Skocz do zawartości

Ekstraklasa sezon 2011/2012


Rekomendowane odpowiedzi

44 spotkania to chyba przegięcie. Nawet w Premiership tyle się nie gra. A taka Wisła czy Legia w ostatnim sezonie rozegrały po około 50 meczów, więc trudno uznać, by się lenili. Rozłożyć część z kolejek Ekstraklasy na grudzień i luty, żeby skrócić przerwę zimową i wystarczy tych rewolucji jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Zwiększenie ligi o dwie drużyny to nie jest koniecznie zaniżanie poziomu. Ja nawet powiem, że od kilku lat w I lidze mamy kilka mocniejszych zespołów, które spokojnie mogłyby grać w Ekstraklasie. To podwyższyłoby przede wszystkim poziom i w naszej lidze nie oglądaliśmy tak żałosnej od kilku lat Cracovii. Problemem byłyby nowe obiekty, ale te powoli rosną jak na drożdżach. Poza tym nawet te kilka słabszych zespołów więcej dodałoby smaczku na dole tabeli bo wszyscy wiemy, że u nas każdy może wygrać z każdym. Przy 4 meczach sezonowo Legia v Lech i możliwości zobaczenia podobnego meczu w PP to wszystko się znudzi. Działacze robią u nas "kasa misiu kasa" teraz i chcą nam skaszanić ligę i tyle. Wszyscy wiedzą, że kasa prawa telewizyjne dla słabszych zespołów będzie niższa bo większość postronnych fanów w playoffach będzie chciało oglądnąć np Wisła v Jaga, aniżeli Podbeskidzie v Bełchatów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.pilka.pl/cracovia-jednak-zagra-w-ekstraklasie

 

No ta Cracovia każdym sposobem próbuje się utrzymać :| Który to już raz?

 

Nie dla takich machlojek :/ Wolałbym, żeby awansowała Zawisza jako trzeci niż Cracovia się utrzymała, no ale jak wykupią licencję to nie ma szans :/

 

PS. Można już chyba zmienić nazwę tematu na Ekstraklasa sezon 2012/2013 ;)

Odnośnik do komentarza

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Wojciechowski-zostaje-w-Polonii,wid,14540159,wiadomosc.html?ticaid=1e8eb

 

To z wykupieniem licencji Polonii to jakieś brednie. Wydaje mi się, że nawet jak JW nie znajdzie kupca to i tak pociągnie następny sezon.

– Ograniczamy koszty i nie chcemy płacić za coś, za co nie musimy płacić. Wszystkie pieniądze, które wkładałem w Polonię, to były moje pieniądze i teraz chcę to ograniczyć. Mecze będą dopiero za dwa miesiące. Wtedy będą ci ludzie, bez których zawody nie mogą się odbyć – tłumaczy właściciel Czarnych Koszul.
Odnośnik do komentarza
awansowała Zawisza

 

Patrzcie go, ledwo awansowali do Ekstraklasy, a już się odnosi z pogardą do byłego rywala. :P Co do Zawiszy to sam prezes stwierdził, że klub nie jest gotowy sportowo, a przede wszystkim finansowo i organizacyjnie do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. I chyba trzeba się z nim zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...