Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Perquis to ten perquis :D

Właśnie w tym sezonie go ściągnąłem, był wystawiony na sprzedaż i kończył mu się kontrakt. Dałem mu 4.7k i że jest nie do zastąpienia i udało się :D

Czasem nie rozumiem tej gry, bo polowałem też na falcao, gra w Newells old boys (arg.) zarabia 325, wart. 375k, znajduje się w szerokiej kadrze, a dawałem za niego 1.2mln i odrzucali mi :/

 

EDIT:

Śląsk z wolnego transferu sprowadził do siebie(1liga) Sobiecha.

A mi za Yahiaoui Montpellier dawało 3,4mln+50% z następnej sprzedaży+na wymiane gościa, transakcja nie wypaliła, bo ten gość do mnie nie chciał przyjść :( Tyle kasy przepadło...

A p.UEFA - Bramkarz rywali broniący wszystko+niewykorzystywanie 100%sytuacje = zremisowany 0:0 bardzo łatwy mecz.

Odnośnik do komentarza

Ja też awansowałem dalej w UEFA, po meczu katastrofalnej skuteczności po mojej stronie (nie wiem jak można nie wykorzystać tylu sytuacji).

Mecz zakończył sie 1:1 (z tym, że wygrałem ja bo strzeliłem bramke na wyjeździe). I bardzo śmieszna sytuacja końcowa:

Ich bramkarz i napastnik (który strzelił bramke) kończą z notą 10, i u mnie to samo, bramkarz i napastnik który strzelił bramke nota 10 :D

 

Ja też awansowałem dalej w UEFA, po meczu katastrofalnej skuteczności po mojej stronie (nie wiem jak można nie wykorzystać tylu sytuacji).

Mecz zakończył sie 1:1 (z tym, że wygrałem ja bo strzeliłem bramke na wyjeździe). I bardzo śmieszna sytuacja końcowa:

Ich bramkarz i napastnik (który strzelił bramke) kończą z notą 10, i u mnie to samo, bramkarz i napastnik który strzelił bramke nota 10 :D

Odnośnik do komentarza

- UEFA Cup pokonana Aston Villa! dostajemy w nagrodę 300 tys ojro. w kolejnej rundzie zagramy z G.Birligi.

- tu ligowy najgłupszy mecz jaki mnie spotkał. załamać się można, prowadziłem ładnymi bramkami a tu... remis tylko.

- Liga zmierza ku końcowi. tabela jako tako wygląda. zostały do rozegrania tylko 3 spotkania.

Odnośnik do komentarza

UEFA Cup Birligi pokonane w dwu meczu. 4-2 u siebie i 3-0 w Turcji. za ten wyczyn dostajemy 525 tys ojro. przyda się na wzmocnienia. w półfinale zagramy z Newcastle, więc nasza przygoda z PE się raczej zakończy ;) druga para to Werder i Fiorentina.

a tu jednak zaskoczenie :P ładny meczyk ze Srokami się trafił. rewanż już nie tak udany ale... :D

dostajemy... WoW... 1,100,000 ojro na konto.

 

Liga wygrana. w nagrodę dostajemy 230 tys ojro.

Odnośnik do komentarza

Wow.. PE 1rnd. losuje swojego przeciwnika... Sevilla.

No to sobie pomyślałem ładne bęcki :D

Pierwszy mecz u mnie... 53,60 min 2:0 dla mnie i świętowanie :D

Drugi mecz na wyjeździe... pięknie się zaczęło, do połowy 2:0 przegrywam :( I nagle cud gol z wolnego i dwumecz 3:2... awansowałem. Ale powiem, że siedziałem jak na szpilach oglądając ten rewanż, tak mnie cisnęli, że masakra... Pekhart sam na sam i prosto w bramkarza :D (to chyba jakiś błąd gry,że oni tak strzelają xd)

Wylosowałem udinese do kolejnego etapu... chyba mam jakiegoś pecha do losowań.

W lidze masarka..10 miejsce... po 9 meczach, 11pkt.

Odnośnik do komentarza

No i poległem z udinese :(

U siebie za cel miałem nie stracić bramki, niestety w 83 min ją straciłem, jeszcze co gorsze ich bramkarz grał na 9 i był graczem meczu, bo tak bronił.

U nich zaczęło się pięknie, bo 1:0 dla mnie. Później błąd mojego bramkarza, bo po strzale z dystansu zamiast na bok wybić to wybił na środek i ktoś tam tylko strzeił praktycznie na pustą bramke, już się nie udało odrobić strat. Po takich pięknych chwilach w zaufaniu klubu mam, że kibice i zarząd są jedynie usatysfakcjonowani moimi wynikami, a to już blisko do stracenia posady...

