Skocz do zawartości

Sztab szkoleniowy


outed

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ, nie widziłaem takiego tematu na nowym forum, pozwoliłem sobie taki założyć ;)

 

Jakie są najważniejsze atrybuty dobrego asystenta managera ?

 

 

Tak jak poprzednik, zwracam uwagę na kierowanie drużyną, choć duże znaczenie mają dla mnie atrybuty oceny potencjału i umiejętności gracza.

Odnośnik do komentarza
Ponieważ, nie widziłaem takiego tematu na nowym forum, pozwoliłem sobie taki założyć ;)

 

Jakie są najważniejsze atrybuty dobrego asystenta managera ?

 

 

Tak jak poprzednik, zwracam uwagę na kierowanie drużyną, choć duże znaczenie mają dla mnie atrybuty oceny potencjału i umiejętności gracza.

Za to dla mnie są absolutnie niepotrzebne asystentowi. Z dużymi umiejętnościami oceny potencjału i umiejętności szukam scoutów. :)

Odnośnik do komentarza

Świstak po części tylko masz rację, ponieważ masz opcję "Raport o zespole", dzięki której asystent podaje Ci najlepszą jego zdaniem jedenastkę i krótką analizę poszczególnych formacji (chodzi o najlepszych/najsłabszych/potencjalne gwiazdy na poszczególne pozycje). Wtedy ocena potencjału i umiejętności jest ważna, powiedziałbym że nawet bardzo. :)

Odnośnik do komentarza
Asystent służy mi do wybrania składu na mecz. Pewnie czytając, że wybieram takich z kierowaniem drużyną i motywowaniem pomyślałeś, że asystent gra mecze, ale tak nie jest. :)

No to wypadaloby w takim razie szukac asystenta wyrozniajacego sie dobra ocena umiejetnosci zawodnikia...

 

Osobiscie uwagi asystenta co do skladu traktuje tylko i wylacznie jako ciekawostke. Niejednokrotnie stawiam na zawodnika, ktory wg mojego najblizszego pracownika ma o jedna gwazdke mniej niz jego konkurent do miejsca w skladzie :)

Odnośnik do komentarza
Asystent służy mi do wybrania składu na mecz. Pewnie czytając, że wybieram takich z kierowaniem drużyną i motywowaniem pomyślałeś, że asystent gra mecze, ale tak nie jest. :)

No to wypadaloby w takim razie szukac asystenta wyrozniajacego sie dobra ocena umiejetnosci zawodnikia...

W trybie HC na pewno będzie łatwo mi takiego znaleźć. :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Ja mam takie pytanie. Czy jesli w polskiej druzynie w sztabie szkoleniowym mam np. Anglika, Irlandczyka i kilku innych nie polskich to jest szansa ze podczas rozpoczecia sezonu pojawia sie w klubie juniorzy np. wlasnie z Anglii? Czy o wogole ma wplyw na zagranicznych juniorow w klubie?

Odnośnik do komentarza
Witam.

 

Ja mam takie pytanie. Czy jesli w polskiej druzynie w sztabie szkoleniowym mam np. Anglika, Irlandczyka i kilku innych nie polskich to jest szansa ze podczas rozpoczecia sezonu pojawia sie w klubie juniorzy np. wlasnie z Anglii? Czy o wogole ma wplyw na zagranicznych juniorow w klubie?

 

I owszem :)

 

Może się tak zdarzyć, że np. mając za asystenta Brazylijczyka w juniorach pojawi się młody Canarinho :)

Odnośnik do komentarza
W trybie HC asystenta nie używa się do wybierania składu na mecz...

To dlaczego tego nie ma w zasadach trybu HC?

 

Myślisz, że wybieranie składu przez asystenta jest powszechnie stosowane? Jeśli jest -w co wątpię- to naprawdę rzadko... Poza tym jeśli nie jesteś pewien, czy można czegoś używać w HC, to tego nie robisz ;].

Odnośnik do komentarza
W trybie HC asystenta nie używa się do wybierania składu na mecz...

To dlaczego tego nie ma w zasadach trybu HC?

 

Myślisz, że wybieranie składu przez asystenta jest powszechnie stosowane? Jeśli jest -w co wątpię- to naprawdę rzadko... Poza tym jeśli nie jesteś pewien, czy można czegoś używać w HC, to tego nie robisz ;].

To można to było ustosunkować w zasadach HC. Zresztą nie miałem nawet świadomości, że nie można tego używać. :)

Odnośnik do komentarza

Zauważylem pewną ciekawostkę: w czasie wakacji mój stab szkoleniowy jest jakos gorzej oceniany przez komputer. :co: To znaczy podczas przypisywania poszczególnym elementom treningu konkretnych trenerów suma jest reprezentowana przez gwiazdki - w czasie wakacji, gdy solidnie przewietrzyłem skład i zakontraktowałem kilku nowych terenrów - sumy ich umiejętności wychodziły mi średnio na 3 gwiazdki, nawet jeśli dany trener posiadała umiejętności w swoim fachu na 20 (np. goalkeeping). 3 trenerów z goalkeeping na 20 nie dało mi 5 gwiazdek w ujęciu ogólnym :|

 

Natomiast jak się rozpoczał sezon ich umiejętności zostały jakby ponownie ocenione przez komputer - w przykładowym treningu bramkarzy już mam 5 gwiazdek, reszta mi tez średnio o 1 gwiazdkę podskoczyła.

Dziwne... :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

A mnie nurtuje inny problem. Czy trener z wysokim atrybutem motywowanie lepiej trenuje piłkarzy? Zauważyłem takie zjawisko po tym jak inny klub podkupił mi asystenta który u mnie odpowiadał też za trening ataku. Ocenę treningu miał na maxa (5*) a motywowanie gdzieś na poziomie 9. Gdy zatrudniłem nowego asystenta też przydzieliłem mu trening ataku a motywowanie ma na poziomie 17. Jakże mile zaskoczony byłem gdy każdy z moich piłkarzy poprawił podanie i kreatywność. Zastanawiam się czy to pojedynczy przypadek czy taka jest reguła?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...