Skocz do zawartości

Return to top


wielus

Rekomendowane odpowiedzi

Cork City – irlandzki klub piłkarski z Cork założony w 1984. Zespół obecnie gra w League of Ireland First Division. Klub występował w edycjach pucharu UEFA 2005/2006 i 2006/2007.

 

Po sezonie 2009 zespół popadł w kłopoty finansowe. 22 lutego 2010 odmówiono mu przyznania licencji na grę w League of Ireland Premier Division, a następnie klub został rozwiązany. W jego miejsce powstał nowy klub utworzony przez stowarzyszenie kibiców o tej samej nazwie, który kontynuuje tracycje Cork City. Otrzymał on licencję na grę w League of Ireland First Division w sezonie 2010.

Dodam, że Cork City zdobyło 2 mistrzostwa Irlandii, 3 puchary Ligi Irlandii oraz 2 puchary Irlandii.

 

Chcę pomóc temu klubowi powrócić na szczyt. Mam do niego sentyment, ponieważ byłem na kilku meczach, gdy odwiedzałem siostrę w Irlandii.

 

--------------------------------------------

 

FM 11 + patch 11.3

Baza danych: średnia

Kraje: Anglia( Coca-Cola 2 i wyżej), Irlandia ( wszystkie ) i jeszcze kilka, których nie pamiętam :)

Zasady: mHC + własne

 

ps. Nie będzie jakiegoś genialnego wstępu, bo nie mam do tego głowy. Będę starał się przedstawiać wszystko w miarę realnie i przejrzyście :) .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...