Skocz do zawartości

Wisła Kraków w FM 2012


martin

Rekomendowane odpowiedzi

Kew Jaliens powinien być nieco słabszy w stosunku do tego, jaki jest teraz. Chyba spodziewaliśmy się czegoś lepszego.

Chavez wygląda w miarę rzeczywiście. Może powinien być nieco lepszy fizycznie.

Bunoza chyba ma za wysokie CA w stosunku do tego co można było zobaczyć.

Maor Melikson to oczywisty wzrost CA, ale teraz jego kondycja w moich meczach jest na poziomie koło 65-70% w okolicach 70 minuty meczu (może to wynikać z mojej taktyki albo treningu, ale wyróżnia się pod tym względem na tle całej drużyny), więc może siła albo wytrzymałość? I czemu porusza się w taki dziwny sposób w trybie 3D? Poza tym szybkość i przyspieszenie.

 

Ogólnie dobrze byłoby też przyjrzeć się atrybutom ważnych meczów, wszechstronności i stabilności formy w całej drużynie.

Odnośnik do komentarza

Melikson to zdecydowanie najlepszy piłkarz w naszej Ekstraklasie. We wczorajszej Lidze+ Extra wręcz rozpływano się nad jego umiejętnościami i potencjałem. W stu procentach się z tym zgadzam. Wymaga sporego boosta. Ma technikę, szybkość a także mentalność, z którą zajdzie bardzo daleko. To pewne, że za sezon, dwa będzie grał w którejś z najlepszych lig Europy.

Nie zgodzę się z tym co niektórzy tutaj sugerowali. Małecki to żaden Messi czy Ronaldo. Jego technika jest dobra, ale na poziom Ekstraklasy, gdzie gra się bardziej fizycznie niż choćby w krajach Ameryki Łacińskiej. Jego prawdziwą siłą jest mentalność. To piłkarz, który nigdy nie ustępuje i zawsze daje z siebie 100, jak nie 150%. Poza tym ma niezłe atrybuty fizyczne, co suma sumarum daje nam naprawdę świetnego skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy researcherzy mają na to wpływ ale moim zdaniem największe polskie kluby powinny mieć indywidualne umowy telewizyjne ponieważ w FM2010 każdy klub w ekstraklasie dostawał za transmisję chyba około 600tys. euro a w rzeczywistości np. wisła z transmisji zarabia 3mln. euro rocznie.

Zapraszam do zapoznania się z raportem finansowym klubów ekstraklasy. http://www.deloitte....c56f00aRCRD.htm

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy researcherzy mają na to wpływ ale moim zdaniem największe polskie kluby powinny mieć indywidualne umowy telewizyjne ponieważ w FM2010 każdy klub w ekstraklasie dostawał za transmisję chyba około 600tys. euro a w rzeczywistości np. wisła z transmisji zarabia 3mln. euro rocznie.

Zapraszam do zapoznania się z raportem finansowym klubów ekstraklasy. http://www.deloitte....c56f00aRCRD.htm

Tak, ale wtedy było to zależne od ilości meczów pokazywanych a od nowego sezonu transmitowane są WSZYSTKIE mecze. Między innymi dlatego Legia nie chciała podpiasać (dostanie mniej niż w zeszłych latach)

Odnośnik do komentarza

Melikson to zdecydowanie najlepszy piłkarz w naszej Ekstraklasie. We wczorajszej Lidze+ Extra wręcz rozpływano się nad jego umiejętnościami i potencjałem. W stu procentach się z tym zgadzam. Wymaga sporego boosta. Ma technikę, szybkość a także mentalność, z którą zajdzie bardzo daleko. To pewne, że za sezon, dwa będzie grał w którejś z najlepszych lig Europy.

Nie zgodzę się z tym co niektórzy tutaj sugerowali. Małecki to żaden Messi czy Ronaldo. Jego technika jest dobra, ale na poziom Ekstraklasy, gdzie gra się bardziej fizycznie niż choćby w krajach Ameryki Łacińskiej. Jego prawdziwą siłą jest mentalność. To piłkarz, który nigdy nie ustępuje i zawsze daje z siebie 100, jak nie 150%. Poza tym ma niezłe atrybuty fizyczne, co suma sumarum daje nam naprawdę świetnego skrzydłowego.

