Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać o sztab szkoleniowy Legii i zarząd, a dokładnie o uzupełnienia i poprawki.

 

W sprawie zarządu. Brakuje dyrektorów Drabczyka i Ostrowskiego, nie jestem ich wielkim fanem ale brakuje ich w grze. Miklas winien chyba być dyrektorem generalnym, a Zawadzki dyrektorem zarządzającym. Zaś Jóźwiak chyba powinien awansować na dyrektora sportowego, a nie być scoutem.

 

Co do sztabu szkoleniowego, to w względem 11.3 mamy chyba o jednego trenera bramkarzy za dużo (mianowicie Domaniewski) ale mogę się mylić. Za to asystentem jest pan Lucjan Brychczy, a nie Rafał Janas. Bo szans na pojawienie się masażystów, pewnie jako trenerów siłowych (czy raczej fizjoterapeutów), nie ma.

 

Taka garść przemyśleń.

Odnośnik do komentarza

1) Obowiązki Jóźwiaka to wyszukiwanie piłkarzy do Legii, więc w FMie jest ustawiony jako "szef skautów".

2) Drabczyka i Ostrowskiego w grze nie ma, bo oprócz zajmowanych stanowisk na nic nie mają wpływu.

3) Piotr Domaniecki jest nadal trenerem bramkarzy w Akademii Piłkarskiej

4) Asystentem Skorży jest Rafał Janas... Zresztą Pan Lucjan w czasie rozgrywania meczów najczęściej siedzi na trybunach ;) W błąd wprowadza oficjalna strona, gdzie młody Janas figuruje jako "II trener".

5) Masażystów nie ma sensu dodawać. Za to pojawi się nowy trener od przygotowania fizycznego - Dariusz Śledziewski.

Odnośnik do komentarza

Nie. Jest to tylko nazwa marketingowa, obowiązująca podczas spotkań Legii Warszawa. Oficjalna nazwa nie uległa zmianie i jest to Stadion Wojska Polskiego imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego. Mam wątpliwości. Btw, Mario mówił o PEPSI Arenie, a ja widzę wersję Pepsi, jak z tym jest?

Odnośnik do komentarza

Stadionu Narodowego, na którym kadra będzie grała wszystkie mecze nie ustawiamy. Na razie wygląda to tak:

 

spotkania eliminacyjne, ważne sparingi: stadiony Śląska, Lechii Gdańsk, Wisły, Legii, Lecha, Narodowy i Śląski

mniejsze sparingi, mecze grane naprawdę okazyjnie: stadion Zagłębia Lubin, Korony i Zawiszy

 

Kadra będzie krążyć między stadionami z I grupy, nie będzie jednego stadionu dla wszystkich spotkań.

Odnośnik do komentarza

Do tego weźcie pod uwagę, że w razie awansu do LM zespoły muszą używać nazwy stadionu, która nie zawiera sponsora (chyba, że ten jest sponsorem UEFA, a Pepsi chyba nie jest...) - w podobnej sytuacji są np. Arsenal i Bayern

Odnośnik do komentarza

Ja bym używał w takich przypadkach nazw bez sponsorów. Raz, że nie wiem za bardzo, jak wygląda sprawa z licencjami (bo przecież np. T-M Ekstraklasy w grze nie będzie), dwa, że sponsorzy nie są wieczni, całkiem prawdopodobne że za parę lat po Pepsi Arenie pozostanie tylko wspomnienie, a w grze nazwa będzie niezmienna.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...