Skocz do zawartości

Pogoń Szczecin w FM 12


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim poprawa oczekiwań zarządu, bo obecnie zero pieniędzy, słabi gracze, ale pierwsze miejsce jest oczekiwane. Mam nadzieję, że w końcu Pogoń będzie zrobiona poprawnie, np Akahoshi w FM-ie jest tragicznie słaby, nie łapie się nawet na ławkę.

Odnośnik do komentarza

O miło, ja mam nadzieję tylko że twój hurra optymizm co do umiejętności naszych grajków, nie przełoży się na przepakowanie żadnego z nich, powodzenia stary.

 

Bardziej martwiłbym się o przesadę w drugą stronę :P

 

 

Przede wszystkim poprawa oczekiwań zarządu, bo obecnie zero pieniędzy, słabi gracze, ale pierwsze miejsce jest oczekiwane. Mam nadzieję, że w końcu Pogoń będzie zrobiona poprawnie, np Akahoshi w FM-ie jest tragicznie słaby, nie łapie się nawet na ławkę.

 

Aka to pierwszy, którego poprawię :) Na łacie 11.3 nie można było nic zrobić, bo nie poprawia się zimowych transferów.

Odnośnik do komentarza

Zmiana pozycji Mateusza Szałka na prawego obrońcę... i tutaj też mała uwaga, bo Sasal ostatnio próbuje go na środku pomocy, więc monitoruj sytuację :-)

Daniel Wólkiewicz zagrał jako napastnik raptem jeden mecz w II lidze. Myślę, że śmiało można mu usunąć tę pozycję.

Z historii Mikiego można wywalić sezony juniorskie od 02/03 do 07/08.

Odnośnik do komentarza

Favourite staff:

 

Zawodników zacznę zmieniać po kilku sparingach, jak się to wszystko ukształtuje. Obecnie zajmuje się samym klubem.

Po pierwsze dodałem favourite staff, do tej pory był tam tylko Olgierd Moskalewicz, do niego dołączyłem Leszka Wolskiego, Marka Leśniaka, Zenona Kasztelana, Mariusza Kurasa i Roberta Dymkowskiego. W nielubianych natomiast widnieje Artur Bugaj i Bartek Ława. Bugaj pewnie za Pogoń 04 i korupcję, ale Ławę myślę, że można stąd usunąć, bo już powoli się do niego przyzwyczaić musimy, wszak kapitan podpisał kontrakt na 4 lata.

Jakieś sugestie co do tej materii?

Frekwencja:

Minimalna 2 000

Średnia 4 500

Maksymalna 13 000

 

Dodani sponsorzy:

Na koszulkach: Bosman, Miasto Szczecin, Netto

Główny sponsor: Bosman

Inni sponsorzy: Polska Żegluga Morska, P.B. Calbud, EPA, Pazim Szczecin, Unity Line, Port Szczecin - Świnoujście, Pehamot, Coca Cola Szczecin

 

Pierwsze stroje:

Granatowe koszulki, bordowe spodenki, granatowe getry

Bramkarz cały czarny

 

Wyjazdowe stroje:

Całe białe

Bramkarz żółta bluza, czarne spodenki i getry

 

Problem mam z dodaniem wicekapitana, bo z tego co wiem, jeszcze go nie ma, więc zostawiam to pole puste. O ile dobrze pamiętam w zeszłym sezonie, jak schodził Ława to opaskę przejmował Dymkowski, którego jak wiemy - w klubie już nie ma.

Odnośnik do komentarza

do ulubieńców możesz śmiało dodać Lebedyńskiego IMO ;) a co z Florianem Krygierem?

jeśli już chcesz skupiać się na szczegółach to do nielubianych dodałbym Drumlaka i Majdana. Tego drugiego z niewielką wartością (5-10 maksymalnie).

 

Najwięksi rywale - Lech, Cracovia, Zagłębie S., Arka.

Pozostali rywale - Stilon (tudzież GKP Gorzów), Lechia, Wisła Kraków.

Odnośnik do komentarza

Popieranie Ptaka, zakrywanie herbu Pogoni podczas świętowania mistrzostwa z Wisłą (przy reklamie kondomów o tym zapomniał ;)), przyśpiewki na Legię z wiślakami, dziwne wywiady na temat kibiców, czy wspaniała kadencja w sejmiku wojewódzkim. Część (w tym ja) kibiców Pogoni go nie lubi, dlatego jestem za niewielką wartością tej 'niechęci'.

Odnośnik do komentarza

Ja bym tego Ławę zostawił z niewielką wartością, powstrzyma to jego wejście do Ulubieńców (przy kapitanach zespołu dość szybko wzrasta sympatia) i jakieś hurraoptymistyczne nastawienie kibiców (większa krytyka po słabszych występach), pewność że nie pojawią się jakieś komunikaty w stylu tęksnoty po odejściu zawodnika itp.

Odnośnik do komentarza

Nielubiane kluby mam tak zrobione:

 

20 - Lech, Cracovia,

18 - Arka, Gorzów

16 - Sosnowiec

15 - Wisła, Lechia

13 - Polonia

10 - Śląsk

 

Favourite staff:

 

Ławie zmniejszyłem niechęć z 10 do 5.

Dodany nielubiany Paweł Drumlak na 10

Dodany nielubiany Radosław Majdan na 3

Dodany Florian Kryger do lubianych

Dodany Miki do lubianych

Odnośnik do komentarza

Florian to raczej powinien być legendą, bo chyba jest taka opcja nie?

 

No tak, ma wartość 20 + 'Stadium name' i 'perm'. Miki ma wartość na 2, Olo i Dymkowski na 15, reszta 18.

 

Do lubianych z minimalną wartością można dodać Radka Janukiewicza i może Płatka (?), a do nielubianych, również z wartością minimalną, Petasza.

 

 

Bez przesady, Płatek był pół sezonu w Pogoni, a Janukiewicz to też niech chwile jeszcze pogra.

 

Zgadzam się z Senseiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wrażenia po pierwszym meczu:

Djousse "znakomity many" że tak to określę. Z tego co wiem, to w FMie ma PA 150 i można to zostawić. Szybki, umie się zastawić, dryblować i strzelać.

Mandrysz był próbowany na prawej pomocy. Może to być rozwiązanie na stałe. W juniorach, w Gwarku też podobno śmigał na prawej pomocy. Można mu dać 5/20 lub 10/20 na tej pozycji. Zagrał, jak na swój poziom, nieźle.

Edi szybko się zmęczył. I wątpię, żeby było lepiej. Nie wiem jak stoi z wytrzymałością, ale powinien ją mieć naprawdę niską. 7-8 gdzieś jakoś tak. Nie wiem, nie znam się.

Hricko nic się nie zmienił od czasów Ekstraklasy.

Dawid Kucharski przypomina mi Hrymowicza, tylko jest nieco bardziej dynamiczny.

 

No, kończę paplanie.

 

A, i jeszcze w sponsorach głównych powinno być Miasto Szczecin, o ile jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...