Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

I powiem ci nie miałem większych problemów :D

Gorzej już z Neymarem, bo dawałem 40mln. + suareza, i utalentowanego młodego napadziora i nawet nie chcieli negocjować :D

Cały messi, prosze:

 

 

 

Reusa wyciągnąłem chyba za 62mln, więc Neymar też pewnie do wyciągnięcia :)

Odnośnik do komentarza

roma lyknela oferte 400 000 euro + 50% nastepnego transferu - cerci ma na starcie 14 czy 15 lat..

frajerzy :D

 

z tymi klauzulami nastepnej sprzedazy to tez jest cyrk bo dotyczy tylko kwoty gotowkowej a mocno zaniza sumke jaka trzeba wylozyc za pilkarza czyli mozna pozniej sprzedac pana x do klubu y za powiedzmy milion rozlozony na raty bez natychmiastowej oplaty i klub ktoremu nalezy sie 50% otrzyma okragle ZERO - szczegolnie w polskiej lidze jest to nagminna praktyka (mala kwota gotowkowa a lwia czesc oplaty rozlozona na raty)

 

budzet transferowy legii na starcie to zalosne 130k euro ( wisla zdaje sie 1.6M euro) ale sprzedalem szybko polowe skladu do wisly za co sciagnalem pare wunderkidow polskie trio z norwegii i pol skandynawii z islandia a w sierpniu/wrzesniu przyszla z izraela oferta za saganowskiego na 2 500 000 co sfinansowalo przeprowadzke alessio

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nudzi mi się, a tu nikt nie zagląda aktywnie, może to was przyciągnie do poczytania :)

Odszedłem z Man U do Milanu i po 2 sezonach gdzie zdobyłem tylko 2x Mistrza Włoch (bo w LM odpadałem np. w ćwf. w Pucharze Włoch to samo :P), udało mi się zdobyć po3 korone :). Gdzie w Lidze nawet nie przykładając się do meczy, w 7 meczu przed końcem sezonu (wygrana z Juve 6:0, a ze starą damą miałem wiecznie problemy) zapewniłem sobie Mistrza :D

 

 

Lige Mistrzów wygrałem 5:0 z Chelsea(tego roczni mistrzowie Anglii, chyba nawet broniący tytułu)

Puchar Włoch 3-1(dwumecz) z Interem...

 

I statystyki moich zawodników:

Tego mi sie wypisywać nie chciało, bo za dużo ich tam jest xd -

 

 

Gole:

Aguilera(pescara) - 20

Martin(milan) - 20

Franco(milan) - 19

Asysty:

Marini(brescia) - 18

Martin(milan) - 14

Franco(milan) - 12

 

Mój najlepszy chyba zawodnik-Jurgen Martin:

 

 

 

 

 

I taka sytuacja z którą się nie często spotykałem:

ja mam go w "ulubieńcy", on ma Milan w ulubionych klubach i szóstka (4 to młodzi zawodnicy oraz Almeida [32l.] i Neuer [38l.]) zawodników w klubie ma go w "ulubieńcy"...

 

 

 

 

 

W tym wieku to już nawet Messiego silnik gry się pozbędzie :> Dziękówka za skrina. Legendarny napadzior :>

Jak na razie nie chce się go pozbywać :D

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Statystyki wyskakują jako brak hotlinkowania w serwisie ;)

 

PS - jakie finanse ma Atletico? :o

Nagrody jak nagrody, od kilku lat dostają jie jakieś mało znane postacie, z kilkoma meczami na sezon ;)

Wszystkie linki nie działają? Jak ja w nie wchodze to widać normalnie :/

Atletico to bankrut z zarządem komisarycznym, przechodziła przez to Barcelona i Real też :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako że up na razie nie wyszedł, po kolejnym sezonie w Milanie (wygrane wszyskie trofea) + stworzeniu dwóch 11-stek światowej klasy, dzieki czemu (systemem rotacji, moim firmowym [porażki zdarzały mi się 2-3 razy w sezonie] :D) postanowiłem, że podejme się czegoś nowego a zarazem powróce do korzeni tej historii managerskiej, czyli do Hiszpanii. Nie ładnie, bo w połowie sezonu odszedłem z milanu i przejąłem pod swoje skrzydła legendarne nietoperze :)

Nie spodziewałem się, że czeka mnie takie trudne zadanie...

To tabela po mojej już ingerencji, w lidze rozegrałem jakieś 5 meczy z czego 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka...

 

http://zapodaj.net/3a59db09a7bf2.png.html

 

Ostatnie moje mecze to ciężka walka z legendami tej ligi i to pod rząd:

Barcelona 1-2 Valencia ( w barcy grają już tylko Alba i Bartra) - prowadzi ich kto? Josep Guardiola ;P

Atletico 1-1 Valencia i atletico prowadzi bezapelacyjnie od 2009 Francesc Cos

Real Madryt 1-0 Valencia - real prowadzi od 2015 Juan Carlos Carcedo

 

Najgorsze jest to:

 

http://zapodaj.net/a020f034e3155.png.html

 

a zarząd che, żebym zaczął rozbudowe zespołu i posprowadzał nowych zawodników xd

 

Mam dobrego snajpera, wypożyczonego przez poprzedniego trenejro, ale gra jeden mecz a pauzuje 3-4 tygodnie, bo co chwile kontuzje :(

Jego występy pod moim okiem

nota 10 -3bramki i nota 8 -1bramka xd i ogólnie ma 4 występy, 5 bramek 1 asysta... moge go wykupić po okresie wypożyczenia za 1.3mln, ale zobaczymy czy będzie sens, czy kontuzje odpuszczą...może to akurat tylko taki mój pech początkowy....

