Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

To juz prosze dogadac. Jesli w logach to jest, to poprosze admina o wyciagniecie tych danych (lub jesli bylby problem, a ktos z forumka to ogarnia, to sie zrobi). Tylko pytanie, czy jest na to zgoda, bo chyba userzy nie maja wgladu w plusy i minusy innych (ja mam inne uprawnienia, stad nie jestem pewien), a takie logi pozwola sprawdzic kto komu i za co.

Modzi mają. A czy Przyjaciel CMF ma, to już nie wiem. Bez przyjaciela to nie mają wglądu w swoje nawet kto dał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

OK, no to jesteśmy na IPB 4. Kluczowe kwestie:

a) nie patrzcie, że wszystko jest po angielsku - jutro dogram odpowiedni plik, tylko admin musi na serwerze dorzucić jedną opcję

b) sorry za logo - coś na szybko skleciłem :). Nie mam starego, proszę podesłać, podmienię. Znalazłem, zmienione. 

c) ciemna skórka - trzeba takową znaleźć najlepiej tutaj https://invisioncommunity.com/files/category/162-themes/ grunt, żeby była kompatybilna z 4.2.5 (lub chociaż 4.2.X) Dodałem jakąś na szybko, ale jak wyżej - jak ktoś coś znajdzie sensownego, można zaproponować. 

d) emoty - widzę, że upgrade je wykosił, jak znajdę paczkę, to dogram. Wgrana kopia z poprzedniej wersji.

Proszę zgłaszać błędy, będziemy działać na bieżąco. 

1. Dodany Tapatalk.

2. Włączyłem opcję łączenia postów (co znaczy, że na bank niektóre stare ustawienia mogły się zmienić - proszę zgłaszać). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, smigler said:

Ej mordziaty, a dodaj jeszcze żeby kliknięcie w dymek przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu

Yyy ale tego nie było i wcześniej. Dymek = odczytane forum/dział. Do przejścia do nieprzeczytanego postu jest kropka w liście tematów. 

43 minutes ago, ajerkoniak said:

I na ciemnej i na jasnej skórce za mało odcina się czy temat jest przeczytany czy nie. Da się to uwydatnić :P ?

Nie wiem, czy my o tym samym... Dość wyraźnie widać na liście tematów, co przeczytane, co nie (na ciemnej jest bold i dymek obok nazwy tematu; ale ciemna docelowo pewnie jest lepsza/ładniejsza do znalezienia).

Bez-nazwy-1.png

Odnośnik do komentarza

Upvote jest zamiast hmmm no właśnie jak to tłumaczyć?

Nie może być plus i minus?

W sensie jak chcesz dać plusa lub minusa, tzn.teraz jest upvote, unvote i like.

 

Jest napisane "TyHawkeye zareagowało na to".

 

A jak wchodzę w profil i chcę sprawdzić za co lajk to jest tylko temat i użytkownik, a nie post. I jak klikasz w temat to nie przechodzi do tego postu.

Odnośnik do komentarza

Sygnaturki na tej wersji to straszna porażka ;)

Nie wiem czy dobrze patrzę, ale chyba można dać plusa i za chwilę go zamienić na minusa i później z powrotem :-k 

Te entery między linijkami są standardowe? 

I to co jmk- jak sprawdzić reputację za co się dostało? W profilu pokazuje się tylko reputacja i nie sprawdzę co i jak. 

W działach eFeMowych moja funkcja moderatora nie działa. Nie mogę tam edytować postów itd. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ralf napisał:

Nie mogę pisać postów we własnym opku w dziale "Opowiadania". Czym to jest spowodowane?

Z mojej strony sprawdziłem- temat otwarty.

 

Skórki, tak na szybko:

https://invisioncommunity.com/files/file/8088-titanium-42x/

https://invisioncommunity.com/files/file/8345-designzshop-shadowz/

Odnośnik do komentarza

@jmk nie do końca rozumiem, chodzi Ci o nazewnictwo? Zmieniłem. Ogólnie system reputacji jest w IPB 4 rozbudowany - można dodawać swoje ikonki, punkty za nie etc. Może być jak na Fejsie z tymi ich nowymi ikonkami - kwestia do ustalenia. 

Opki - proszę sprawdzić, uprawnienia były zmienione. 

17 minut temu, Kowalinho napisał:

Coś nie ma https:// w adresie strony?

Po weekendzie dodamy SSL. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Makk napisał:

Sygnaturki na tej wersji to straszna porażka ;)

Nie wiem czy dobrze patrzę, ale chyba można dać plusa i za chwilę go zamienić na minusa i później z powrotem :-k 

Sygi - a co z nimi, że takie duże? Jakość nigdy nie zwracałem uwagi :).

Cofanie reakcji - tak, jest taka opcja, tak samo jak na Fejsie odlajkowanie. 

9 minut temu, Makk napisał:

To już do decyzji administracji/userów - skórki są płatne, środki mamy, tak że można kupić. 

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...