Skocz do zawartości

[FM2012] Polska lokalizacja - temat oficjalny


Vend

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie mam żadnych linków na potwierdzenie, ale dam sobie rękę uciąć, że w czasie MŚ 2002 komentatorzy mówili, iż mecz odbywa się na stadionie Big Bird w Suwon, a nie na stadionie Dużego Ptaka w Suwon.

 

Uważam, żeby pozostawić w tej sytuacji angielską wersję stadionu, bo po pierwsze wyjdą komicznie brzmiące konstrukcje; po drugie skoro te nazwy angielskie ustawiają researcherzy to jakieś przesłanki ku temu mają; po trzecie przyjdzie mi grać mecz towarzyski na tym stadionie w Suwon, wejdę w internet, żeby sobie go zobaczyć to wpisując "Big Bird" znajdę go bez problemu, wpisując "stadion Dużego Ptaka" nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
i dalej nie rozumiem dlaczego w POLSKIEJ wersji gry mam mieć w grze National Stadium in Beijing zamiast Stadionu Narodowego w Pekinie - przecież jak ktoś bardzo lubi angielski może zmienić wersję językową, SI od jakiegoś czasu udostępnia różne pliki językowe dla dowolnych graczy

Ja bym zrobił jeszcze inaczej National Stadium w Pekinie. Nazwa - angielska, miasto - polskie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zgodnie z obietnicą wracam na moment, żeby poinformować, iż od dzisiaj sprawy społecznościowych reakcji na polską lokalizację FM 2012 znalazły się pod światłym patronatem Centrum Football Managera, które było tak dobre, że przygarnęło mnie i wyposażyło w skrypty do komunikacji z graczami - czyli Wami. Jeżeli zatem chcecie pomóc w czyszczeniu polskiej wersji FM 2012 z błędów - a przy okazji zawalczyć o FM 2013 dla najbardziej wytrwałego łowcy bugów, zapraszam do Kącika Tłumacza na CFM.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...