Odnośnik do komentarza

Każdy opisuje swoje osiągnięcia więc i ja coś naskrobie. A więc moja obecna kariera trwa od września, zacząłem grać jeszcze przed wydaniem UPa przez Szkodiego. Karierę rozpocząłem w naszej rodzimej lidze, Błękitnymi oczywiście w 2 lidze, w pierwszym sezonie awans z 1 pozycji. A teraz konkrety. Jestem w sezonie 2018/2019. Moje osiągnięcia nie są jakieś powalające. Mistrzostwo Polski wywalczyłem (tylko) dwukrotnie. Pierwszy tytuł mistrzowski wywalczyłem w sezonie 2006 i wtedy byłem pewien, że ciągła passa sukcesów to tylko kwestia czasu. Jak się okazało na kolejny tytuł czekałem aż 12 lat, czyli poprzedniego sezonu 2018. Oczywiście w między czasie przegrałem tytuł punktem, lub kilkoma będąc vice mistrzem lub zajmując trzecie miejsce. Puchar Polski wywalczyłem trzykrotnie. 2005,2007 oraz ostatni w 2014 roku. W pucharach Europejskich szło mi różnie. W LM dotychczas grałam po raz 2 w historii. Nie jest to do końca moją tylko winą, gdyż rodzime zespoły odpadały z kim popadło w pucharach i był okres, że tylko 4 drużyny grały w pucharach. Przez co gdy zająłem miejsce premiowane grą w kw. LM trafiałem na bardzo silne drużyny. W PU było to samo. Mój największy sukces w pucharach to przegrany finał Pucharu UEFA z Evertonem 4-1 gdzie w starciu z Rooneyem byłem bez szans. Obecnie z Polski w LM gra 2 zespoły, mistrz bezpośrednio w grupie (w ten sposób gram w LM po raz drugi) a vice mistrz w 3r. kw. LM i jest chyba nawet rozstawiony. Jednak w przyszłym sezonie pucharów w LM będzie 3 zespoły (nie wiem dokładnie na jakich zasadach) a z całej ligi będzie grało aż 8. Polska w rankingu UEFY jest na 6 miejscu. Do moich sukcesów mogę dodać rozbudowany stadion z 6 tys na 12225 miejsc. Praktycznie na każdym meczu stadion zapełnia się powyżej 12 tys, bez różnicy jakie to rozgrywki. Widocznie kibice ze Stargardu Szczecińskiego są spragnieni piłki nożnej. Na koniec dodam iż mam najbogatszy klub w całej Polsce. W sumie jest to przez to, że Wisła i Legia kupują swoich graczy za duże sumy, po czym dają im ogromne kontrakty, a po sezonie lub dwóch Ci gracze lądują w rezerwach, do tego słaba postawa w lidze np przez 2 sezony co równa się brak pucharów europejskich i problemy z gotówką. Ale to już nie mój problem. Pewnie większość oceni moje osiągnięcia jako słabe, ale szczerze mówiąc gdybym zaczął wygrywac ligę seriami a inne zespoły nie miały by szans, wtedy pewnie gra przestała by mnie bawić, a tak pewnie jeszcze trochę pogram.

Odnośnik do komentarza

nadszedł nowy sezon w Stranraer.

dostałem do dyspozycji 4 i pół miliona ojro na transfery, więc... je wydałem :P

tak się prezentuje całość sprowadzonych graczy.

 

a tak poszczególni:

Peter Thomas,

John Daly,

Kirk Broadfoot,

Stephen Docherty,

Paul Marney,

Ian MacSween,

Brian Brennan,

Diego Rosende.

 

MacSween był najdroższy i ciężko go było wyciągnąć, ale jak widać po ilości zdobytych już goli warto było.