Dotarłem do ćwf. Pucharu Hiszpanii, gdzie swój 1 mecz z Levante ( u siebie) niestety zremisowałem 0-0

Odnośnik do komentarza

No i zakończyłem sezon, niestety nie satysfakcjonujący :/

W Pucharze odpadłem właśnie z Levante 2-1

W lidze po pierwszych sukcesach wyszedłem z dołka na 15 miejsce, no ale niestety wtedy dobra passa sie skończyła, zaczeło sie porażkami 0-2, 0-3, 0-3... czyli tragicznie, reszta meczy w kratke więc dalej byłem w strefie spadkowej. Końcówka (miejsce 17,czyli zaraz nad strefą spadkową), ostatni mecz niestety niezbyt pocieszające z wiceliderem Atletico xd

Zdecydowałem, że zaczne ofensywnie, strzele bramke i masywna obrona xd O dziwo plan się powiódł, strzeliłem bramke jeszcze w 1 połowie... wynik ten plasował mnie nawet na 15 pozycji, no ale końcówka oczywiście dramatyczna, atletico tak mnie cisnęło, że końcu strzelili mi tą bramke wyrównującą, jeszcze w 89 minucie, szybko patrze na tabele a tu?? ........

18 miejsce i spadek, bo Barcelona która była pode mną także strzeliła bramke w 83 minucie na 2-1 i wymieniliśmy się niefortunnie pozycjami, ja 18 oni 15 :D

 

Zarząd i kibice rozczarowani, miałem zająć bezpieczną pozycję w środku tabeli...

Jeszcze do tego cisną mnie na zmniejszenie wydatków na tygodniówki... Wystawiłem autorytet chyba całego klubu, balde kaite (32lata), younesa Belhande (35lat), i Lee Harta (26lat) [on uważał, że nie jestem w stanie wyciągnąć z zespołu max. umiejętności] - zarabiają oni największe pieniądze, nawet kilku krotnie większe jak inni grajkowie znajdujący się w pierwszej 11....

Lee Harta jakimś cudem wychaczył mój stary Milan za.... uwaga! 32milony !!! szok!

Milan dziwne transfery robi, nakupili kilku przeciętnych zawodników po 10-15milionów, a w rezerwach moi, kiedy prowadziłem ten klub, podstawowi zawodnicy, jako niepotrzebni klubowi i wystawieni na sprzedaż....już nie 1 raz sie z tym spotykam, że jak oddam klub w inne ręce, to nowi managerowie wystawiają wszyskie gwiazdy za grube pierdyliony, oraz nie dają im prawie wogóle grać, wtedy nikt ich kupić nie chce i tak sie marnują :/

Odnośnik do komentarza

Ja chyba znowu bez mistrzostwa... Przegrałem Puchar Anglii, a w Pucharze Ligi w finale pojechał nas United 3:1, jeden z goli autorstwa Mutu :P W lidze natomiast jestem po 31 kolejkach i mamy aż 7 pkt straty do United, jesteśmy drudzy. Najlepiej idzie nam w LM - najpierw remis 3:3 z Interem, a w rewanżu pokonaliśmy ich 4:0, teraz w 1/4 pokonałem Valencię (mają Tuncaya) 1:0 na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza

Niestety przegrałem z Liverpoolem i strata do United to teraz 10 punktów. Bez szans. Muszę skupić się na LM, bo z Valencią w rewanżu wprawdzie przegrałem 1:0, ale udało się wygrać karne. Teraz Bayern... może to być misja nie do przejścia. W drugiej parze jest Lazio - Partizan, więc teoretycznie najtrudniej mamy teraz.

 

Udało mi się sfinalizować Robinsona. Negocjowałem milion po milionie i to z trzema grajkami - Robinsonem, Rooneyem i Scholesem, pierwsza zgoda padła na 33 mln euro - Robinson. Przyjdzie latem. Może znowu coś sypną to będę polował na Rooneya/Smitha/Ameobi/Vasella.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończony next sezon... uf... ale tego było xd

Valencią zacząłem bez polotu, bo dużo remisów (ogólnie w sezonie 13remisów/38meczy)no i jakieś porażki, więc nie liczyłem na nic dobrego... A tu zakończyłem sezon na 6miejscu i zarząd wraz z kibicami ciszyli się, że przekroczyliśmy ich oczekiwania i udało nam się zając pozycje gwarantującą gre w Europejskich Pucharach.

Za to w rep. Anglii się już na dobre zagościłem, najpierw przegrałem finał Mistrzostw Europy z francją, następnie przegrałem finał Mistrzostw Świata z Włochami... więc zostało mi tylko cieszyć się że jesteśmy aktualnymi wicemistrzami ME i MŚ ;p

Mecz z włochami mnie troche zniszczył psychicznie, bo do przerwy było 1:1... w przerwie postanowiłem zmienić jednego z pomocników... w 50 minucie właśnie ten zmiennik dostał czerwo za kopnięcie zawodnika bez piłki...babe why?!.... no i wynik zakończył sie egzekucją 1:4. Na pocieszenie zostało mi to, że Włochy to wg mnie najlepsza ekipa na zawodach, połowe wypromowałem ja w Milanie, jeden gra u mnie w Valencii ;p

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...