Skocz do zawartości

Czytniki ebooków (E-readery)


Rekomendowane odpowiedzi

Kupisz taki szrot i się zrazisz, że wolno działa, że się wiesza itp.

Lepiej dopłacić i kupić coś lepszego. Ja oczywiście z całego z serca polecam Kindla, szczególnie kupowanego prosto od Amazonu.

Onyxy też są godne uwagi i bez problemu do kupienia w Polsce, Pocketbook podobnie. Kobo, Nook ciężko kupić w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz dość pieniędzy żeby kupić Kindla nawet się nie zastanawiaj, tylko kupuj. Zdecydowanie najlepsze czytniki na rynku, dodatkowo gwarancja amazona też jest ogromnym plusem. Tylko nie kupuj przez allegro, a przez Amazon, wyjdzie drożej, ale tylko tak będziesz mieć gwarancje.

Co do bardziej "budżetowych" czytników, Nook bez problemu dostaniesz na allegro. Dopiero z gwarancją mogą być problemy (nie jest oficjalny dostępny w Polsce, jeśli masz jakiegoś znajomego na wyspach, pewnie nie będzie z tym problemów). Ja póki co na swojego nook simple touch nie mogę złego słowa powiedzieć, kupiłem za jedyne 220zł w grudniu i póki co działa idealnie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio teściowa skarżyła się na Onyxa - parę miesięcy temu dostała od nas Kindle i Onyx wylądował w szafie. Parę dni temu wzięła go do ręki, bo coś tam miała wrzuconego, a tu... Onyx pusty. I karta i biblioteka. Tak więc kupujta Kidle - one nigdy nie odpoczywają przez kilka miesięcy :D

:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy to dobry temat, ale lepszego nie znalazłem ;)

Zna ktos dobry program, który fajnie przekonwertuje pdfa na e-puba?

Probowalem uzyc calibre, ale troche rozwala formatowanie (tzn pdf jest fajnie wyjustowany w kazdym wierszu, a po konwersji na epub zaczyna sie to rozjezdzac - np. pojedncze wyrazy zajmuja cala linie).

Albo ja cos nieumiejetnie robie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...