Skocz do zawartości

Pogoń Szczecin w FM 12


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

krysław44: No właśnie rok temu byli, a teraz nigdzie nie znalazłem informacji co do nich... Wójcika dodam, Gabrycha sprawdzę, a juniorów zamierzam dodać na zimowym uaktualnieniu, gdyż obecnie nie mam rozeznania :)

 

Z Adamczukiem ciężka sprawa, na oficjalnej we 'władzach' i w kadrze trenerskiej też go nie ma, więc chyba go usunę ze sztabu.

 

SZU: Ja bym dał kosy z całą Polską, ale... jest limit :P Przemyślę to jeszcze. Fajnie jakby więcej osób się wypowiedziało.

Odnośnik do komentarza

Kinas: To był żart ;)

 

Rozmawiałem z Yokim, trochę na jego temat już wiem, ale jak ktoś ma jakieś sugestie co do niego to proszę bardzo - nie krępować się (krysław ;) ). Postaram się go zrobić, aczkolwiek większość atrybutów będzie miał pewnie losową.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Został mi jeszcze do opracowania sztab, bo lekko się zmienił ;)

Jak obiecałem wziąłem się za juniorów i dodałem do klubu:

 

Damian Adamczuk,

Adrian Chodorowski,

Błażej Chouwer,

Dawid Zieliński,

Oskar Fijałkowski,

Rafał Gutkowski,

Paweł Iskra,

Damian Kaczmarski,

Paweł Kijewski,

Kamil Konieczny,

Paweł Kosarzecki,

Bartosz Kubalak,

Maciej Majak,

Sebastian Murawski,

Mateusz Nawrolski,

Grzegorz Otocki,

Kajetan Pogorzelczyk,

Cezary Szałek,

Mateusz Trzebiatowski,

Szymon Tumin,

Maciej Wyganowski,

Sebastian Rudolf,

Łukasz Zwoliński.

 

Są to wszyscy młodzi piłkarze z rezerw + kilku najlepiej zapowiadających się juniorów z rocznika 96', których miałem okazję oglądać.

 

- Drobne zmiany w statystykach, CA/PA (Ścięcie Vuka, Obniżenie CA do 107 Djousse)

- Dodanie Vuka do nielubianych osób w klubie,

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

No, chyba nie pomyliłem się z uczynieniem Aki tak dobrym już w tamtym roku, co mi wypominaliście ;) W Ekstraklasie Japończyk pokazuje swoje wszystkie walory i to w przepiękny sposób.

 

Przyznam się szczerze, że po premierze FM-a Pogoń może mieć kilka błędów/niedociągnięć, gdyż w wakacje miałem bardzo niewiele czasu (prywatnie), aby się tym zająć, obiecuję też, że wraz z łatką/uaktualnieniem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...