Skocz do zawartości
Icon

nCMF - problemy techniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak nie lubisz tego posta? Bo nie wiem jak mam to interpretować. To ważne.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że skaczesz do konkluzji. Nie nie lubię go, ale go też nie lubię. Prawdę powiedziawszy to go bardziej lubię niż nie lubię ale nie na tyle bym go lubił. Sklejasz bazę?

W każdym razie lekcja jest taka, że to się buguje przez tapatalka. Dałem Ci teraz Reaper to samo traktowanie z tego samego programu, jak skończę sra... pić dobre kakako I czytać pyszną książkę (czytam książki) to sprawdzę na kompie (którym się brzydze ofc, tylko dobre książki rulez) czy błąd jest powtarzalny, czy to pojedynczy incydent.

Na posta wyżej rzuciłem lajka i anlajka, na twojego posta rozpoczynającego drame dałem lajk unlajk lajk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że nie ma błędu, więc może po prostu jednorazowy bug.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie bezposrednio wrzucic zdjecie z telefonu do posta? Probowalem przez te wstaw media i moj zalacznik ale tam sie pokazuje, ze nie mam zalacznika...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przez tapatalka wrzucałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktokolwiek ma problem z pisaniem przez Chrome? Po przejściu na firefox mogę pisać bez problemu, ale Chrome tylko trawi przez chwilę zapis posta, po czym button Dodaj odpowiedź staje się ponownie aktywny, a posta dalej dodać się nie da ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spotkalem sie z takim problemem. W pracy do przegladania cmf uzywam chrome'a, a w domu ff i zadnych tego typui problemow nie spotkalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś u Ciebie musi być nie tak, bo u mnie hula na chrome na dwóch kompach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ciemnej skórce krzaczy się wyświetlanie niektórych elementów, ktoś też ma taki problem, czy tylko u mnie? 

1. 

UloTANc.png

Przycisk wyszukiwania (lupka) jest trochę dziwnie umiejscowiony (nie wspominając o jego kolorze)

2.

dXRo9TQ.png

Po kliknięciu na listę rozwinięcia mojego profilu czcionka zlewa się z tłem, dopiero po najechaniu na daną opcję i jej podświetleniu można rozczytać, co tam jest

Nie ma jakiegoś update'u dla tej skórki? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W funkcjach moda tak samo coś z kolorem czcionki:

hRBh5p3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obadam wieczorkiem, czy jest nowa wersja tej skorki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja ciemnej skórki (Carbon) jest, ale już nie pamiętam, czy my ją kupowaliśmy, czy wtedy była za free. W każdym razie obecnie to 30 dolców https://www.ipsfocus.com/themes/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tej aktualizacji mam problem z Tapatalkiem. Niby pokazuje, że jestem zalogowany ale nie mogę napisać posta (dostaje komunikat, że nie jestem zalogowany) ani nie pokazuje mi nie przeczytanych postów (wszytskie mam jako przeczytane, jakbym nie był zalogowany).

Ktoś też tak ma czy tylko u mnie takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest ok

Wysłano z mojego telefonu komórkowego za pomoc tapatalku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna aktualka wgrana, ale to już tylko mały fix. 

• Promotes non-functional when "Our Picks" disabled.
  • Various emoji fixes, including skintones and mobile issues. 
  • Online stats. 
  • Numerous IE11 fixes. 
  • PayPal billing agreements failing due to lack of address.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można jakoś wyłączyć te nowe emotikony? Prawdę powiedziawszy są takie sobie, a np. w telefonie otwieranie ich listy kompletnie morduje mi przeglądarkę (wiem, wiem, wymień telefon). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostawiłem emotikony, ale ustawiłem, żeby nie wyświetlały się propozycje, kiedy wpisuje się dwukropek. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest możliwość przesunięcia starych emotek, aby wyświetlały się na liście jako pierwsze (w sensie drugie, za ostatnio używanymi)? W tej chwili są na samym końcu ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywaliłem te emoji, żyliśmy kilkanaście lat bez nich ;) Jak ktoś chce ich używać, to nadal może korzystać z bazy, którą ma w swoim telefonie :) 

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi