Skocz do zawartości
Icon

nCMF - problemy techniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie od wczoraj nie wylogowało, nic nie robiłem z ciasteczkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważam inny problem. Brak zapisywania się wersji roboczych postów. Chrome i firefox, win 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest problem z załadowaniem forum na taptalku, nie chce załadować nowej treści. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, rano próbowałem z tym SSL (sorki, stąd zamuła), ale najwyraźniej coś jest nie tak z przepięciem się na https i nagle forum zwalnia. 

Na dzisiaj działamy na PHP 7.2, póki co bez SSL. Cała reszta jest zakualizowana , łącznie z Tapatalkiem. 

Przed zgłaszaniem błędów prośba koniecznie o wyczyszczenie cookiesów i ponowne zalogowanie się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rano wyczyściłem ciastka, wylogowałem i ponownie zalogowałem i wygląda na to, że jest git, już mnie nie wylogowuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z wylogowywaniem to prośba o poczyszczenie ciastek, ALE nie w jakiejś opcji "z ostatniej godziny" czy coś w ten deseń, tylko usunięcie wszystkich cookiesów związanych z forum. 

W Chromie Ustawienia -> rozwijamy Zaawansowane -> Ustawienia treści -> Wyświetl wszystkie pliki cookies i dane witryn -> tutaj na liście wyszukujecie forumcm i całość do kosza. 

I dopiero po takiej operacji proszę o info, czy dalej kogoś wylogowuje. 

• Lubię! 3
  • Hurra! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi