Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że skaczesz do konkluzji. Nie nie lubię go, ale go też nie lubię. Prawdę powiedziawszy to go bardziej lubię niż nie lubię ale nie na tyle bym go lubił. Sklejasz bazę?

W każdym razie lekcja jest taka, że to się buguje przez tapatalka. Dałem Ci teraz Reaper to samo traktowanie z tego samego programu, jak skończę sra... pić dobre kakako I czytać pyszną książkę (czytam książki) to sprawdzę na kompie (którym się brzydze ofc, tylko dobre książki rulez) czy błąd jest powtarzalny, czy to pojedynczy incydent.

Na posta wyżej rzuciłem lajka i anlajka, na twojego posta rozpoczynającego drame dałem lajk unlajk lajk.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Na ciemnej skórce krzaczy się wyświetlanie niektórych elementów, ktoś też ma taki problem, czy tylko u mnie? 

 

1. 

UloTANc.png

 

Przycisk wyszukiwania (lupka) jest trochę dziwnie umiejscowiony (nie wspominając o jego kolorze)

 

2.

dXRo9TQ.png

Po kliknięciu na listę rozwinięcia mojego profilu czcionka zlewa się z tłem, dopiero po najechaniu na daną opcję i jej podświetleniu można rozczytać, co tam jest

 

Nie ma jakiegoś update'u dla tej skórki? ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Po tej aktualizacji mam problem z Tapatalkiem. Niby pokazuje, że jestem zalogowany ale nie mogę napisać posta (dostaje komunikat, że nie jestem zalogowany) ani nie pokazuje mi nie przeczytanych postów (wszytskie mam jako przeczytane, jakbym nie był zalogowany).

 

Ktoś też tak ma czy tylko u mnie takie problemy?

Odnośnik do komentarza

Kolejna aktualka wgrana, ale to już tylko mały fix. 

  • Promotes non-functional when "Our Picks" disabled.
  • Various emoji fixes, including skintones and mobile issues. 
  • Online stats. 
  • Numerous IE11 fixes. 
  • PayPal billing agreements failing due to lack of address.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...