 

a tak wygląda tabela ligowa po 12 kolejkach. jak dane nam będzie zakosztować LM to zostaję, jak nie to odchodzę w chwale ;)

Odnośnik do komentarza

no coz tylko pochwalic za wspaniala gre MaKK sledze twoj opek i nie moge sie nadziwic jak zrobiles z takiego malego klubiku mozna by powiedziec europejski zespol :) gratki za osiagniecia no jestes master :D ja tez sie pochwale zaczołem gre po wydaniu upka z poprawkami 1.5 i oczywiscie zrobilem soie maly prezent i wziolem ŁKS zadanie mega trudne bo ponad 10 M zł na minusie i zero perspektyw na cokolwiek ale po kolei : pozbylem sie w 1 sezonie niepotrzebnych zapchajdziur i sciagnalem z wolnego transferu kazdego kto tylko chcial poczuc smak polskiej kopanej w 1 lidze :D Takim sposobem sciagnalem do siebie przed sezonem R.Grzelaka, W.Jamróza. K.Łagiewke i w polowie sezonu P.Giela z bełchatowa i o dziwo udalo mi sie zagrac wszystkim na nosie i awansowac do T-ME z 1 miejsca i moje wielkie zdziwienie to bylo :) Jako bieniaminek z naszej najwyzszej klasie rozgrywkowej runde jesienna mialem .... fatalna bo zajmowalem miejsce barazowe a z klubowej kasie nadal byly tylko ogromne dlugi ... ale przed sezonem wiadomo wzmocnilem zespol R.Grzybem, A.Stullinem, W.Szymankiem, B.N'Kufo, A.Dejagah i Ł.Madejem a na wypozyczenie przyszedl J.Świerczok i M.Miskiewicz (bramkarz wisly) w połowie sezonu kolejne jakze wazne wzmocnienia: Oskarsson z islandi i genialny krol srodka pomocy Oh Jang-Eun i moj ulubiony obronca N.Zelaya wyciagneli ŁKS ze strefy barazowej na srodek tabeli i dzieki nim mialem niezapomniana serie 5 meczow bez porazki. Do 3 sezonu zostalem bez bramkarzy zasłuzony Bodzio W. odszedl na emeryture pozostalo mi szukac kogos na jego miejsce padlo na sprawdzonego M.Miskiewicza bo konczyl mu sie akurat kontrakt z wisla i z holandi sciagnąlem mlodego F.Bednarka do tego doloze mlodego obronce z wisly M.Marciniaka i poczatek 3 sezonu idzie narazie zaje... b.dobrze :D po 9 kolejkach mam komplet zwyciestw no i moze w tym sezonie wkoncu cos wywalcze narazie mam awans do 1/4 finalu PP. Teraz na koniec bilans transferow (sprzedani zawodnicy - kupieni zawodnicy) z 3 sezonow: 2003/04 - 350k zł zysku ze sprzedazy, 2004/05 - 440k zł zysku, 2005/06 - w połowie sezonu mam 700k zł na plus. Niestety chodz podpisalem kontrakt ze sponsorem na 280k na rok i wplywy z transmisji daja dobry zastrzyk gotówki cały czas nie moge zejsc z długu wynoszącego obecnie prawie 11 000 000 zł :( :( :( dodam ze zeszły sezon 2004/05 mialem straty ponad 3 500 000 a teraz to powoli odrabiam :) ufff sie rozpisalem hehe :P no coz chec zabawy i uratowania ukochanego klubu sa tak mocne ze odrzucilem propozycje pracy w wiśle ale czego sie nei robi dla piłki i dla ŁKS-u.

Odnośnik do komentarza

Wyprzedaj co lepszych, proboj grac z wypozyczeniami czy cos bo wtedy nic za nie nie placisz. Ja odpalilem nowa gre Okocimskim i żaden zawodnik procz Pawla Linki nie chcial do mnie dojsc. Cos czuje ze bedzie cieeezko, w szczegolnosci ze nie ma tam nikogo kogo chcialbym w innej druzynie bo obrona za slaba, pomocy to brak a w ataku kilku tych co im się nie chce.

 

A wyzwanie na ŁKS jest grube bo ciezko się odbic z takimi dlugami.

Odnośnik do komentarza

A o mnie się bili wszyscy... legia/lech/wisła, ale okazało się, że w pół sezonu można stracić wszystko :D Tak jak się obawiałem:

http://img820.imageshack.us/img820/7766/wyrzucilimnie.png

 

Więc teraz zaczynam górnikiem, złożyłem podanie i nie musiałem długo czekać xd

Znów trzeba będzie budować zespół, ale mam na to kilka milionów więc będzie zabawa ;P

Odnośnik do komentarza

spoko luzik SzKoDi dam rade moze w tym sezonie jak uda mi sie go dokonczyc bedzie awansik do pucharow to i troche dlugu zejdzie :) co do kupowania i sprzedawanai niestety realia sa takie ze z mojego zespolu ciezko kogos sprzedac za gruuuube miliony naszych polskich :P Boixos no coz mozna pozazdroscic ze jestes rozchwytywany ale mam nadzieje ze przywrocisz blask slaskiej chwale jakim niewatpliwie jest Górnik :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...