Skocz do zawartości
Buffu

Warta Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

a trenerem zostanie Bogusław B. ;)

Bogusław dobrze sobie radził w Warcie przed zawałem. A będzie miał jeszcze "Szeryfa" do dyspozycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i normalnego stadionu na Wildzie

Tylko kto im ten stadion zbuduje? Sami to na bank nie. Miasto? Ma już jeden stadion miejski, który spłacać pewnie będzie milion lat. Jedyne wyjście, że będzie wielofunkcyjny - dla PSŻ czy dla hokeistów. To by miało sens. Dla samej Warty stadion to raczej rozpusta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i normalnego stadionu na Wildzie

Tylko kto im ten stadion zbuduje? Sami to na bank nie. Miasto? Ma już jeden stadion miejski, który spłacać pewnie będzie milion lat. Jedyne wyjście, że będzie wielofunkcyjny - dla PSŻ czy dla hokeistów. To by miało sens. Dla samej Warty stadion to raczej rozpusta.

jak najbardziej się zgadzam

AWF kupił właśnie tereny od miasta i buduje swój stadion lekkoatletyczny, fajnie by było, jakby zrobili coś razem

możliwości są, trzeba tylko z nich korzystać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem nie ma jakiejs specjalnej kosy miedzy Warta, a Lechem, wiec nie widze przeszkod by mogli sie dogadac w sprawie rozgrywania meczow przy Bulgarskiej. ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem nie ma jakiejs specjalnej kosy miedzy Warta, a Lechem, wiec nie widze przeszkod by mogli sie dogadac w sprawie rozgrywania meczow przy Bulgarskiej. ;>

Nie ma kosy między Lechem i Wartą a Zieloni rozgrywają przecież mecze na Bułgarskiej i w przyszłym sezonie też będą tam grać. Poza tym to nie od Lecha zależy czy Warta będzie mogła tam grać tylko od władz miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o tym, wiec w pierwszej kolejnosci staralbym sie jakos dogadac. Po co robisz nie wiadomo ile stadionow, jesli nie bedzie sie splacal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, tylko Warta raczej nie zbuduje bazy kibiców, którzy rozsądnie zapełnią stadion przy Bułgarskiej. Nie wiem czy są w stanie ponosić opłaty za eksploatację obiektu przy tak mizernej frekwencji, czy to ich nie rujnuje jak swego czasu mecze Polonii czy Ruchu na Śląskim.

Mniejszy stadion w Poznaniu się przyda - właśnie dla Warty, dla niemal połowy polskiej ligi hokeja na trawie czy dla PSŻ, który gra na golęcińskiej ruinie. Najrozsądniej by było połączyć "stadionowo" Wartę z PSŻ, ale z kolei tor żużlowy za bardzo odsuwa trybuny od murawy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PSŻ raczej jeździ, a nie gra. ;) Taki kameralny obiekt piłkarsko-żużlowy na 10 000 by się przydał w Pozku. Żużel trochę odsuwa kibiców od boiska piłkarskiego, ale nie jest źle. Da się oglądać. To jest podobnie jak z bieżnią wokół boiska. Jeden pies.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że stadion w jakimś stopniu by się zapełniał gdyby Warta zagrała w Ekstraklasie gdyż mielibyśmy w Poznaniu po 2 mecze z Legią, Wisłą czy chociażby Widzewem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A już wiadomo coś w kwestii wyjazdu do Niecieczy. Bo chętnie bym wyruszył na drugi koniec Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale nie o to chodzi

Warta to przede wszystkim klub z Wildy i granie na Grunwaldzie też odbija się na słabej frekwencji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szykują się spore zmiany w Warcie, a w zasadzie ich dalszy ciąg. Jutro ma zostać przedstawiono nowy dyrektor sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szykują się spore zmiany w Warcie, a w zasadzie ich dalszy ciąg. Jutro ma zostać przedstawiono nowy dyrektor sportowy.

Prawdopodobnie będzie to Tadeusz Fajfer który wczoraj rozwiązał kontrakt z Polonią Warszawa.

A czy jutro ma też być w końcu przedstawiony właściciel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tona pudru to nie wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a potem sukces w deweloperce

bardzo dobre zmiany w Warcie, w tym sezonie byle się utrzymać, a za rok walczyć o awans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a potem sukces w deweloperce

bardzo dobre zmiany w Warcie, w tym sezonie byle się utrzymać, a za rok walczyć o awans

Dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj dzieje się dzisiaj w Poznaniu dzieje :) Muraś w Lechu, w Warcie Maciej Scherfchen podpisał kontrakt a Krzysztof Gajtkowski i Artur Marciniak pojechali na zgrupowanie do Zakopanego.

http://www.90minut.p...n-w-Warcie.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi