do gry w CMa, do Błękitnych.

Zakończyłem właśnie sezon 2029/2030. Po trzech z rzędu tytułach Mistrza Polski zostałem wyprzedzony o 3 pkt przez Lecha Poznań. Za to Poznaniakom zrewanżowałem się w finale LM wygrywając 2-0. Do tego doszedł triumf w Pucharze Polski po ograniu Płockiej Wisły. Stało się jednak w końcu to na co tyle czekałem. Wichniarek po tragicznym Mundialu został zwolniony i objąłem naszą reprezentację. Na razie rozegrałem 1 mecz w el. ME ze Szwecją, łatwo ich rozbijając na Stadionie Śląskim 5:0. W mediach jednak szerokim echem odbiły się powołania do kadry. Z drużyny Błękitnych powołania dostało 12 graczy i media się o tym rozpisywały bardzo.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że wrócisz do Błękitnych :) ja sam czasami tęsknię za Widzewem, którego wyciągnąłem z tarapatów finansowych ale jakoś nie mogę się za to zabrać :(

Widzisz, nie zawsze można być mistrzem ale i tak ważniejsza do ligi jest LM i tam wygrałeś.

Ja będąc trenerem Polski też uprawiałem prywatę :D trudno zresztą żebym nie powoływał takich zawodników jak wiem jak grają na co dzień :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sezon 2030/2031 zakończony. Sezon rozpocząłem od wygranej 8:0 ze Slovanem Superpucharze Europy i tym samym zostałem rekordzistą tych rozgrywek (6 trumfów). Następnie odpadłem w ćwierćfinale PP z 1 ligową Wisłą Płock po moim ewidentnym błędzie. W pierwszym meczu wystawiłem samych rezerwowych i przegrałem 2-0 w Płocku. U siebie grając żelazną 11 udało się wygrać, ale 3-1 więc odpadłem. Klubowe MŚ wygrane po zwycięstwie z Corinthians. Mistrzostwo Polski zdobyte z przewagą 12 pkt nad drugą Amicą. W Finale Champions League wygrana 4-1 z Dynamem Kijów :). Co do reprezentacji rozegrałem 7 z 8 meczy. Bilans 6 zwycięstw i 1 remis. Stosunek bramek 24-4 i pewny awans na ME 2032. Rozpocząłem już sezon 2031/2032 gdzie już wywalczyłem Superpuchar Europy ogrywając Gencebilirgi 4-2. Jestem ciekaw co osiągnę na ME :)

Odnośnik do komentarza

Sezon 2031/20132 zakończony. Bilans przedstawia się następująco. Sezon rozpocząłem od odpadnięcia z PP w 2 rundzie z Gliwickim Piastem po rzutach karnych. Następnie był mecz o Superpuchar Europy wygrany z Gencerlbilirigi 4-2. W Klubowych MŚ porażka po rzutach karnych z Racingem. W Lidze Mistrzów odpadłem w półfinale z Lyonem. Porażka na stadionie OL 3:0 w zasadzie przekreśliła wszystko. Rewanż mimo ofensywnego ustawienia zakończył się 0:0, W Finale drużynę Lyon'u pokonała Krakowska Wisłą 2:0. Mistrzostwo Polski obroniłem z 12 pkt przewagi. Na koniec została wisienka na torcie - ME z rep. Polski. Turniej rozpoczął się znakomicie. W pierwszym meczu już do przerwy prowadziłem 2:0 z Belgią. W drugiej połowie Belgowie odrobili straty i zakończyło się 2:2. Kolejny mecz i wygrana 2:0 z Grecją. O wyjściu z grupy miał zadecydować mecz z Ukrainą. Remis 2:2 sprawił, że z 1 pozycji wyszła Ukraina z 2 Polska. W ćwierćfinale trafiłem na reprezentację Holandii. Łatwa wygrana 3:0 i już mogłem czekać na kolejnego rywala. Okazałą się nim Anglia. Po reprezentacji Albionu przejechałem się jak walec drogowy. Wynik? 6:1!!! Nadszedł wielki finał. Polska - Ukraina 3:0!!!! Polacy ME 2032 :)

 

Taktyką gram 4-4-2. Modyfikując ją na 4-3-3 lub 4-5-1 w zależności od przebiegu meczu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7295677f41fa64a8.html

Mój najlepszy zawodnik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/575188a2e34a0b57.html w klubie gra jako Ofensywny lewy pomocnik, w reprezentacji jako prawy.

Super snajper http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c385927983bdab65.html

Defensywny pomocnik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/882edbce13c276d2.html

 

Reszta zawodników ma podobne umiejętności do w/w

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...