Skocz do zawartości

Idzie FM 12


Czarls

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, ze nalezy rownac do najlepszych, nieprawdaz?

 

nie widzę w tym nic najlepszego: może i mordki mają ładne, ale silnik meczowy wygląda słabo (raptem kilka zwodów, na które zbyt łatwo nabierają się obrońcy, ogólnie poruszanie się po boisku zawodników jest dużo gorsze niż w FM)

Odnośnik do komentarza

a ja ciekaw jestem, jak długo nie będzie tych ploteczek brukowców, jakiś skandali z zawodnikami, na dzień dzisiejszy mamy do dyspozycji roboty, które nie mają emocji, to powinno być dopracowane w pierwszej kolejności

 

A ja mam nadzieję że nie pojawi się wcale.

I pewnie tak będzie, bo SI ma licencję na pewno ograniczającą takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
W sumie racja, bo niby czemu miałoby to służyć?

Jeszcze większemu realizmowi.

A przecież o to chodzi w kolejnych częściach?

Jestem wrogiem wszelkich symulatorów "życia" typu The Sims, ale skoro nie dają wypadków, WAG's i wielu innych, cholernie ważnych, kwestii osobistych, to mogą równie dobrze zrezygnować z konferencji prasowych, plotek transferowych i ich negocjacji, a grę zamknąć tylko do boiska i szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie nie wiem, dlaczego zrezygnowano z opcji ARSE (później DEBUG_MODE) już chyba w pierwszej wersji FM - mnie się podobała gra, gdzie Terlecki rozbijał mi zespół od wewnątrz, a ze świata dochodziły wiadomości, że Montero został zdyskwalifikowany na pół roku za uderzenie sędziego, a Djalminha był jeszcze bardziej kapryśny niż w rzeczywistosci. I nie było tak, że to były jakieś nagminne przypadki, nietypowe sytuacje nie pojawiały się co kolejkę, a jakoś urozmaicało to rozgrywkę.

 

I jak widać, nie trzeba było SImsów, czy nawet 'wychodzenia poza stadion' ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...