Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2012


Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na ostatnie występy w reprezentacji i w Legii to Wawrzyniak do poprawy i to chyba dość znacznie. W 11.3 ona ma CA zaledwie 101, a to w tej chwili naprawdę dobry zawodnik w Legii i podstawowy w reprezentacji. Widać wyraźnie że wróciła forma z czasów wyjazdu do Panathinaikosu

Odnośnik do komentarza

Manu zdecydowanie poprawił dośrodkowania,podania,widać u niego też dużo większa determinacje.Ljuboja musi mieć największa technikę w ekstraklasie odstawał nawet na tle graczy Spartaka,prawdę mówiąc takie sztuczki rzadko ogląda się nawet na boiskach Primera Division,i nie ma mowy o zmniejszaniu jego CA a jego zwiększeniu.Rzeźniczak na pewno powinien mieć wyższy odbiór i pracowitość i siłę,bo przypakował i to ostro :).U Borysiuka widać także dużą poprawę w grze po przepracowanym okresie przygotowawczym,na pewno opanowanie,odbiór i podania na plus.No i oczywiście PA i CA u Kucharczyka.

Odnośnik do komentarza

Przecież Kucharczyk ma obecnie PA -8, co oznacza, że może mu się wylosować PA minimum o wartości 130, a maksymalnie o wartości 160. To ile Ty chcesz mu dać? 180? Bez przesady. Lewandowski to ewenement, chyba największy talent od wielu lat, jaki się wybił z Ekstraklasy, a nawet jemu researcherzy z Borussii dali PA tylko 158.

Odnośnik do komentarza

Manu ma zmienione niektóre atrybuty (drybling i opanowanie w dół, wytrzymałość i odbiór w górę), w FM'12 będzie takim defensywnym skrzydłowym. Ljuboji nie zmieniam, ponieważ w rzeczywistości prezentuje się podobnie jak w grze. Po dłuższym zastanowieniu Borysiuk i Kucharczyk będą mieli jednak znacznie wyższe umiejętności niż w 11.3. "Kucharz" będzie miał także stałe PA - w rozsądnych granicach ;)

Kuba Rzeźniczak stracił miejsce w składzie na rzecz Jędrzejczyka, więc chwilowo nie ma mowy o zwiększeniu jego CA.

Odnośnik do komentarza

Prace nad bazą do FM'12 są na ukończeniu, więc ostatnie uwagi będą mile widziane :)

 

Kilka ważniejszych zmian:

- dodany klub filialny: Pogoń Siedlce

- budżet transferowy: ~200 tys. złotych

- dodany sponsor stadionu: PEPSI

- dodany sponsor na koszulkach (drugorzędny): Browar Żywiec - Królewskie

- kapitan: Vrdoljak, z-ca: Żewłakow

- dodany do ulubieńców: Radović

- dodani najlepsi zawodnicy Młodych Wilków

- dodani członkowie sztabu szkoleniowego: Goncalo Feio (trener juniorów), Dariusz Śledziewski (trener siłowy), Dominik Ebebenge (skaut)

- poprawieni gracze Młodej Ekstraklasy

- dodane relacje pomiędzy zawodnikami (podziękowania dla Grzela ;))

- opracowany profil taktyczny Macieja Skorży

- ustawione numery na koszulkach

Odnośnik do komentarza

Ad.1) W kasie klubowej nie ma pieniędzy na transfery gotówkowe. Jedynie do zespołu Młodej Legii przychodzą juniorzy po kilkadziesiąt tysięcy złotych (np. Bogusławski z Jagi) i te pieniądze (200 tys. zł) powinny starczyć na sprowadzenie 2-3 zdolnych młodzieżowców. W tej chwili o krok od podpisania kontraktu z Legią jest reprezentany Ghany U-20 - Albert Bruce, który powinien kosztować około 50 tys Euro. Stąd taka kwota, choć równie dobrze mógłbym ustawić "0".

 

Ad.2) Ohayon jest opracowany przez researchera z Izraela, który zna jego umiejętności. Wg CA będzie czołowym graczem Legii.

Odnośnik do komentarza

 

Kilka ważniejszych zmian:

- dodany klub filialny: Pogoń Siedlce

 

Mogę poprosić o jakiś link, potwierdzający umowę Legii z Pogonią? Mieszkam pod samymi Siedlcami i z pewnością o takiej umowie byłoby głośno, a jedyne, o czym słyszałem to fakt, że Legia miała przyjechać do Siedlec na sparing, gdzieś na początku września. Koniec końców, Legioniści jadą gdzieś indziej. A o samej umowie nic nie słyszałem :P

Odnośnik do komentarza

@Mario ale mówiąc o "0" miałeś na myśli edytorskie "-1"? bo 0 jest losowe i mogłoby dać niepożądane efekty

 

Tak :D "-1" lub "1", ale zostawiam te 200 tys. złotych.

 

Mogę poprosić o jakiś link, potwierdzający umowę Legii z Pogonią? Mieszkam pod samymi Siedlcami i z pewnością o takiej umowie byłoby głośno, a jedyne, o czym słyszałem to fakt, że Legia miała przyjechać do Siedlec na sparing, gdzieś na początku września. Koniec końców, Legioniści jadą gdzieś indziej. A o samej umowie nic nie słyszałem :P

 

http://www.mkppogonsiedlce.pl/aktualnoci/home/36-wiadomosci/2055-spotkanie-przedstawicieli-klubow-partnerskich-legii-warszawa

 

W charakterze współpracy zaznaczyłem sparingi i możliwość korzystania z obiektów Legii.

Odnośnik do komentarza

Mario nie zapomnij zwiększyć Jankowi Golowi strzał głową i skoczność , 3 mecz wyróżniał się w tym elemencie i w końcu się udało ;) Dodatkowo kilku zawodników popisało się świetną formą w ważnym meczu,dlatego ten atrybut powinien być zwiększony u praktycznie całej drużyny,bo jakby nie patrzeć z najlepszymi Legia gra świetnie,gorzej niestety z rywali z niższej półki.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie ;) Janusz Gol zdobył dopiero pierwszą bramkę dla Legii. Poczekajmy do poniedziałku, wtedy wzechobecna euforia pewnie minie ;P

Rybus ma niezłe strzały z dystansu i bardzo dobrą grę prawą nogą (chyba 15/20).

 

P.S. Pilki odesłałem w środę, więc zmian już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...