 

100% Racji.Na znaczną podwyżkę CA zasługuje również Chavez,który ostatnimi występami,że jest w top stoperów naszej ekstraklasy a nawet najlepszym stoperem naszej ligi.Brud i Czekaj powinni mieć znacząco zwiększone PA i CA.Natomiast nominalną pozycją Nuneza powinno być ŚP.

Odnośnik do komentarza

Wszystko to już jest dawno uwzględnione. Czekaj i Brud też już są poprawieni, dzisiejszy ich występ tylko potwierdził moje wcześniejsze obserwacje. Ogólnie baza jest już na ukończeniu, wkrótce pozostanie już tylko niecierpliwe czekanie na to, jak wszystko wyjdzie w grze :)

Odnośnik do komentarza

W moim odczuciu Diaz jest słabszy od Paljića - obaj ruszają do przodu, jednak Diaz ma większe problemy z powrotami i grą w defensywie przy kontrach przeciwników. W FMie 2011 zdecydowanie lepiej na lewej obronie wypadał Diaz, a moim zdaniem ich statystyki powinny być wyrównane z lekką przewagą Paljića.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem czemu się tak ekscytujecie Małeckim. To jest zawodnik szybki i nic po za tym. 0 techniki. Dostanie piłkę to jedynie co potrafi zrobić to biec z nią do przodu. Zaraz ktoś mi wyciągnie jaką bramke strzelił z Apoelem (ten 2 mecz przemilczę bo to co grali to jest masakra) to był zwykły fart ;)

Taki sam fart jak bramka Możdzenia z MC ;) Jak dla mnie to on nie nadaje się do reprezetnacji.

 

A zapomniałbym Melikson jest dobrze odwzorowany więc skończcie płakać zeby zwiększyć mu PA (Większość z was zapewne dała by mu 200 BO TAKI DOBRY!)

Odnośnik do komentarza

Radan dobrze podkreślił poza szybkością (której zresztą w tym sezonie już nie widzę).

 

Czy ja wiem. Staram się oglądać wszystkie mecze polskiej ekstraklasy (nie zawsze dam rade), europejskie wszystkie widziałem i Małecki ma dalej szybkość oraz wytrzymałość. Nie ukrywajmy, kto z przeciętną wytką robi od kilku do kilkunastu rajdów na mecz?

 

Gdyby poprawił technike i drybling, a nie biegał na pałe jak teraz to byłby zawodnikiem do reprezentacji na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dlatego zasłużył na bardzo niskie wartości Decyzji (czyli Gry z piłką) i Współpracy, stosunkowo niską Kreatywność i Podania (nie gra dokładnych piłek, nawet w lidze często są przechwytywane). To główne wady, nie słaby drybling i technika, a ich złe wykorzystanie.

Odnośnik do komentarza

No i przestrzegam przed wydawaniem sądów po jednym/dwóch meczach. Po Liteksie były tu głosy, żeby zrobić Meliksona tak trochę tylko słabszego od Messiego, a teraz już słyszę, żeby go zostawiać na poziomie, na jakim był, jak przychodził z Izraela. Trochę rozsądku...

Odnośnik do komentarza

Melikson przed wtorkowym meczem nie trenował od piątku,i można powiedzieć,że grał z urazem i z 80%,więc przy takiej dyspozycji fizycznej nawet Villa snuje się po boisku.CA I PA zdecydowanie w górę i nie ma co dyskutować,zdecydowanie Maor jest zawodnikiem z najwyższymi umiejętnościami w Wiśle.

Odnośnik do komentarza

Tego nie trzeba uzasadniać, to widać jak na dłoni w meczach ekstraklasy. Spójrz na grajków Legii tudzież Lecha, jak są przepakowani w porównaniu z mistrzem polski. Nie ma to jak wydawać sądy po jednym meczu prawda? (w temacie Legii już proszą o dopakowanie Rybusa, a tutaj zastanawiasz się czemu chcemy podwyższać CA Meliksona).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...