Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, łonio napisał:

ok, zalogowałem się, dzięki. Tylko czemu mam nicka z małej litery? :) Było z dużej :)

To nowe konto łonio2 jakoś skasować mogę? Czy ktoś to może zrobić?

 

Ok, zaraz zmienię, że będzie z dużej. Nie wiedziałem jak było :)

A tamtym się nie przejmuj.

Połączyłem Ci tamte konto z Twoim, więc nawet tamten post jest jako Ty.

Odnośnik do komentarza

Obecnie jak jest post na jedną linijkę, to kiepsko to wygląda, bo jest jedna linijka postu, poniżej tej samej wielkości + i Cytuj, a poniżej największa sygnatura. Wcześniej wydaje mi się, że te rzeczy były jakoś ograniczone (padding? margin?) i czcionki też były mniejsze. Mamy jakiś dostęp do CSS-a? Może tam trzeba to popodmieniać?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, z0nk napisał:

Obecnie musisz przytrzymać ctrl i kliknąć PPM oraz wybrać 'wklej bez formatowania' :smiley-rolleyes010:

Pytanie czy idzie jakoś wyeliminować te spore przerwy między liniami? ^^

No ok, ale przycisku jak kiedyś nie ma, a wczoraj chyba był. Tak mi sięzdaje.

Jak piszesz ciurkiem, bez entera, to tej przerwy takiej dużej nie ma w tekście:

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza

Enter zmienilem z nowy akapit na nowy wiersz - do testow. Formatowanie - ustawiona jest taka opcja:

 

 
Jeśli zostanie wklejony tekst z formatowaniem, na dole okna edytora pojawi się pasek z przyciskiem, który umożliwi usunięcie formatowania i pozostawienie czystego tekstu. Użytkownicy mogą też wklejać jako czysty tekst, przy użyciu Ctrl + Shift + V w Google Chrome na Windows, lub ⌥⇧⌘V w każdej przeglądarce na Macu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...