Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Icon

nCMF - problemy techniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Blagam niech ktos wprowadzi mozliwosc wylaczenia edytora WYSIWYG w oknie odpowiedzi/szybkiej odpowiedzi... :/

Jest to możliwe. Zmieniasz to za pomocą takiego szarego włącznika, który pojawia się podczas dodawania odpowiedzi. Jest w lewym górnym rogu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blagam niech ktos wprowadzi mozliwosc wylaczenia edytora WYSIWYG w oknie odpowiedzi/szybkiej odpowiedzi... :/

Jest to możliwe. Zmieniasz to za pomocą takiego szarego włącznika, który pojawia się podczas dodawania odpowiedzi. Jest w lewym górnym rogu.

Dziekowac... Jest tylko wtedy problem z PL literami co niniejszym zglaszam :> Co ciekawe tylko przy odpowiadaniu, w edycji jest juz ok :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, jak mogłem wcześniej tego nie zauważyć, ale podczas pisania z wyłączoną opcją WYSIWYG, wtedy wszystkie przyciski edytora stają się nieaktywne i nie można ich używać. Wszystko trzeba wklepywać ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem problemy przy formatowaniu postów. Przy wrzucaniu tekstu w quote dodawane są puste akapity, zaś w code wykrzaczają się niektóre polskie litery i robi się bałagan. Poza tym wciąż nie mogę przywrócić na stronę główną tabelki ze śledzonymi przeze mnie tematami/forami.

Przede wszystkim liczyłem bardzo na to, że nowy soft przyspieszy otwieranie for. Niestety nic z tego - Opowiadania wciąż otwierają się ok. 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przywrócić sobie na stronie głównej okienko z informacjami o nowych postach w śledzonych tematach?

Naprawdę nic się nie da z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To okienko zostało usunięte przez autorów podobno ze względów wydajności.

WYSIWYG dezaktywowany, bo występują błędy, które potwierdzili autorzy.

Domyślną liczba postów w temacie - 40

Domyślna liczba tematów na stronie - 40

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można to jakoś zmienić? Nigdzie nie znalazłem takiej opcji :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można to jakoś zmienić? Nigdzie nie znalazłem takiej opcji :/.

Lud domaga się takiej opcji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym również zgłosić, że brak możliwości zmiany ilości wyświetlanych postów na jednej stronie jest dość męczące. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby się dało, to myślisz, że Icon by czekał aż się zapełnią dwie strony z prośbą o udostępnienie tej funkcjonalności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest możliwośc aby emotki były jak poprzednio na boku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mówimy o emotkach, to boli brak tej - :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby się dało, to myślisz, że Icon by czekał aż się zapełnią dwie strony z prośbą o udostępnienie tej funkcjonalności?

ech, dobrze usłyszeć jeden głos rozsądku...

Nie można zmienić indywidualnie ilości wyświetlanych postów i tematów. Autorzy usunęli to, bo nowa wersja ma być wydajniejsza.

Przeglądających temat wyłączyłem ja na okres testowy. Nie pytajcie ile on będzie trwał. Bez tego load serwera jest zauważalnie niższy i forum działa szybciej.

Co do emotek zajmę się tym jutro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ilość wyświetlanych postów/tematów na stronę będzie jeszcze rozważana czy zostaje tak jak jest? Bo ja szczerze mówiąc wolałem 20 postów na stonę. Już nie chodzi nawet o przyzwyczajenie czy wygodę, ale czasem przeglądarka przy większej ilości postów potrafi przyciąć przy skrolowaniu np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle czemu jest to 40 (ustawione domyślnie, czyli chyba można to zmienić?), skoro tak chcą może ze dwie osoby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro można ustalić tylko wartość domyślną, to ja także jestem za liczbą 20 postów na stronę. Chyba, że istnieją jakieś powody podjęcia decyzji o 40 postach na stronę, o których nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym podniosl do 50, ankieta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie żadnej ankiety. Jest 40 postów na stronę, zostaje 40. Ewentualnie mogę zmniejszyć ilość tematów na stronę, bo generalnie przyjęło się 20-25 na stronę. To standard na większości for i bardzo optymalne ustawienie. Nie wymyślajcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi